bugün

adamlar tek başına 4 kadın alacağına, 4 çift paylaşıyor işte.

hem ister paylaş, ister paylaşma, seni buna zorlayan yok.

yani işin içinde tecavüz yok.

kendi karısına bile tecavüz edenlerin olduğu yerde bu swingercilere kızmak ilginç.
swinger değil aslında onun altında fuhuş yaptırıyorlar. bu işlerde ayarlayıcı elemanlar sırf palavrasına bile evliyiz paylaşıyoruz der. birileri yer ayarlar bunlar da kafalarına göre takılır. çoğu da inan evli bile değildir.
fuhuşa karşıyım ben swinger olabilir fakat onun organize edilmesi, yer ayarlanması gene fuhuşa girebilir. fuhuş kötüdür ve devlet fuhuşu yasaklamalıdır. swingeri yapan da araya hiçbir para koymadan tamamen gönül rızasıyla yapmalı.
aksi halde fuhuş ve tecavüz işin içine girer.
görsel
Şunu hiç bir zaman anlayamadım anlamayacagimda neden elestiririz hunharca bizden olmayanı ,eyvallah kabullenme ama eleştirmede kendine sakla salyalarini kedi uzanamadigi cigere pist dermiş eleştirenler içten içe merak ediyor belkide diyemiyor.
Sözlükteki gavatları gözler önüne seren partidir.
Tek eslilik doğal degilmiş.. ulan asıl domuzlar gibi esini/sevgilini kiskanmayip paylasmak doğal degil. Olmayan insanliginiza tukureyim. Daha neler cikartacaklar hayvan gibi yaşamak icin merak ediyorum.

Edit: bunun için çagdaşlık diyenlere diyecegim hicbir sey yok. Acikgoruslu degilim, ozellikle de bu tarz konularda. Islamdaki cok esliligin de amk swingerin de amk. Insan gibi tek bir kişiyi sevip ona baglanmak cok mu zor.
New orlens a 7.9 şiddetli deprem yakışır.
Biz uzaktan sevdiğimiz kıza biri baktı o kiz birine güldü diye üzülüyoruz acı çekiyoruz. Bırak opusup sevismesini. Kafaları yiyoruz. Bunlar elleriyle veriyor eşlerini.

Ulan hayvanlar bile nasıl kıskanıyor eşlerini.
Bu normal değil medeniyet hiç değil.