bugün

param yok diyip, paypal hesabının linkini bırakan lavuk değil miydi bu ?
tam bi piç kurusu.
naletdayn işlerden para kazanıyor.
hayat buna güzel be.
https://www.youtube.com/w...ture=youtu.be&t=2m35s
para icin annesini bile pazarlar deyiminin insanda hayat bulmus canli yasam formu.
ayriyeten video başlıklarına bakınca türk insanının ilgi alanını görebilirsiniz ve bu yaşam formu bunu dibine kadar kullanıyor takdir etmek lazım.
ama soyle bi durum var izlenmelerin en az 4te biri " like disslike yerini açtitsa disslike atayim diye giriyor veya yorumlari acmismi bi söver çıkarım diye ama nafile.
ucuz fahişenin erkek versiyonu.
Yabancı youtuber ve prank videoları da bu tarzda.alışmak gerekiyor , fena para kazanıyorlar cidden.
Tam bir şerefsizdir. Ben zaten hiç izlemedim bunu ama bir ara takılırken internette bunun komplo videosuna denk geldim. izleyicilerine bildiğin gerizekalı diyor bu laflardan sonra çok geniş değilseniz izlemeyin.
az önce bir videosuna denk geldiğim bir yutup şebeği.

olum izleyemedim lan. çok itici.
amınagoyduğumun gurbağa suratlısı.
bozmuştur.
hitap kitlesi kesinlikle saf ergen, çocuklardan oluşan biridir. saygılı biri olduğunu da pek düşünmüyorum. üstelik bir de milleti nasıl dolandıracağını söylediği ses kaydı da ne kadar paragöz bir insan olduğunu gösteriyor. youtube bu tarz insanlar için bir şey yapmalı. ayağını kesmeli.
soyadını eyleme geçirmiş youtuber. Pintipanda Tuna Akşen "Tekin Toynak" adlı şahaserinde bu zatın biyografisini işlemiştir adeta.
Çüksüz ergenlerin takip ettiği youtube elemanı.
Şakird olmuş yutubır.

https://youtu.be/ZATDr2rBYjo

Oh ne güzel amk be. Ülkede yavşamadığın kız kalmasın yapmadığın pislik girmediğin iğrençlik kalmasın sonra allah büyüktür diyip tövbe et.

Bunu da 8-15 yaş arası fan boylarına yutturursun artık.

Kardeş biz bunun en büyüğünü devlet büyüklerimizden görüyoruz zaten. Bir de böyle gereksiz primci veletler yaptığında iyice uzileri alıp milleti tarayasım geliyor.

Tez zamanda ölürsünüz umarım.
Primci ve samimiyetsiz insan. Zamanında dolandırıcılık yaparken yakalandığı için çok dışlandı fakat toplumumuz böyle çakalları sevdiği için bir de namaz allah diyerek nerelere gelir bu saatten sonra tahmin edebilirsiniz.
annesini plaja salıp, "aha karıyı ifşa ettim" diye video başlığı yazan ergen mi dindar olmaya karar vermiş.
insanlara karşı kendini rezil etmekten öteye geçemeyen bir insandır kendileri.

yapabileceği bütün prim kombinasyonlarını denemiş ve.. ne yazık ki en son dine sarmıştır.
Ya din insanın Allah ile kendisi arasındadır ona asla diyecek lafım yok ama bunları herkese göstere göstere, insanların gözüne soka soka yapmak işin amacından saptırmaktır bence.
ülkede nerde hırsız, uğursuz varsa din iman edebiyatına sarılması örneğini bir kez daha göstermiş tip.

dün ahaliyi dolandırıp şimdi de şeriat naraları atmaktadır. ulan bu kafa hiç mi değişmez lan...

bir de geçmişimi deşmeyin demiş. mahkemede çıkıp suçlu hakime dese ki geçmişimi karıştırma diye ne olacak lan bir düşünün? zuhahha.
Eskiden ateistti diye biliyorum. Şimdilerde şeriatcı youtuber.
Ulan udemyde karşıma çıktı. şimdi de freelance dersleri veriyor. *
https://www.udemy.com/user/ekin-soyak2/