bugün

çok güzel hb geliyo aklıma direkt..
ilginç bir şarkı sözüdür hüseyin turan'a ait olan. ve bu şarkının oldukca fazla dinleyeni vardır.
Nickine heyran olunası. Yazarmış zannımca. Asdf.
Bana bu sözlükte, hoş geldin diyen yazardır.. eyvallaah..
uzun süre sonra sözlüğe giriş yapan iyi insan, yazar.

asıl siz hoşgeldiniz.
kafası kırılası yazardır!
yazarken görmekten keyif aldığım bir nefer. koştursun efenim sözlükte.
tekrardan sahalara geri dönmüş yazar.

(bkz: şimdi peynirciks düşünsün)
aylardır göremediğimiz yazardır. uludağ sözlük karşılama ekibinin gediklisidir.
dünün yazar namzeti, bugünün sözlük neferi.**
şimdi bu insanı ben bir yerde uludağ sözlük hakkında iyi bir şeyler yazarken * gördüm ki mutlu oldum gerçekten. uludağ sözlükte bir kardeş, bir aile havası yaratan güzel yazarlarımızdan biridir. * * *
nick imin altına benimle ilgili tek entry i giren yazar. bana sözlük yazarlığı için bir teselli veren, hayata tutunmam için bir dal uzatan, nezaket sahibi yazar. saolsundur.
uzun zamandır gözüme çarpmadı mahlası ve dedim ki nerede lan bu herif!

hiç tanışıklığım yoktur ama çalan şu yumuşak müzikten * * * aklıma geldi, ne ayak ulan?
eskiden nesildaş olduğum, milleti karşılamasına hep özendiğim, gidipte altıncı nesil olarak geri geldiğimde beni ilk nick altı entrymle o karşılasın istediğim ama kendisini sanırım sözlüğe küsmüş olarak bulduğum yazar.
19.05.2009 tarihinden beri entry girmeyen yazar.
kalıp cümleleriyle yeni yazarları karşılıyandır, candır. orda duralım.

peki ya altıncı nesil nick altları için onu ne durdurdu ?

(bkz: sanirim bize bir sey anlatmaya calisiyor)
küs olduğum yazar.
ömrümü uktelerini doldurmaya harcamıştım oysa ki. gecem gündüzüm ukteleriydi. ve bir gün...
bütün ukteleri bitti. ve ben bomboş kalıverdim bu hayatta..
ayrıntıcı yazardır. üşenmemiş gidip ilk entrylerimi okumuş. şaştım sevindim.
*
(bkz: #4923765) modayı takip eden yazardır.
bütün nick altlarında bir entry'sini görüp ''lan benim nick altımda neden bir tane bile entry'si yok'' diye ufaktan ufaga diger arkadasları kıskanmamı saglamıs yazardı ancak sonradan farkettim ki arkadas megersem sozlükte yazmayı bırakmıs ve kıskanma olayını bıraktım ancak içimde bir ukte olarak bu olay kalmıstı. *
(bkz: hoş geldiniz)
acayip misafirperver sıcakkanlı yazardır.
uktelerinde hoyuklerden girip sokaklardan cikan yazardir.*
yazar olduktan sonra hakkımda ilk entry girmiş yazar.
demek ben ilk değilmişim ha :( dediğimdir. (bkz: kendini özel hissetmeye çalışan yazar)
dünün nerelerde olduğu meçhul olanı, bugünün sözlüğe dönerek bizi mutlu etmiş olanı.