bugün

Keşke türkiyeye getirselerdi.
tabii zaten o yüzden Can Dündar ve Erdem Gül ve daha binlerce genç gazeteci hukukçu içerde tecavuzculer dışarda değil mi? Uyanma artik Türkiye Utan artık!
(bkz: beyinsiz düşünme özgürlüğü)
bende akpliyim ama cogu amaçsız bi bağlanma içinde ne yazık ki...
Tabi düşünecek beyin olmayınca, herkes her yerde özgür.
eee iyi iktidar, türkiye den sonra türküyeye bile getirmişler.
en çok da adam gibi cümle kuramayanların "yazar" sıfatı ile bir partinin basın danışmanlığı yapmasını getirmişlerdir. yahu yazar klavye hatası yapabilirsin ama bak "edit" butonu var. yahu anana sövdürmek bu kadar mı zevk veriyor size... türküye ne sokuk?

edit: en azından ayardan anlayıp başlıkta ki "türküye" sözcüğünü değiştirme yeteneğine sahiptirler. lakin sokuk oldukları gerçeği bakıyorum yine değişmemiş.
peki tamam varsayalım akpkk getirdi. neden insanlar düşüncelerini özgürce söylediğin de hepsini içeri tıktıran yada mahkemeler de süründüren bir vekiliniz var ?
aklı yok,fikri var denilesi yazar beyanı.
Doğru olabilir. Türkiye'ye getirmedi ama o türküye nere ise oraya götürmüş olabilir.
hangi özgürlük.
aynı şeyi düşündüğün zaman istediğini söyle sıkıntı yok istediğine küfredebilirsin.
ama muhalifsen ilk cümlende kırarlar kalemini.
akp düşünce özgürlüğünü türkiyeye getiremez. ama türkiyedeki düşünce özgürlüğü akp'ni başımıza getirdi.
aynen moruk. yerim ben onları.
Türküye neresi, bilmiyorum; ama türkiye'ye getirmediği kesin.
millet dusunce ozgurlugune bakmiyor ki onlara gore yol yapmasi onemli! zaten o yuzden binlerce genc gazeteci hukucu cezaeveinde ama yol yapti degil mi (!)
Düşünce özgürlüğü ve diğer hakların akp öncesi dönemde daha kötü bir halde olmasi onu türkiyeye akp'nin getirdiği anlamına gelmiyor. Bizi daha kötüsüne alıştıran sistemin yaptıkları hep gözümüze daha iyi gelmiştir. Oysa çok daha fazlası hakkımızdır ve bunun bilincinde olan çok az kişi var. Bu köye yol yapan belediyenin halk tarafından fazlası ile övülmesine benziyor. Senin hakkın olan yoldan daha fazlası ama kötü şartlar seni bununla sevinmeye itiyor.
düşünce özgürlüğü bu topraklara yüzyıllardır gelmediği için yalan olan ifade.
içerideki gazetecilerin birçoğu terör örgütü mensubudur. iyi valla gazeteci diye teröriste de mi göz yumulsun.

ha bazıları var onlar da sırf hükümet çıkarlarıyla uyuşmadığı için yatıyor. devran dönünce kanka olurlar meraklanmayın.
orası bir gerçek

herkes düşüncesinde özgür

tabi karşılığını çekmek kaydıyla.
aksini söyleyenler silivriye alınıyor.
Türkiye ye getirirken kendilerine getirmeyi unutmuşlar. Anladım şimdi meclisin niye salak dolu olduğunu.
(bkz: dünyanın en kısa fıkrası)
(bkz: ironi)
hırsız, diktatör gibi manşetler atılabildiğine göre doğrudur.
kenan evren'e hakaret eden manşet gördünüz mü siz hiç?
akape hakkında olumsuz hiç bir şey düşünememe özgürlüğünü getirmiştir. http://sonkale.tv/cumhurb...tosu-konusmasini-kestiler
Olum bi susar mısın?