bugün

2006-2009 yılları arasında günlerinin büyük bir bölümünü bu sözlükte geçiren yazar. Tabii o zamanlar burası dutluktu.

Şimdi burası adeta bir günlük gibi. O tarihlerde yazdığım entryleri okudukça üzüntülerimi, sevinçlerimi, kaygılarımı, hayat görüşümü, hislerimi kısacası genç “ben”i yâd ediyorum.
nostaljik bir dokunusla can verilen yazarin nick altidir.
yeniden üçüncü nesil yazar olan şahıs. yazmadan nasıl çaylak olunabiliyor diye öğrenmek isteyenlerin adresi. 29 mart 2009 yerel seçimleri'nde bu ülkede demokrasinin ölmediğini görüp de uludağ sözlükte hala göremeyen yazar. ayrıca modların uyumasını çaylaklık olarak geri ödeyen yazar.
yılbaşı nı ders çalışarak geçiren örnek öğrenci.
(bkz: kültür yozlaşmasından etkilenmemek)
bibliyografya ezberlemekle meşgul olan kadersiz meslektaşım..
bir de ekşi'de yazıyormuş artık.
bizi unutur lan bu.
şu sıralar vizeler nedeniyle psikopata bağlamış yazar.
uzun zamandır sözlükte görünmeyen, ablasını merakta bırakan pis yazar. neyseki kitap okuyormuş edebiyatçı yazar. öyle affettirdi kendini. *
entry duzeltilirken kayan yazilar olarak tabir ettiğimiz soruna çözüm getirmiş yazardır.
menapoza girdiğinden şüphelendiğim yazar. sürekli bir sıkılmalar, oflayıp puflamalar filan. *
erciyes üniversitesi ile ilgili sorularımı yanıtlayıp, tercih listeme koymamı -dolayısıyla da erciyes'in gelmesini- sağlayan, büyük yazar ve müthiş gammaz*.
garip garip entryler giren tuhaf üçüncü nesil yazar. üçüncü nesil silik ol emi diyecem de, belki düzeltirsin kendini diye susuyorum. umutluyum hala! *
garip entryleriyle dikkat çeken yazar arkadaşımız.. biraz fazla açık sözlü davrandığım arkadaş. kusura bakma arkadaşım, olur öyle arada..
hala aynı düşünüyorum.9 yaş yuh yani...
yüreğinde ne kadar fesatlık varsa sözlüğe ve yazarlara yansıtan, fitne fücur. kartal martal değil bu, bildiğin karga yahu. kendisinden bilhassa hoşlanmam. *
yüreğindeki ışığı sözlüğe de sözlüğe mensup yazarlara da yansıtan, yansıtmakla kalmayıp güzellik çağrıştıran, minnettar bırakan, takdir toplayan davranışların temsilcisi kişidir. hislerine sağlık.
kartaldır deyip bağrımıza bastığımız yazar. o ise gözümüzü oyaraktan karga olduğunu ispatlamıştır. * *
büyük geçmiş olsun yazarıdır.
edebiyat okumakta olup dil konusunda hassasiyet gösteren yazar. sözlüğün gelişimine yardımcı olmaksa amaç, bir yazar olarak bunu da yapar. gammazlıkla yada edebiyat öğrencisi olmanın verdiği hassasiyetle, sözlüğü temizlemeye çalışır. arada yalnışlarının düzeltilmesini hazmedemeyen kompleksli yaşam formlarıyla da karşılaşabilir tabii, normaldir.

edit: an itibariyle paparayı yediğim yazar. yalnış denilmezmiş efendim, yanlış diyecekmişim. allah razı olsun senden. hiçbirşey eskisi gibi olmayacak artık hayatımda. * hazmediyorum. komplekssiz bir yaşam formu olarak yani.
bir gelincik kadar çabuk sararıp solan, kırılgan yazar. küsmüş bana.
doğum gününü kutlayan/kutlamayan herkese teşekkür eden yazar.

not: hediye olarak cedric'ten tarkan bileti istemeyen yazardı. keremcem de olabilir.*
doğum günümüzün aynı olduğu yazarmış kendisi...nice mutlu yıllar diliyorum kendisine.
nice mutlu başarılı yıllara inşallah...
tanım:uludag sozluk yazarı.

hatırlatma:gammazlığı 2 dakka bırak ulan dogum günün bugün.
eif:abi ben sözlükle doğmusum gammazlık yasam kaynağım.
imitasyon:o zaman sana ismail yk dan bir parca gönderiyorum hangisi anladın.
eif:saol abi.

not:abi demesinin sebebi ay hesabıda olsa benim büyük olmus olmamdır. saygılı cocuk vesselam.
"doğum günün kutlu olsun, nice senelere" yazarı.
yarınki doğum gününü şimdiden kutladığım yazar. *. iyiki doğmuşsun ve iyiki tanımışım seni. ablasının gammazı.
bir sapka koleksiyoncusu oldugumu bilmediginden narin ve beyaz sapkamı gözümden sakınmamı bana cok gormus yazardir. canı sagolsundur, onun efendiligi yeterdir. bizim için ta corlulardan gelmiştir. 3 dinlemiştir, 1 konuşmuştur. ayagına saglıktır.