bugün

Benimdir o. Bir anda yüzlerce tanımadığın akraba çıkıyor her yerden. Samimiyetsiz bir ortam. Ayrıca gereksiz masraf. Ben o parayla 6 kıtada balayı yaparım.
Her kız gelinlik giymek ister o ayrı. O zaman da yemyeşil bir yaylada ve ya deniz kenarında kumsalda küçük, arkadaş arası, huzur dolu, doğayla iç içe bir şeyler olabilir.
Keşke kuzenlerim olsa ama hayıır. O düğün olacak o gösteriş yapılacak ve moon oraya sürüklenecek.
Evlilik istediği için gözümde bir cahildir. At çöpe.
Gösterişten uzak sade nikah isteyen kızdır.
Milletin gönlü olsun, yesin, içsin yada eğlensin diye mi evleniyoruz.
Açıkçası Hem onca masrafa gerek yok hem de yorgunluğa.
baş taci kizdir. sirf masraf olduğunu bildikleri icin o parayi balayinda ezmeyi daha uygun buluyordur. ya da 2.evliligini yapmis kizdir.
(bkz: yalan yalan)
(bkz: yok öyle bir şey)
Bir Hilton da bir sheareton da düğün yaparım ona...
bulursanız böyle birisini kaçırmayın derim.
"patlak mıymış" gibi dedikodulara maruz kalacak kızdır.
Olm salak mısınız çeyreği kim takacak.
dayatılmış kalıplardan arınmış hayatıma ortak etmek istediğim kız türü. düğün istemiyorsa nişan da istemez. eğer anlaşıyorsak bir gün gider nikah dairesine imzaları atarız olur biter.
En asil duygularin kizidir eqlesin evlenek.
ben de istemediğime göre, beni bulsun kızıdır.
Şov yapmayı sevmeyen akıllı kızdır yerim onu ben.
ben o kadını yerim yerim sonra da düğün için harcanacak parayı yeriz.
Ara beni bul.
O parayı kullanmayıp, gezip tatil yapmak da istemiyorsa yalancının daniskasıdır. Olsa olsa parayı kenara koyup villa borcuna girmeye niyetlenmiştir. Adeta çiğköfte gibidir. Acısı sonradan çıkar.
Daha önceden patlatılmış karıdır. Faişeliklerini gizlemeye çalışır sürtük.
Mevlid okutmak isteyen kızdır.
adamdır adam.
Party isterim diyebilir.haklıdır
alnından öpeceğim kızdır. binlerce lira masraf neyim yapamam kardes ben.

(bkz: beni bulsun)
(bkz: Hay ben senin ağzını öpeyim)
istemiyorum evet. düğünler takı törenleri için var sadece bana göre. Nikahta da aynı tören yapılabiliyor. düğün saloluna vereceğim parayla hindistan'a giderim, gideriz.
Ben senelerdir kırmızı kuşaklı gelin görmedim. Hala kaldı mı ondan ya