bugün

birkaç gün içinde dön ne olur...
seni seviyordum. gerçekten seviyordum.

her şeyi mahvettin.

Eloria.

Evet bende seni...
Umarım hep mutlu olursun tabi bende mutlu olurum.
belki imdat diyecegim.
çilesi çekilmeyen bilgilerin (kerrat cetveli) tarzında, ezbercileri, yücelerin yücesi ve uluların ulusu peygambere ait tabirle, kitap yüklü bir merkepten farklı değilken,
bütün yükü bir buçuk cilt, bir defter, bir de müthiş hayasızlıktan ibaret bir eşeğin halini düşün!
ey admin bir an önce yazarlığımı onayla lütfen , bu yaştan sonra çaylak caylak takılmayalın.
Çok garip bir şey , insanın canını en çok yakan şeyle ilgili cümle söylemeye çalışırken susup kalması . Söyleyecek çok şey var fakat cümleler çıkmıyor ağızdan . Sanırım senden sonrası konuşmanın boş olduğunu fark ettiğimden bu durum. Boşa koyduğum dolmuyor, hayaller paramparça olmuş bir geçmişten hayaletler gibi geliyor. Takvimimde senden kalan iki tarih , içimdeki karabasanların kazanmasını sağlıyor. Sensiz kutladığım 9. doğum günün bugün. Eğer varsa öyle bir şey, bir mum yak benim için benim için iyi dilekler ekle üflemeden önce ve mümkünse bir kez daha uğra bu gece kalbime...
kendinizi kurban yerine koyup, kendinize acımayı bırakın, yaşam devam ediyor.
Sana o kadar yukarıdan ve yalnız bakıyorum ki ne dediğini anlamıyorum.
Seni düşününce içimi garip bi duygu kaplıyor. O kadar tatlı hissettiriyorsun ki yaz akşamları esen ılık bir rüzgar gibisin ama öyle bir mesafede tutuyorsun ki başımı cama çarpmış gibi oluyorum. Sayfa sayfa yazasım var ama seni sorduklarında hiçbir kelime çıkmıyor ağzımdan. Ay bunun bi çaresi olmalı.
Şu yanda çıkan görüntülenme gözleri beni rahatsız ediyor arada kaldırılsa keşke de neyse.

Belli bir yaş oyun yaşıdır sonra sıkılmaya başlarsın ama doğuştan engellemişsin elin kolun bağlı gibi olur sürekli her gün kıskanmaya başlarsın bunu kafam kaldırmıyor bile artık bazen uyku düzenim bozuluyor başım ağrıyor burnum sızlıyor hapşırmaktan beter oluyorum.
Bazı şeylerin bir numarası kalmadı.
Sonra kalabalıktan rahatsız olmaya başlıyorsun merak ediyorsun ama o merakın seni kötü yola sokacak diye vazgeçiyorsun.
Her sabah öğlen böyle sıfatsız lümpen üşengeç uyanmaktan bıktım. birde üzerine kuaförde hallediyorlar..
buraya ilk geldiğimde öfkel ve nefret ile bakıyordum 2022 de kuaförden nefret ettim.
Sonra alıştım bişey denemeye başladım.
Yadsımaz hale geldim.
Ve hala g* kadar bir yerdeyiz.
Stresten çok yiyorum ne varsa ama.
Gerçekten bu yıl bir halt yapmayacak ise ve bunlara 2 yılda kavuşacaksınız diyorlarsa 2023 ve 2024 siktirsin gitsin afedersin ben sınavlardan bıktım usandım canımızdan bezdik yeterince 2019 u kaybettim 2020 yi kaybettim 2021 i kaybettim 2022 yi kaybettim.
Ama yaş tutmanın sırası değil burada zaman kalmadı yarına 1 saat 50 dk gibi bişey var.
Ama gerçekten bir şey yapacak isen ailen ile fazla kalma ortalığa karış eğleneceğin pis şeyler yap benim gibi bunaltma kendini evde.çok para kazanmaya bak,
Ben bıktığımı söylemiyorum onlardan yardım edecek kimse yok zaten.
gerçekten sınırları zorla.

Ama param olsaydı değişirdi.

Öff günlük ağlama duvarı gibi yaptık neyse.

Ağız dolusu küfür edesim vardı ama gerek yok.

Gerçekten her sabah öğlen uyanmak yeterli.

kimseyi görmek zorunda değilim.

Bu kadar da ruh hastası asabiyim oldu mu okuma amk.

Deli ettiler beni şu s* evinde.

Kafamı sallandırasım var balkondan ucuna doğru.

Duvardan duvara vuracan.

Evet en iyi yapmam gereken şey bilgisayara kafamı gömmek..

Benim antidepresanım oydu...
Eski anıları canlandırıyor.

Ya birde bacaklarım her tarafım ağrıyor neden acaba.

Benden daha kötü kolu ayağı olmayan var onlarada üzülüyorum.

ama acayip hesaplama yapmayı severim kafamda.
işe yaradığını izlemeyi.
Canım benim, Sakın senden uzaklaştığım düşünme. Geceleri hayalinle uyuyorum.

Sen benim hayatımın aşkısın.
Senin saçma sapan hareketlerinle beni manipüle etmeye çalışmandan sıkıldım be adam sıkıldım. Herkese iyi davranıp bana mesafeli olmandan bıktım. Senin gibi iş arkadaşı olmaz. Olmamalı lan.
Hayatı bana zehir ettin
Zehir!
Sen buraya açık bir kalp ile gelseydin, cesurca seveceğini bana bakışlarınla belli etseydin ben anında dakikasında evi senin üstüne yapardım. Ben bu kadar yürekli seven bir insanım. Karşımda çırılçıplak kendini aşka soymuş bir sevda çiçeği ararken senin gibi bir beton yığınıyla karşılaştım. işte bu yaşadığım en büyük hayalkırıklığı. Yazıklar olsun sana. Yıkıl karşımdan.
kalbimi ezmeyi bitirdiysen geri almam mümkün mü ?
hesap çetin, yol uzak...allah'ın gazabı hak!
işi uyan, yol yakınken dön.
Gel ve uzan omuzlarıma, gidelim umutlara doğru..
Kafir erkek erkeğe napçaz ya yanlışlıkla ben okudum.
seni çok özledim anne. kayıp ve anlamsız hissettiğim bu bocalama halimde bana bir ışık gönderirsen sevinirim. keşke hiç gitmeseydin...
10 yıl boyunca seni tanıdım ve bu yıl aynı ay yollarımız ayrıldı. tamamen sonsuza kadar. hepsi benim suçum, hepsi benim suçum.
Ah mı ettin mutlu olamıyorum. Eğer öyleyse bunu soramıyorum da çünkü bence ehemmiyeti yoktur ama yine de bunu düşünmek üzücü.
görsel
Evet bugün çok şey oldum...

önceki şeyden sonra gaza geldim galiba.

Özür dilerim..
kendimden emin olmadan senin karşına çıktığım için özür dilerim. ben artık kendimden eminim. umarım sen de mutlusundur.
okuyorsa iyi geleceğini umuyorum.