bugün

4. nesil olmaları yeterlidir. fazla detaya gerek yok.
şüphesiz ki kalitesiz yazarların sözlükte cirit atmaları, abuk subuk konular açarak sözlüğü bulandırmaları tabiri caizse sözlük abilerinin hiç de hoşuna gitmeyecek bir vakadır. yalnız esas olan sözlükteki abilik vasfını kullanagelerek bir gün bu sözlükte ondördüncü nesil yazarlara dahi örnek olabilme, yol gösterebilme olgunluğu ve etiğini taşıyabilme vasfıdır.
çok sempatik oluyor bu keratalar. * *
hangi nesil olduğunu bilmeyen bilse de bunu pek iplemeyen* insanlar için şununla eşdeğerdir;

dağ dağa küsmüş dağın haberi olmamış
-: biliyomusun hedecan 4. nesilden nefret ediyorum

+: niye yaa çok süperler bence

-: bence de öyle ondan nefret ediyorum işte!

+: kıskanıyosun sen galiba biraz..

-: ya kendime bile itiraf etmekte zorlanıyorum hedecan ama ne kıskanması resmen kompleks yaptım kompleks...

+: ya yapma böyle onlarda bizden tamam çok iyiler ama bu senin ruh sağlığının bozulmasına sebep olmamalı

-: ya hedecan valla şu zor günlerde ayakta kalıyorsam 4. nesil yazarların entrylerine kayıtsız şartsız - verdiğimdendir. inan bir nebze rahatlıyorum hırsımı alıyorum gerçe adımızı ibneye yavşağa çıkardılar çıkıp birşey de söyleyemiyoruz ama napalım işte sabrediyoruz..

+: bence de sabret zira lafı pis koyarlar bu bunalım seni intihara götürür.
kendisini nesilinden dolayi baya baya iyi yazar sanan denyolar icin gelsin;

(#2532230)

isteyen istediginden nefret falan etsin, umrumda degil de. yazar falan degilsiniz be abicim. o sifati nasil da yaki$tiriyorsunuz kendinize anlamiyorum ki.

sirf, geldiginizde gordugunuz, belki sizle de dalga gecildigi icin bir nesilcilik sevdaniz var. sirf 4. nesil diye, ahmakca onyargilar ile insanlari karaliyorsunuz, sonra da kendinize yazarligi yaki$tiriyorsunuz.

hayir, ben bu kadar onyargiya, ezbere bogulmu$ insanlara insan da demem ama orasi $ahsi oluyor. genel konu$ursam, objektiflikten bu kadar uzak, mantiktan bu kadar uzak olan ki$iler, 4. nesilden istedigi kadar nefret etsin, ben bu ba$ligi okurken "aa mala bak", "ahah enayiye bak" diye okuyabildigim surece cok mutluyum bundan. egleniyorum. cunku salaksin.

he.

dorduncu nesil format bilmiyo :Pppppp * * * *
(bkz: yazarları nesillerine göre kategorize eden yazar)
çok yakışıklı olmalarıdır.

editoryal: bu ne lan, bari "çok yakışıklı olmalarındandır" yazsaymışım, olmamış hiç böyle. ayıp.
daima gicik olcak bir insan/nesil bulan insanlarin sözü.
*
"ekşi sözlük'te dokuzuncu nesil yazar olmak için götümü satmaya hazırım. öte yandan, kahrolsun uludağ sözlük'teki dördüncü nesiller.." (bkz: işte öyle birşey)
(bkz: halt etmiş onu diyen)
4. nesilden birinden biriyle kötü bi macera yaşamış olmak.
(bkz: en son gazozu içtiğimi hatırlıyorum memur bey)
(bkz: siktir git kendini dövdürmeden) *
(bkz: fazla kasıntı olmak)
gözü var. bide oksijen tüketiyolar.
(bkz: dördüncü nesile tapma sebepleri)
büyük olmasa da bir kısmının kendini bulunmaz hint kumaşı zannedip oraya buraya sataşmalarıdır.
onaların yazar , benimse hala çaylak olmam.
dengesiz olmaları desem, sebep olsun maksat...