bugün

40 yaşında kadın ve hala taş gib..... şaka şaka

sakın açıp bakayım demeyin, ben o hataya düştüm.
yapboz gibi her hafta bir yerini paylaşıyor. bu gidişte 4 haftaya tamamlanır. evet.
yutubda sansürlüsü var açın bakın amma beleşçi adamlarsınız. bi boka benzemiyor zaten.
Ben baktım normal vajiş işte ya. Neresi çirkin.
Sanırım yine birinin popülaritesi düşmüş, yine biri ilgi odağı olmak istiyor. Yine birisi manşetler de yer almak istiyor. Fakat o kadar gözleri dönmüş ki, artıyı eksiyi kestiremiyorlar.
telefon kullanmaması gerekir.
Kadin bildigin sanal seksci cikti. Sanal alemde her nasil olursa ikidir ozelden atacagi mesaji kamuya bagisliyor. Kime, niye, neden atiyon o fotolari? Lan senin icin 1 ucak bileti su parasi. Git adamin yanina, neyini gostereceksen goster. Ozel mesaj yoluyla... Ooo.
Avamdan biri atsa su fotolari abazan deriz, cuk gorme is deriz deriz oglu deriz. Tabi sosyete atinca farkindalik... Te allam...
Hoş bir hatun.

Not: Allah'ını seven üzerime link atsın!

Beybi!
sinan akçıl gibi bir adamla takılırsan böyle akıl sağlığını kaybedersin işte.
mallığın bulaşıcı olduğunu öğrenmiş olduk.
Ben bu kadını 3 kere görmüştüm iki kere starbucksta Harun tan ile bir kere de çocuklarını Sinan Akçıl ile sinemaya götürürken hiç böyle bı kadına benzemiyodu önce Harun dan sonra sinandan tekmeyi yiyince kadının psikolojisi bozuldu zaar.
eğer bu olaylar pr çalışması ya da intikam değil de gerçekten yanlışlıkla olan şeylerse, o zaman kendisi beyin yerine pilates topu taşımaktadır.

yanlışlıkla public olarak binlerce insana amının fotoğrafını atmak nedir lan?
Nedense Amıyla uğraşılan nedense meşhur kadın.
Bizim milletin ne kadar amsalak olduğunu da görmüş olduk.
Ne ebru şallı ymış arkadaş... Biz nelerine baktık. bırakın tahrik etmeyi heyecanlandırmadı bile...
Hayattan tiskindim fotoğrafını görünce.
domalsa da yesek.
(bkz: içinizde hala link atmasını bilmeyen hayvanlar var)
hoş hatun, ben beğeniyorum. sözlük kızlarından fazlasıyla güzel.. hakkını helal et ebru abla, sen konuyu biliyorsun. *
Muhtemelen birilerinin çok fena uğraştığı kadın.
Gündeme çok afedersiniz amı ile gelmek istemez hiç kimse.

Kendi organize etmiş olsaydı daha cazibeli şeyler ile gündeme gelmek isterdi sonrasında hack diye zırlayacak olsa bile.

Zaten bir kaç zamandır sırf özel hayatı ile gündem olmayı seçmesi baştan yanlış idi.

Basit bir spor hocası, ve ülke her gün bu şahsı konuşuyor.

Söz konusu paylaşım onun olsa bile bu kadar büyütmek gerçekten geri zekalılık belirtisi.

Dünya populasiyonunun yarısından fazlasında bulunan bir organ. Ve bir fotoğraf kadar boş bir şey daha olamaz.
Birinin bir yerlerini görmüş olmanın ya da o kişinin bir yerlerini göstermiş olmasının neden bu kadar büyük tepkiler doğurduğunu asla anlayamayacağım maalesef.

Keşke insanlık öyle bir seviyeye ulaşsa ki sevişme konteskti dışında "am/göt/meme/penis" karşısında insanlar tamamen nötr kalabilseler.

işte O zaman ilerleriz. Çünkü cinsel çekim faktörü bir ünlenme ve gündem olma, dikkat çekme, hatta mağdur olma aracı olmaktan tamamen çıkar.
epilasyon nedir, neden yapılır konularından haberi olmayan fakat buna rağmen her hafta am göt meme paylaşan eski manken, eski pilates eğitmeni, yeni nesil hilal cebeci.
ben de link bekliyorum. bütün vajinaların çirkin olduğunu düşünen biri olarak bu kadar abartılan ne merak ettim vallahi
görsel
buyurun çok aramayın.
şöyle bi sözlükleri dolaştım ama en farklısı inciydi. millet sırf resim için 5 - 6 yıl sonra tekrardan giriş yapmış.
iğrenç ya.
şahsım dahil büyük çoğunluğu hayal kırıklığına uğratmış olan kişi. henüz görmemiş olup da link bekleyenlerin görmesi hiç tavsiye edilmez.
Ulan yollasanıza bize de.