bugün

yer olarak dokuz eylülden 100 kat iyi, eğitim kalitesi olarak 100 kat aşağıdır. eğlenmek istiyorsanız egeyi okumak istiyorsanız dokuz eylülü seçin.
Üniversite ortamının harika olduğu üniversite ,kafeleri öğrenci yerleri harikadır.yaklaşık 50\60 bin öğrencisi var.kampusun içinden metro geçiyor,bu da yetmezmiş gibi Bornova da bir Kuçukpark vardır,bilen bilir.Tum ege üniversitesi orda ,şahane mekanlar var.kazananlar şanslı.
not:pek eğitim konusuna değinmiyorum,çok fazla fikrim olmadığı için.
Kalıbının üniversitesi değildir.

Yüzünüzü kara çıkarmakla da kalmayıp zenci edecektir sizi.

72 bin dolayında öğrencisi vardır.

35 milyon metrekarelik alana oturur.

Lakin ki o alanı olduğu gibi temizleyip bugday ekseniz memlekete daha çok faydası dokunur. O derece.
çiçeği burnunda üniversitem. * doğum günümde öğrenmem de hoşuma gitmiştir.

istediğim gibi iletişim fakültesi radyo televizyon sinema bölümü.
oo hem de izmirde ne karı kız döner şimdi burada diye düşünen arkadaşlar mühendislik fakültesinden uzak durmaları gereken üniversite.
an itibariyle kazanmış bulunduğum nacizane üniversitelerdir. hakkında çok dedikodu çıktı ama görücez bakalım .
Ögrenci işlerindeki sorunlu çalışanları ve binalarının eskiliği dısında pek bir sorun göremediğim, 5 yılımı geçireceğim benim sevgili güzel okulum.
eğlenmek için ege, okumak için 9 eylül üniversitesi olduğunun kanısınına vardığım, 3 yıldır mensubu olduğum üniversitedir.

ayrıca öğrenci işlerinin ve çalışanlarının insan olup olmadığının isviçreli bilim adamlarının tarafından araştırılması gerektigini düsünüdügüm üniversitedir.
bu sene vize olmayan üniversite. kodumun üniversitesi.
Beni okula almak istemeyen üniversite. Öğrenci numarama nasıl ulaşacağımı bilmediğim üniversite. Bilenler beni aydınlatsın lütfen.
1 haftadır öğrenci bilgi sistemi ve egemaildeki sıkıntılar yüzünden fitil olduğum üniversite.
yarın 12 de yurtların ayrılmasını protesto edecek olan üniversite.
içerisinde bulunan kyk yurdu sadece kız öğrencilere Bırakilip erkek öğrenciler için ise Çiğli ve inciraltı gibi okulla alakası olmayan yerlerde kalacak yer gösterilmesi başlı başına bir sorun olup aynı zamanda mevcut hükümetin zihniyetinin yansıması olarak karşımıza çıkmaktadır.

Buna karşılık tepkilerini dile getiren öğrenciler ege üniversitesi merkez Kütüphanesi karşısında ''kendi yurdumuzu kuruyoruz'' sloganıyla konuya dikkat çekmekte.

Baş harflerden kyk çıkıyor olması da ayrı bir güzel.
kampüse girdiğinde burası okul mu şehir mi yahu şüphesine düşüren "okul"dur.
öğrenci kimlik kartını kaybettiğim ve hangi adımları takip edeceğimi bilmediğim üniversitedir. yardımcı olacak olanları mesaj kutuma bekliyorum. *

yol gösterecek edit: yarın öbür gün aynı olayı yaşayan arkadaşlar nasıl bir angaryayla karşılaşacaklarını bilsinler diye özet geçicem şimdi.

evet, öncelikle öğrenci işleri daire başkanlığının kapılarını baya aşındırıyorsunuz. önce size bir form verecekler bunu dolduracaksınız. ertesi gün gittiğinizde elinize bir belge tutuşturacaklar bunu emniyet müdürlüğüne ve karakola onaylatıyorsunuz. daha sonra halk bankasına 15 tl yatırmanız isteniyor. 3 hafta gibi bir sürede de yeni kartınız çıkıyor. tabi bunlara öğrenci işlerinin her şeyi taksit taksit söylemesi ve dikkatsizliği eklenince olay insanı çıldırtan bir hal alıyor. 90 dakikada 6 kere metro kullanmam buna örnek gösterilebilir.

demem o ki öğrenci kimlik kartınıza gözünüz gibi bakın yoksa ananızı ağlatıyorlar.
Doktora yapmak istediğim üniversite.
beni 22 saatlik yola sürükleyen üniversite. beni beni whatthefurkunu...
daha dün sınırlarında dolaştığım üniversite * bajar sağolsun heyvanlar gibi tepiştik , vurduk halayın gözüne.
küçükparkın geçim kaynağı. o üniversite olmayaydı oradaki esnaf ohooo.
okuduğum üniversite amerikan pastası gibi okuldur aslında ama pek kıymetini bilememekteyiz.
ne oluyo lan okulda?
300 kişilik ülkücü grubun slogan atmasıyla başlayan sağ sol çatışmasına benim gördüğüm 3 adet tomanın müdahele ettiği üniversitedir. ne hikmettir ki yine ülkücüler, sağdıçları göte gelirken olay çıkarma gereği hissetmiştir.
https://twitter.com/iamwe...13652942244573184/photo/1

ülkücülerle edebiyatın oradaki pkk sempatizanlarının kapışmasından çıkmış. ikisi de birbirini kışkırtıyor hepsi şerefsiz. edebiyatın önündekilerinin hepsi polisin silah bırakmasını isteyen ama aynı zamanda bütün polislerin kafasına sıkmak isteyen iki yüzlü yavşaklar. ülkücüler de polisin arkasına saklanan şerefsizler. polis desen ayrı bi alem. "toplum, bir kurtarıcılar cehennemi."
okulun anasını siken sözde solcu pkk sempatizanlarına karşı duran ülkücü kardeşlerimi tebrik ediyorum bu ibnelere fırsat vermeyeceksin. bir kaç senedir bu orospu çocukları her fırsatta pkk propagandası yapıyor ve faşizme karşıyız diyerek okulu savaş alanına çeviriyor hepsini sikeceksin bunların!
https://twitter.com/searc...esiDireniyor&src=hash

şurada olayın neden çıktığına dair tek bir bilgi bile yok.

edit: herkes galeyana gelmiş. kampüsün amına koymaya yer arıyor. sanki oyun oynuyorlar. direnmeyi her sikim hıyar diyene tuzla koşmak olarak görüyorlar. edebiyatın önündeki pkk propagandasını bu okula gelip de bilmeyen yoktur. herkese faşist diyen bu şerefsizler kendilerine karşı çıkan bütün sesleri susturmak isterler. ülkücülerle beraber kapatacaksın fakülteye, yesinler birbirlerini.