bugün

biliyorum romantizmin içine etmiş gibi olacak ama bence kaka yapmak. isterseniz def olabilirim. evet.
Osurmak.
Türkçe öğrenmek isteyen araplara gider yapmak. Bedavacı zıpalar.
Secdeye gitmek. Yalnızca Allah rızası ile.
çok sıkışıtıktan sonra lavaboya yetişmek.
şort giymek.
Her zaman üç şeyi severim

1-uyku
2-uyku
3-daha çok uyku

Ama uyuyamıyoroum öylede bir sorun var.
Çok tatlı yedikten sonra su arayıp bulamamanın verdiği ızdırapla dolapta ice tea görmek.
meme sıkmak, oral seks yaptırmak gibi eylemlerdir.
Rüzgar, şöyle hafiften esen bir rüzgarın saçlarımı dalgalandırması...
duştan sonra bornozla yatağa kendini fırlatmak.
uzun yolculukta mola verildiğinde wc .
Bütün gün topuklu ayakkabı giydikten sonra, eve gelip ayakkabıları çıkarıp çıplak ayakla yere basmak.

Sanki kızgın kumlardan serin sulara alıyormuşçasına...
yeni alınan teknolojik malzemelerden çıkan şeffaf baloncukları patlatmak. müthiş stres attırıyor.
Hayvan sevmek.

Kitap okumak.
14 saatlik yorucu iş temposundan sonra kapı eşiğinde anasının kucağında bekleyen, babasını görünce ağzını açıp güleç şekilde kollarını bi o yana bi bu yana sallayan bebeğin varlığını hissetmek.
Os.rmak.
Saunadan çıkıp 20 derece suya ani dalış yapmak .. en rahatlatıcı olmasa da müthiş bir eylem.
1 hafta boyunca bekleyip ardından masturbasyon yapmak ben böyle birşey ne gördüm nede hissettim.
Akşam eve yorgun argın gelince çoraplarını fırlatıp kanepeye boylu boyunca uzanmak.
Küçükken annem çalışırdı sadece hafta sonu görebilirdim annemi. Haftasonu dershaneden çıkınca eve gelirdim . Anahtarım vardı çantamda ama yine de zile basardım . Annem kapıyı açardı . Evden mis gibi yemek kokuları apartmanı sarardı. Annem anahtarım olduğunu bile bile niye zile basıyorsun derdi . Şimdi ben ne diyeyim sana kadın? sen hiç kendine kapı açmadın ki .
işini bitirip uyumak. Ötesi yoktur...
uyku en önemlisi , saatlerce günlerce uyumak yapabileceğim en güzel şey..
Sıçmak ötesi yoktur...
Apartmanin en ust katina tasinmak..
Bir üst katinda anlayissiz,vicdansiz komsu olmaz.