bugün

O gemi bi gün gelecek..
Doğru olabilir zira parsellenmiş durumdayım.
Yalan ve iftiradır. Genelleme oluyo burda ama.
Doğrudur.

(bkz: Ben)
Tamamen sahip olunmayan şeylere ilgi duyulup sahip olunan şeylerin gözardı edilmesinden ortaya çıkan önerme.
Biz ne düzgünler gördük laz'ım deyip dersimli çıktılar. soy sop belirsiz, kuzenine bile yürüyen şerefsizlerdilerlerlar.
Yalandır, burdayımdır, kimse kapamazdır, o kadar sağlamını görmemişimdir.
sadık olsa yeter.
kadınların düzgün erkek tanımı çok farklı olduğundan bilemiyorum altan bilemiyorum.
çok da şey etmemek lazım olan mesele. amk desen koyanı var malum kapılmış.
düzgün erkek dediğinizden korkun bence. Ben hangi kıza düzgün desem içerisi şampiyonlar ligi gibi çıkıyor.
tamam kardesim anladik siz daha duruyorsunuz. ve evet kapilmadiysaniz duzgun değilsiniz.
tanim: tersini de benim sandigim durum
Kardeş iki üç başlık allta bakir erkekler birbirini kesiyor düzgünüz diye oraya bi bak sen.
(bkz: Allah Allah ne kadar enteresan)
Bi de kızlar düzgün erkek sevmez derler.
damla arayan gözler incileri görmezmiş.
(bkz: Hahahahasiktir)
Yoo kapılmadım daha burdayım.
Yooo ben hala buradayım.
ben kaldım kardeş ben kaldım.
geçin artık bu işleri biraz ilerleyelim bakın hangi çağdayız hala aynı şeyler olmaz ki böyle ama. sürekli düzgün erkekler ve düzgün kızlar kapılıyor falan. demek ki başka bir yerde başka bir problem var. belki de kapılıyorlardır değil kaptırılıyorlardır. ters düşünmek lazım bir de. o da olmuyorsa hiç düşünmeyeceksin. boş ver hem ne yapacaksın kızla erkeği zaten.
ben hala burda olduğuma göre daha hepsi kapılmamış demektir.
Buradayım. Ciddi düşünenler eklesin.
Selam qislar.
Kapilma nedir? Duzgunuz kapiliyoruz bize kapiliyorlar bir kapilmadir gidiyor. Kapmak diye ifade kullanan hanimefendilere daha aciklayici ve manidar olmasi icin, cümle içinde kapılma kelimesini kullanalim.

Lütfen kapıyı disaridan kapiliniz.