bugün

Turk Televizyonlarinda unutulmayan anlardan biri olmasina ragmen internette bir turlu bulunamayan goruntulerdir.
insanın içini acıtan, o hale düşmediğimiz için allah a şükrettiren, kimileri içinse türk televizyonlarında unutulmaz an olarak tanımlanan görüntüler. ayıp lan!
kendisinin de begenmedigi görüntüler olmalı, baksanıza son zamanlarda o görüntüleri unutturmak için çıplak çıkıyor programlara artık.
çocukların psikolojisini ciddi derecede bozabilecek görüntülerdir. kardeşim hala unutamadığını söylüyor. lise öğrencisi kendisi, 10 yaşında değil.
"Dön Ne Olur" adını taşıyan bu albümünün stüdyodaki tanıtımı sırasında çekilen görüntülerdir.

süper reklam olmuştur. o dönemde ebru gündeş kasedi almayanı dövüyorlardı. o derece. ben almadım dayak yedim oradan biliyorum.
8 sene öncesine ait görüntüler. ebru gündeş'in "dön ne olur" şarkısı da bayılma görüntülerine eşlik etmekteydi...
gerçekleştiği dönem uzunca bir süre tvlerde gösterilmiş görüntülerdir.
goruntulerin yayinlanmasindan sonra ebru gundesin o gun taktigi kirmizi gozluk ve turevleri moda olmustur.
büyük yankı uynadırmış görüntülerdir. inanmayanlar ,reklam diyenler de olmuştu. benim ise o görüntüler ile ilgili buruk bir anım var. uyuz olmuştum çünkü 2 ay hazırlanıp , yazıp , oynadığım piyes'i bir kaç akraba önünde gerçekleştireceğim gün televizyonda idi o görüntüler. herkes merakla izliyordu. o kadar hazırlanmıştım oysa kimseyi kendime baktıramadım ve oynamadım lanet edip küstüm. ve evet çocuktum ve uyuz olmuştum ebru ya ve o görüntülere.