bugün

düşüncesizliğe yol açar. düşüncesizlik ise insan yakışmaz. herşeyin aşırısı fazla olduğu gibi aşırı düşünmekte beyni yorar, şiddetli baş ağrısı yapar.
kişinin kasıtlı olarak düşünme eylemini reddetmesidir.
kişininistem dışı düşünmeme durumuna da düşünememek denir.
düşünmemek varlığa ihanettir.
sonunu düşünmemek de kahramanların ortak özelliklerindendir.
ayrıca; (bkz: anasını düşünen troll olamaz)
zaman zaman kişinin ihtiyacı olan, çaba gerektiren...
yurdum insanının en büyük özelliği.

düşünme özürlü mına koduklarım.
(düşünüyorum öyleyse varım)' parantez değilini alırsak; "düşünmüyorum o halde yokum."
mümkün olmayan durumdur. insanın elinde değildir.
imkansızdır. boşluğa düşmek arafta kalmak gibi birşey mi acaba bu. hiçbir şey düşünmeden düşündüğümüzü düşünmek..toparlayamıyorum iyice kafam karıştı bu nasıl birşeydir.
düşün düşün boktur işin atasözünün getirdiği son noktadır.
bi çoklarına göre en mantıklı yöntemdir... çünkü düşünen kişinin başı belaya girer.zaten 1000 kişide 999 unun düşünmediği yerde düşünmek ciddi problemdir. yokuş yukarı çıkmak göze alınmaz genelde bu nedenle içindeki ,dışındaki sistemden bi haber yaşanır gecip gidilir. büyük çoğunluğun düşünme özelliği çeşitli şartlanmalarla kalıplarla yok edildiği için kişinin düşünemediğini fark etmesi ve dahi itiraf etmesi çok zordur. hatta nerden gelip nereye gittiğini bile düşünemez belki aklına da gelmez cünkü çoğunluk bunu önemsemez..
bazen bir içine atma durumudur.
HEP HAYAL ETTiĞiM AMA Bi TÜRLÜ BAŞARAMADIĞIM EYLEM .
evet bu da bir hastalıktır.*
eşittir meşgale edinmek. kötüyü düşünmemek anlamında değil. bazen öyle yoğun oluyorsunuz ki iyiyi de düşünemiyorsunuz. galiba şu sistem güzel. iş zamanı iş, eğlence zamanı eğlence. aşk ise her zaman olmalı.
Düşünmeden vakitte geçmiyor ama düşününce de mutsuz oluyorum ne bok yiyeyim ben anlamadım. Keşke bende diğer insanlar gibi düşünmesem gamsız rahat vurdumduymaz ruhsuz bir insan olsamda gram sallamasam hiçbirşeyi.
sonuçlarını kabul etmek...
Her şeyin tedavi şeklidir. Bir şeyler zamanla geçmiyor sadece düşünmeyi bırakıyorsun.