bugün

düşmeden önce ve düştükten sonra da güldüğüm için fark yaratmayacak olan eylem. ahahahahasghfadfshdsfdasfdg.
etrafta insanlar varken başka şans yoktur.
düşen insan gülerse rezil olmuş sayılmaz.
acıdandır.
Normal karşılanır.

Taa ki düşene bir tekme atıldığını öğrene kadar.
Kaçınılmaz bir durum..
Kaçınılmaz tamamlamadır.
mallığına gülersin. ayakların yerden kesilir ve zaman kavramını yitirirsin o bi kaç saniyede. düşmek eylemi sanki günah ve yasakmışcasına ayağa kalktıgında salak bir sırıtış belirir. güldüğün için malsındır.
guya ay bakin ben kendime gulebiliyorum diyip rezilligi ort bas etme cabasi.

yer miyiz la biz. istersen yol boyunca gul, dustun iste, donun da gorundu duserken.
düşen herkese istemsiz gülerim. gülmek bir yana gülme krizine girerim. ama beni en çok güldüren kendi düşüşlerim. o kadar salak yerlerde düşüyorum ki harbi mallığıma gülüyor olabilirim. tarihin birinde bir gün sıhhıye ordu evinin önünde bir düştüm converse ile bileğimi burktum falan. ama ayağımı görseniz utanmasa 360 derece dönecekmiş kitapsız. ayağımı falan unuttu herkes beni gülme krizinden çıkarmak için çabaladı.
Kendime gulerim o ayrı ama başkasına daha çok gulerim hatta birkeresinde gülmekten nefessiz kaldığım icin o an acik pencere bulamadiklarindan oturu beni yuvanin kapisindan dışarı çıkardıklarını bilirim. Tepkisiz kalamayacagim tek eylemdir.