bugün

Bazı yerlerde yarma da deniliyor.
Tereyağı ve haşlanmış etle ağır ama güzel bir pilav oluyor.
Ben ağır seviyorum.
günümüzde ergenlerin başkalarına özenip yaptırdığı, hiç bir insana yakıştıramadığım gereksiz şey.
Anestezili kremler sayesinde artik acidiz yapilan vucut boyama sanati. Dovmeleri olan biri olarak konusacagim simdi ergenler eksileyecek.

Dovmenin amaci bence katalogtan secip bi taraflariniza sikik sokuk resimler cizdirmek degil. Dovme unutmak istemediginiz, ders veya odul niteliginde vucudunuza durumu animsatacak bir seyler yazdirmak veya cizdirmektir. Suyun formulunu dovme yaptiran arkadas? Atomu mu parcaladin? Only can judge me yazdiran arkadas, kimden ozendin ilerde naail kapatacagim derdine dusmeyesin?

Hic bir dovmem katalogtan olmadi. Hepsi durum animsatan dovmecime istedigimi tasvir edip kafasina gore biraktigim seyler.

Abartmayin, ozenmeyin. Kendiniz olun.
Yaptırmayı düşünmüyorum ama olur da yaptırırsam herhangi bir kolumu komple kaplatırım, en çok o hoşuma gidiyor. Hele kollar da kaslıysa. :-)
dövmeci açıp adını gel de dövme mi koysam napsam. çok sıcak değil mi hava ya?
izmir'de iyi işçiliğe sahip ama kazık olmayan, cover yapabilecek yetenekte ama paragöz olmayan, kaliteli dövme sanatçısı aranmaktadır.

t: deri altına mürekkep enjekte edilerek yapılan vücut resimlerinin genel adı. tatoo...
kadına da erkeğe de yakışmayan zımbırtı.. hepiniz çok iticisiniz aynı boya tahtasına benziyorsunuz.. iğrenç böğğ.
görsel
En kısa zamanda yaptıracağım dövme olur kendileri.
Durduk yere neden döveyim çocuğum?
kuyruk sokumuna yaptirilanin baska adi vardir .
Askerden sonra vücuduma kesin yaptıracağım sanat eseri.
Zamanın'da benim yaptırmak istediğim bir dövme vardı. Fakat ailem ile ters olmamak için yapamıyorum. O dövmenin resmi bu.
görsel
En nihayetinde yaptıracağım kalıcı vücut aksesuarıdır.
Bir tane var. ikinciyi yaptıracağım. Adam akıllı dövmeci tanıdığınız varsa lütfen bana ulaşın. (istanbul)
bağımlılık. bilekle başlar, göğüs, boyun, kasık gider..
Turkiye'de bu is cok gelismemis.
Yaptirmaya karar verdiyseniz işinde uzman birine yaptirin, amatör birine yaptirmayin. Cok çirkin duruyor.
Para verip mezara götürebileceğiniz tek şey. 1 adet ölen kedim anısına bende mevcut olandır.
bir dondurma çeşidi.
suriyeliler bu işe soyunmuş şu sıralar.
Galiba bu dünyada para ödeyip de diğer tarafa götürebildiğimiz tek şey. Minimalist olanlar ise çok naif duruyor.
arkadaşın elinde japonca yazan şeyler.

dedi ki bu ateş, bu toprak, bu hava

japona denk geldik bi gün sorduk.

yosun, lahana bi de bok çıktı *

sildirmeye 750 lira ne vermişti 2006 2007 de
korksam da götüm yemese de bu yaz kesin yaptıracağım şey. bide erkeğim ne ayıp bana. korkmak ne lan?
Yakın bir zamanda yaptırmayı düşünüyorum. Enseme Redesıgn Rebuıld reclaım yazdırıcam.
Yaptırmam ama param olsa ve yaptıracak olsam sol kolu omuz aşağısından bileğe kadar kaplatırım.
istedigim dovmeye kavustum.

t: vucudun istenen yerine yapilan bir vucut aksesuari.
(img:#1691722)