bugün

gittikçe antipatikleşesen sörvayvır kişisi.
bu kadın sayesinde nihat doğan gözüme sempatik gelmeye başladı varın siz düşünün.
2010'da Pit10'la beraber yaptığı "boyfriend" şarkısıyla tanıdığım kadındır.Bu aralarda sörvayvır'da çirkefliği ve sözleri ile adını duyurmayı başarmıştır.
taş gibi hatundur.
ödülü muhtelif kahvaltılık çeşitleri olan yarışmayı kaybettikten sonra, yarışmayı kazanan adama "en azından benim kahvaltı yapacak dostlarım var heheh " diyip kendini ve dostlarını telkin eden kadın.

bu ne lan? kafasında bit olanın diğerine "en azından benim saçım senden uzun" demesi gibi. ilkokul çocuğu musun anlamadım ki!

not: dikkat et o dostlarınla aç kalınca birbirinizi yemeyin.
twitter'da 1 numaralı tt olmuş dün akşam, söyleselerde sevinse. Sevinirken zıplasa, yess dese, zıplarken bikinisi aşağı kaysa, hatta kaymasa bile olur, o ööle dursa.
pascal çok zevklisin ya, anlıyosun bu işten.
(bkz: highway)
adada ki kızların azlığından mıdır nedir anlamadım onu görünce kilitleniyorum. ıssız adanın etkisinden olsa gerek.
gideri var.
geçen bölümde giydiği tişört ıslanınca memeleri görünen manken. memeler süper.
meme kontenjanından adada duran insan.
futbolculara olan merakı futbola olan merakından gelmektedir sanırım
o nasıl bir penaltı atışıdır öyle kimse kurtaramazdı.
bugünde meme şov yapan hatun. izlemeye doyamadığım memeleri var.
güzel bir yüzü, seksi bir vücudu, güçlü, dişi ve dişli bir karakteri var. Hoş kadın.
biraz önce ada konseyinde "makyavelist insanlarla muhatap olmam" diyerek beni şoke eden, genel kültürünü(!) takdir ettiğim survivor yarışmacısı.
ayrıca;
(bkz: makyavelist)
bu akşam derya büyükuncu'ya amma da şırnaştı ha ! bir de namuslu ayaklarına yatmıyor mu, gülmekten karnımıza ağrılar giriyor valla.

anladık ki kaslı erkek seviyor. neydi o öyle derya ya hayran hayran bakmalar, "adamsın" demeler. allah muhafaza derya'nın yuvasını yıkmadan ya kendisi elensin ya da derya.

tehlikeli ve çirkin.
ne iş yaptığı bilinmeyen ama "ünlü" olan şahıs.

sahi bu zat ne iş yapar, fitne fucurluktan başka ?
çirkin.
(wikileaks) vikilaks telaffuzuyla koparmıştı bi aralar.
asena ile çirkinlik yarışına girebilecek kadar çirkin.
bugün bişeyler dedi ama ben göğüslerinden alamadım kulaklarımı. normal bişi getirin lan şunun yerine, dikkat çekiyor.

meme bi kişi.
şu ahu gibi kadına çirkin diyenler ölsün beaa!
çamurlu memeleri internet fenomeni olmuştur.
Sanırsam Hayko Cepkin'le bir akrabalığı olabilir diye düşünmeye başladım.Göz kapaklarından birisi sürekli yarım kapalı olan eski manken şarkıcı yeni survivorcu.Adada güçlünün yanında yer alan pasif kişiliği pek gelişmemiş güzel memeli insan.
bu "uçak pisti kafalı", "karga burunlu" kadına güzel diyenler ölsün beaaa !