bugün

bugün yeryüzünde uygulanmayan yegane sistem islam devleti sistemidir. sanmayın ki arap ülkeleri islam ile yönetilliyor. yakından uzaktan hiç bir alakaları yoktur. gerçek islam türklerin eliyle önce kendi öz nefsimizde sonra ise yeni yüce türk ün eliyle bütün dünyaya yayılacaktır. bunun içinde çok ciddi bir çabaya gerek yoktur. çünkü dünya islama gebedir ve doğum sancıları çekmektedir. bakın avrupa ya ne demek istediğimi anlayacasınız. manevi bir buhran içerisindedirler ve hepsi islamın ipine sarılmaktadırlar. haslı kelam manevi değerlere sımsıkı bağlı milli bir şahlanış bizi yeryüzünün en güçlü devleti yapacaktır. mazlum milletlerin gözünde akan yaş dinecek ve dünya islamın nuruna gark olacak. bütün feza islamın nasıl mukaddes bir din olduğunu, bugün bir çok islam ülkesi dahil din adına yapılanların yanlış olduğunu görüp, islamın ne olduğunu ve nasıl tatbik olunduğunu bizden öğreneceklerdir. yani yüce türk milletinden.
insan her zaman daha iyisi için yaşar. bu islam olur ya da olmaz ancak kesin olan şey daha iyisinin olacağıdır.
(bkz: ne kullanıyorsun sen)
(bkz: islamın dünyayı gebe bırakması)

(bkz: yok artık)
yanlış önermedir. dünya üzerinde yaklaşık 600-700 milyon ateist vardır ve yoğun oldukları yerde huzur ve refah vardır. islam şu an dünyanın kaçtığı bir din iken rejimine kimsenin sıcak bakacağını zannetmiyorum. gelecek bin yılda zaten din bitecek, insanlar ulan nelere inanmışlar diye gülecekler sizlere.
(bkz: derken uyandım).
doğruluğu tartışılmaz gerçektir.

islam insanları doğru yola çağırandır.
şizofrenik dinci şuursuzların beyanıdır, itimat edilmemesi gerekir.
hayalperest şeriatçi beyanıdır.
pek sevgili yaradanımız önce büyük din olarak museviliği insanlığa sundu ve dedi ki: "bu din insanlığın önünü açacak tek ve hakiki dindir, bu yolda yürüyünüz." sonra ne oldu israiloğulları lanetli olarak gösterildi.

sonra 2. büyük din hristiyanlık geldi ve buna da "bu din insanlığın önünü açacak insanlığa gönderilen son dindir, bu yolda yürüyünüz." o biraz faydalı oldu gibi ama tamamen sorunları bitirdi mi? hayır.

ve son olarak islam dini de geldi ve bunda da "bu din insanlığın önünü açacak insanlığa gönderilen son dindir, bu din en güzel, en kolay, en anlaşılacak dindir, insanlık kısa bir zamanda bu dinde birleşecektir, bu yolda yürüyünüz."

eee bugün kü durum ne? yaradanın gözünde, israiloğulları lanetli, hristiyan dünyası gavur, müslüman dünyasının hali ise "çarşamba pazarı". diğer inanca sahip (putlar dır, buda dır, özel tapınaktır, inek tir vs.) ve hiçbir inanca sahip olmayanlar (ateist) ise yaradanın nezdinde yoklar zaten.

ben gelecekte birgün (biz görür müyüz bilmiyorum, en geç torunlarımızın torunları bunu görecek) 4. büyük din de ineceğini tahmin ediyorum, xxx dini yine denilecek ki "bu din insanlığın önünü açacak insanlığa gönderilen son dindir, bu yolda yürüyünüz." böyle olmayacağının garantisi yok.

sonra bakarsınız 5.din de gelir, 6.din de gelir, kıyamete kadar insanoğlu deneme tahtası gibi kullandırılır.

bu entry de de anlattım, yaradan insanoğlu'nu yaradırkene daha farklı konumda yaratsaydı, bugün çok farklı noktadaydık;

(bkz: #28278247)
musevi maceraları (bkz: musevilik)
musevi maceraları 2: musevinin dönüşü (bkz: hristiyanlık)
musevi maceraları 3: muhammed'in intikamı (bkz: islamiyet).
kimi şeriatçıların boş hayallerini sıralamak için sıraya girdikleri boş laftır.

efendim "gerçek islam" filan falan diyorlar... "ancak bu düzensiz düzenin yıkılıp yerine, islamı gerçek değerleriyle yaşayan, ve ahlaki olarak tam olgunluğa erişmiş gerçek müslümanların geleceği günler gerçekleşecektir." diyorlar!... aynen sscb'nin yıkılmasını "gerçek komünizm / sosyalizm bu değildi" diye açıklamaya çalışanlar gibi!...

yahu kimmiş o "tam olgunluğa erişmiş gerçek müslümanlar"? sahabeden ve tabiinden üstün müslüman yetiştirilebileceği hayali içinde misiniz? işte sahabeler ve tabiin zamanında birbirlerini kestiler, peygamberin torunlarını kestiler, önlerine gelen her ülkeye saldırıp, kıyamet kadar kan döktüler...

bugün sahabe gibi olmaya özenenler de aynısını yapıyor işte.. habire birbirlerini kesiyorlar filan... güçleri gayr-ı müslim ülkeleri işgal etmeye yetmediği için, plaj basmak, metro bombalamak gibi eylemlerle yetiniyorlar çaresiz...
sanki şimdiki müslümanlar doğru yoldaymış gibi, tüm dünyanın bir gün islamı kabul edip doğru yola gireceğini sanıyorlar.

azcık mantık lütfen. kendinde olmayan bir şeyi başkasından bekleme.
(bkz: islam çok güzel gelsene)
bekleyin görecektir duranlar yürüyeni
sabredin gelecektir solmaz pörsümez yeni .
kendilerini (veya muhayyel gelecek kuşakları!) sahabelerle kıyaslayan bizzat şeriatçılar olduğu halde, kıyaslamanın üstüme kalmasına vesile olan mevzudur.

yahu anlaması o kadar zor mu? eğer "efendim islam ülkelerinin hiçbirinde gerçek islam yaşanmıyor ama gelecekte yetişecek dinine bağlı kuşaklar sayesinde yaşanacak" dersen, o kuşaklarda sahabelere veya tabiine benzer nitelikler olmasını hayal ediyorsun demektir.

ben de diyorum ki "hem böyle bir şey olması muhtemel değil, hem de onca yücelttiğiniz sahabeler ve tabiin bile birbirlerini kırdılar, önlerine gelen her ülkeye saldırdılar, kıyamet kadar kan döktüler"...
islamcılar islam'a kafa keserek davet etmese güzel din aslında...
doğrusu: (bkz: dünya kıyamete gebedir).
Çünkü ışid kafa kesmiyor, çünkü tüm islam ülkeleri demokratik, özgürlükçü, eşitlikçi, medeni ve çok gelişmiş. Bu yüzden doğru yol kesin islam.
ışıdi islam kabul etmiyor haksız yere insan öldürmeyi islam dini yasaklıyor ve tüm insanlığı öldürmekle eş değer görüyor .

ama bazı din düşmanı salaklar dini kötülemek için olmayacak bahaneler arayıp duruyorlarda bir türlü bulamıyorlar .

adam dinine uymayıp katil olduysa suç dininde değil adamdadır .

hiç bir din haksız yere insan öldür demez kaldı ki allah katında kabul olacak olan islam dini .

elhamdulillah müslümanım ama hiç adam öldürmedim neden ? sebeb olmalı yani canıma namusuma malıma toprağıma vatanıma kast edilmiş olması lazım !

keyfe keder insan öldürmek hangi dinde serbestmiş yazında bilelim geri kafalı din düşmanları ulan bi bitmediz gitti .

neyseki bizde bitmiyoruz !

üstelik para sizde teknoloji sizde silahlar sizde ama bi bok yiyemiyorsunuz neden ?

çünkü salaksınız !

çanakkale savaşı yokluk içersinde kazanıldı !

kurtuluş savaşı yokluk içersinde kazanıldı !

düşün bide kafirlerde olan teknoloji ve silah gücü bizde olsa neler olacak .

sizi denize dökmek için bize sapan bile yeter bize evel allah .
islam'la "şereflenen" ülkelerin haline bakınca, "aman diğerleri şereflenmeseler daha iyi olur" diye düşündüren tezdir.

tabi "gerçek islam bu değil"i de unutmayalım!...
Boş bir dinci söylemi. Bütün dünya islam'dan kaçıyor ve tiksiniyor. Dünyanın nefret ettiği bir dini topluluk.
Ya ne demezsin? islam dedin mi yüzünde güller açıyor küffarın. Kalplerini ısındırmak için para bile vermeye gerek kalmıyor. Koşa koşa geliyorlar islama...

Hele evropalı kadınlar! islami rahmetleri (bkz: avrupalı kadınlara parmak ısırtan islami rahmet) duyunca kelime i Şahadet getirmeye başlıyorlar hemen.

Hep derim, dinin yaptığı kafayı malın kralı yapamaz. Net...