bugün

gelişmekte olan ülke vatandaşıdır. hadi gelişmiş ülkeler işlerini yoluna koymuş futbol ile eğleniyor...
dünya bilim-teknoloji konuşurken ekonomi konuşan cahilden daha cahildir.
artik dusunmekten yorulmus kendini basit seylere vermis yirpalanmis ve hayat amaci elinden alinmis insandir.
herşeyden her işi karıştıracak ve bok edecek kadar anlayan, kendini mükemmelim bencilliğine kaptırmış gerzek insan laflarındandır.
hıncalın türevlerindendir ayrıca.
dünya bilim-teknoloji konuşurken beş altı öncesine kadar msn caiz midir'i konuşan bir ülkede fazlasıyla normal olan durum.
artık dünya meselelerini düşünmekten sıkılmış , o kadar üzüntüyü unutmak istemiş ve biraz da bencil olma hakkını kullanmış bir insandır.
nereye baksan kötü haber , nereye baksan facia , nereye baksan eksik , nereye baksan kötü. ben 21 yaşına gireceğim çok yaşlı değilim ama ben bile sıkıldım bu yaşta üzüntüden , düşünmekten. biraz başka şeylere yönelmemiz suç mu sanki.
erkeklerin %90 ını oluşturan kesim. biliyorum siz(Sözlük erkekleri) national Geographic izleyip sürekli dünya meseleleri konuşuyorsunuz da çevreniz kötü işte.
Yok ekonomik tablo karamsar tamam da, türk futbolunun gidişatıda iç açıcı değil.. Elimize aldığımız kuruyor.
bilim ve teknolojiye gelinemiyor bile...