bugün

istanbulda sayısı 10 u geçmeyecek , saygı duyulması gereken kadın.
Otomatik vitesi kullanamayan benim için doğal olandır.
kadın gibi kadındır. Aynı zamanda bu kadınların her kadında olduğu gibi çektiği acılar vardır.
Al o kadını tavla oyna
batak at
maç izle
borç iste.
Öttürürüz.
Haydarimiz koltuk altinda, sağ elimizde Oltu tasi sallar önümüze makas atana ana avrat düz gider kırmızı ışıkta camdan tükürük sallariz.

Afedersiniz ama sizden ne farkımız var bizim beyin manuele gore yaratılmamış mı?
topukluyla kullanabiliyorsa helal olsundur.
Vites koluyla sıkı bi samimiyeti vardır.
düz vites araba kullanmayı bir şey sanan erkekler tarafından bir level atlamış kadındır.

düz vites araba kullanmanın ilave bir zeka pırıltısı içermediğini bir türlü akıl edemez.
Normal kadındır.
Eskiden otomatik vites mi vardı? Ayrıca kaç kadın aradaki farkı verip otomatik vitesli araba alacak parayı kazanabiliyor?
Kadınların çoğu bu ülkede ne ucuzsa (ki bu genelde düz vites eski arabalardır) düz vites araba kullanır.
Kadınları aşağılamak için kafanızdan kriter uydurmayın.
Hem anne, hem aşçı hem psikolog, hem hemşire, hem ütücü hem ayakkabı bağlayıcısı olan kadın için, devede kulaktır.
Düz vitesmiş?!?! Pehhh...
Basarım nikahı evi arabayıda yaparım üstüne dediğim kadındır.
Araba kullanmak üstün yetenek gerektirmediği için pek zor olmuyor cancazım.
He merak ediyorsan, sekiz dokuz santim bi topuklu giy, geç direksiyon başına, düz otomatik pek fatketmıyor...
Topuklu ayakkabi, çıplak ayak(çok acılı), her türlü kamyon bile kullanırım. Arabam düz vites yani zeka işi de değil bu.
Hani bu kadar olay olcak bisey yok.

Trafikte gelip sıkıştırmaya kalkanları da beyzbol sopamla itanayla doverim hiç affetmem.
https://clyp.it/mxmr0s5m

Ha bi de parası olan alır yani buna da itirazımız tunine!
düz vites araçlar zekadan daha çok refleks ile kullanılması gerekli araçlardır. Burada bahsedilen refleks ani hareketlerde verilen tepkiden ziyade, an, yol yada vaka halinde araç mukavemetine verilen tepkidir. Standart veriler ile aktarma yapan otomatik araçlar gibi düz viteste bunu kullanan sağlar. Velhasıl kelam atla deve değildir.
Heyt tek elle direksiyon cevirip ayagimla vites bile atarim oglom.
trafikte diğer sürücülere de ana avrat düz giden kadındır aynı zamanda.
Araba istop ettirilir.Korna sesi duyulur ve panik butonuna basılır,el ayağa dolaşır ve öbür ışık yanana kadar kadın Şoförler eleştirilir.(doblo süren dayı)
vites kolunda tesbih, dikiz aynasında cd olan kadındır.
atomu parçalamış gibi davranılmaması gereken kadındır.
düz vites kullanabilen kadın her şeye temkinlidir. zaten otomatik vites kullanan kadınlar araba kullanıyorum havası atmasındır.

normal durumdur, dağılabiliriz.
bu benimdir.

Zoruma gittiği halde Reno 9 Broadway kullandırılıp, herşeyden şikayet etme otomatik araba alacak paraMız yok denilmiştir.

Tabi anne de 20 senelik iyi bir düz vites sürücüsüdür.

Üstadım sağ olsun..

Saygılarla ÇEKiRGE
takdir ettiğim kadındır. arabanın hakkını verir ve yeteneklidir. trafikte panik yapmaz bu kadınlar çünkü araç kullanmayı en iyi şekilde öğrenmiştir.
yapmasın. ne gereği var? ben erkek olarak imkanlar dahilinde bundan sonra otomatik vites araba alacağım. kolay hali varken zorlaştırmak gereksiz bence. öte yandan gayet rahat kullananları mevcut.
ohhoo, bunlar iyice metroseksüel olmuş.

anadoluda kadınlar, yani öyle bir iki diil yüzbinlercesi, gayet güzel traktör kullanır. yüklü römorku devirmeden yumuşak alanı geçirir, sen geçiremezsin, devirirsin.

çok yani öyle kadın.
Her iki ayağını kullanabilen futbolcu gibidir.