bugün

insanları neden ve nasıl kastığını anlayamadığım yazardır. ve bu kadar kasılan insanın başka işi gücü yok mudur? işte orası olayın garip yüzüdür. herkes kafasına göre, herkes rahat olsun derim, eksi oylarnız için teşekkür ederim.
çok eleştirilsede seviyeli ve kibar olduğunu kimsenin red edemeyeceği yazar, en azından troll değil.
hergün istatistiklere girince en çok entry giren yazar olarak görmem, aklımda 'sözlüğün ineği' gibi bir durum oluşturmaktadır. *
neden bu kadar üstüne gidildiğini anlamadığım yazar.

noluyo olum? bahçene girip tavuğuna mı kışt diyor da çaylak edilsin diyorsun! sana karşı saygısızlığı mı var? anına, SANA hakaret mi etti? yooo! gayette kendi tarzında gelip yazıyor işte, de sanane? hazımsızlığın neden? ben de şurdaki x'in yazarlığını beğenmiyorum mesela. bu bana, "o'nu derhal çaylak yapın. görmek istemiyorum, sevmiyorum bu yazarın yazdıklarını" deme hakkı mı veriyor yani?

çok rahatsız oluyorsan okuma! hatta ece geldiği an siteye, başladığı an makina gibi yazmaya, biraz izin ver kendine de beynine kan gitsin. bi soluklan, derin derin nefes al. elindeki klavyeyi yere bırak ve sakin ol. o'na buna laf yetiştirme çabasına ara ver biraz. gerçek hayatına dön.

sen, sadece eğlence amaçla girersin siteye takılırsın kafana göre çıkarsın. kimse de bişey diyemez sana, hakkındır. hakkın da, bu, sana, "herkes ben gibi düşünmeli ve yazmak zorundaDIR. bunun başke çaresi yoktur" düşüncesini nasıl verdi o'nu anlamıyorum.

tanım: sırf bildiğinden şaşmadığı, tarzından ödün vermediği için bile takdirimi kazanan yazar. (ki benim takdirim ne kadar önemli o da ayrı bi sorun.)

an itibariyle notu: "o'na buna laf yetiştirme çabasına ara ver biraz. gerçek hayatına dön." kısmını büyük harfle yazdım oku da anla diye.
tematik moddan çıktığı anda sol freyme gelen başlıkları hakkında fikir sahibi olmayan ece.

tanım yapmayı dahi bilmeyen, copy-paste ürünü başlıklar açan ece.

bunları aylardır yapan ece.

bunlar sözlükten atılmak için yeterlidir. beni rahatsız etmek için de yeterlidir. ben 24 saat sözlük başında oturabilirim, ece'nin sözlük formatına uymayan entryleri, sözlüğe uygun olmayan davranışları(kopi-peyst gibi) beni pekala rahatsız da edebilir. sen bana "burada bu kadar saat takılıyosun da ece'ye kızıyosun da" diyemezsin. sözlük kurallarına uyduğum sürece benim sözlükte kalma süremden kimse sorumlu değil. ben bilgisayarı kapattığımda başkası görecek o entryleri. kurallara aykırı, bu kadar basit.

ben de ece'ye gidip "istemiyorum olm seni, adam gibi entry gir ya da git" derim. acımam. derim ve arkama bile bakmam.
gereksiz şekilde yargılanan yazar. bırakınız yazsınlar.
hakkında girilmiş şunca entry'e, eleştiriye rağmen halen kalkıp '' kime ne zararım var, istemeyen okumaz, istemeyen başlıklarımı sol köşeden patır patır kaldırır, sanki bi tek ben mi giriyorum, şiir ekliyorum bilmem ne yapıyorum'' diyor ya. hakketen kendisinde ciddi ciddi algı bozukluğu olduğunu düşünmeye başladım. bu bir hakaret değil. canını sıkmak için ortaya atılmış bi beyan hiç değil. aksine görünen köyün kılavuza da kılıfa da ihtiyacı yok ece'cim.

kimseye giren çıkan bişey de yok. batan bişey de yok eminim ben buna. ama sol frameye tecavüz edercesine başlık açmak, deliler gibi entry girmek, entrylerin altına birbirinden alakasız şarkı linkleri bırakmak akl-ı selim bi insanın yapacağı bi davranış değil. yazar demedim bak. zira burası sözlük. burası uludağ sözlük. forum değil. ona benzer bi yer hiç değil. inan ki değil. seni bu gerçeğe kim inandırmışsa allah cezasını vere onun. yok öyle bişey. şimdi sen diyeceksin ki, sanane bundan. sana noluyo. ece'nin derdi seni mi gerdi.. gerdi valla. yay gibi gerdi hem de.

ben sözlüğe gireyim sol köşeye bakayım birbirinden alakasız yığınlarca başlıkla karşı karşıya kalayım. sözlüğe yararlı bişey yapıyomuş ece hanım. şiirler neyin ekliyomuş, osmanlıca sözcükler kopyalıyomuş. bizeneymiş, ne zararı varmış falan fıstık. çok rahtsız ediyosa x butonuna basar kaldırırmışız, bu kadar da kolaymış. derdimiz sadece eleştirmek, hakaret etmekmiş. sözlükte kendisi gibi ortalığı belleyen onlarca yazar varmış da biz nedense şansımızı hep ece'de kullanıyomuşuz. kendi adıma konuşayım mı? tamam.

ben mecbur muyum her gün senin girdiğin başlıkları tek tek sol köşeden toplamaya? 1 tane 2 tane de değil he. açabildiği kadar açıyo. rekorlar kitabına falan mı girecen ne bu hengame onu çözemedim? bi amaca hizmet etmeden kafana göre takılıp sonra insanlar neden beni eleştiriyo diyemezsin. dememelisin ece. yapma bunu. kimse senin arkanı toplamak zorunda değil. evet - senin de dediğin- gibi istediğin kadar tanım girme hakkın var. tanım dedim bak. hatta sahiden de bak la => tanım

en fazla tanım girebilirsin burada çünkü, kafana estiği gibi şiirler ekleyip, tuhaf entryler girip, şarkı linkleri atıp, yorgunluktan düşüp bayılana kadar başlık açamazsın. gammaz da bi yere kadar gammazlar ha. ondan sonacığıma amaan amına koyim ben mi uğraşacam yaa der. köşesine çekilir. sonra sözlük mözlük bi daha hak getire. senin gibi 2 tane daha kafası karışık eleman gelse şuraya sözlük can verecek. o derece. tamam. herkes saçmalar, herkes kopyalar ve hatta yapıştırır ama senin kadar değil. senin gibi hiç değil. yapma bunu. yapıp da bunlara noluyo amına koyim yaa deme. e mi annem. olmaz.

o zaman hepimiz canımız nasıl çekiyorsa öyle yazalım çizelim. burası da babamın çiftliği ya. moderatör ü yok mu kardeşim buranın o siler nasılsa. te allaam.
canın ne istediği belli olan yazar.
üstüne çok gidildiğini düşündüğüm yazardır kendileri...
1. gülmekten öldüren yazar. (#8530380)

2. forumlardan kopyaladığı şiirleri sözlüğün futbol başlıklarına yapıştıran yazar.
ahmet selçuk ilkan ile akraba mı acaba diye düşündüren yazardır.
bana kur yapıyor.
(bkz: yapıştırma demiyorum hobi olarak yine yapıştır)
oldukça kibar olduğunu düşündüğüm yazar...
keşke onun sözlüğe yaptığı katkının çeyreğini ben de yapabilseydim.
(bkz: üşüyoruz ece reis nerdesin)
hala yazdıklarını gizli yapsın diyenler var.
hastayım bu sözlüğün ifade ve düşünce özgürlüğü diye ağlayıp bunu yapmasına...
nedense bu yazarın yazdıkları bana denk gelmiyor pek. hatta ne yazmış lan yine deyüü ben sayfasından son girdiği entrylere bakıyorum falan.
ne bilem benim bilgisayar onun yazdıklarını engelliyor mu ne.

hee cok kibar yazar. konuşmadık ama. çok yazılmış öyledir yani üç nokta üç nokta üç nokta
kimseye bir zararı olmadan kendi halinde yazan yazar.
la la la laa laaaaaaaaa ( zıplayarak sahneye çıkar)
meyhaba sözlük, canım sözlük, gel öpeyim seni sözlük...
size bi şiir okumak istiyorum...( mikrofon boyuna göre ayarlanır)
aboneyim abone biletleri cebimdeeeeeeeeeee..... bitti geyisini pilmiyoyummmm.

ece için kocaman bi alkış 10 puan 10 puan 10 puan...
konuştuğu herkesi kendisine benzeten yazar. 2 yıldır efendi gibi yazıyordum, ben de zıvanadan çıktım. tehlike büyüyor, bizi derhal şutlamazsanız yakında sözlüğü ele geçireceğiz.

"eceeeğ, eceeeğ!" diye sayıkladığım sırada kendime geldim. kendimi kaybetmiş bulunduğum süre zarfında açtığım başlıklara baktım...

siz de bakın,

(bkz: 1 temmuz 2010 kr reykjavik glentoran fc maçı)
(bkz: 1 temmuz 2010 tps turku port talbot town maçı)
(bkz: rosenborg)
(bkz: 1 temmuz 2010 kalmar ff eb streymur maçı)
(bkz: runavik)
(bkz: nsi runavik)
(bkz: 1 temmuz 2010 nsi runavik gefle if maçı)
(bkz: 1 temmuz 2010 randers fc dudelange maçı)
(bkz: 1 temmuz 2010 tps turku port talbot town maçı)
(bkz: 1 temmuz 2010 torpedo zhodino fylkir maçı)
(bkz: 1 temmuz 2010 trans narva myllykoski maçı)
(bkz: 1 temmuz 2010 laçi fc dnepr mogilev maçı)
(bkz: 1 temmuz 2010 fc ulysses bnei yahuda tel aviv maçı)
(bkz: 1 temmuz 2010 dinamo tiflis flora tallinn maçı)

kutsal bok!
bundan kelli başına bir şey gelirse sözlüğün zan altında kalacağı yazar.

(bkz: ece kscg ölsün)
(bkz: bot)
kendisi bottur efendim.
ben değil sözlük diyor. tıkla ve gör (bkz: ece kscg kimdir)
şiirleri şair başlığı yerine kendi başlıklarına yazsa daha güzel olur gibi... başlıkları da şair başlığına bakınız verir, herkes mutlu olur..