bugün

saç için değil vücut için olan temizlik ürünü.
geçen hafta dalgınlıkla saçımı bununla yıkamıştım , iğrençti be sözlük.
hassas ciltlere alerji yapandır.
Duş jeli jeloğlanların işidir, Hacı şakir akar.
mastürbasyon için de kullanılandır.
nivea formen kullanırım genelde çokta kalitelidir, tavsiye ederim.
Kozmetik olanlardan uzak durunuz. Gerçekten çok zararlı. Onun yerine en yakın aktara gidin. Daha az zararlı bitkisel olanları var. Illa ki bol kimyasalli birsey istiyorsanız kesinlikle Yves Rocher.
yeşil sabun sıktı. hacı şakire geçmeyi düşünüyorum. tecrübeli yazarlar sohbet kutuma mesajlarını bırakabilirler tşk.
(bkz: yves rocher)
Bizde palmolive ve duru oluyor genellikle. Özellikle Palmolive'in şu spa masajı etkili olanına bayılıyorum.
karamelli olanların yeri ayrıdır.
victoria s secretınkiler .şeker gibi kokuyor .
Aman ne olacak şampuanla birbirlerine benziyorlar o da şampuan bu da şampuan diye saçınızı yıkadığınızda saçlarınız at kılına dönüyor benden söylemesi.
25 senedir şampuanın yerini alamamıştır.
bundan 1 sene oncesine kadar ne oldugunu bile bilmedigim birgunu meraktan lan bi kere geliyoz su dunyaya deyip gidip aldigim kullanmaya baslamamla beraber kendimizi zengin sandigim egomu tatmin eden temizlik seysi.lan sen nerdeymissin bugune kadar.o vicir vicir guzel koku burnuma gelmiyormu yikaninca kendimi brad pitt gibi hissediyorum hammnia.
Tabiri caize "bamya"dır. Ne olmuş ne de olmamış.
Kullanışsız.

Temizlemez, düzgün köpürmez. Reklamlarla cool olma saçmalıklarıyla yer edinmiştir son yıllarda insanımızın hayatında.
bergamotlusu güzeldir. fakat bir keresinde güllü almıştım, vucudum acı hayat 23. bölüm gibi kokuyordu.
duş jeli genekllikle erkeklerin kullandığı bir maddedir.
Lavanta orkide cok hos oluyor. Markayi unuttum.
içinde ağır meyve aromaları olanları tavsiye edilmez. Zira o an ferah bir koku hissetseniz de, banyodan çıkıp kurulandıktan sonra şerbet gibi kokuyorsunuz, doğal olarak da rahatsız oluyorsunuz.
Onun dışında mavi renkli duş jelleri hep güzel kokar. istisnalar dışında.
St. Ives ürünleri bence çok iyi bu konuda. Hassas cilt için bire bir ve paraben içermez.

görsel
mezedir. ana yemekten sonra yenir.
çok verimsiz.

temizlediğini hiç düşünmüyorum.

duş masajı için ideal ancak temizlik 0.
Kapitalizm her deliğin altından çıkıyor, ki burada da sızacak yer bulmuş. Gerçek sabundan vazgeçirmek için duş jeli diye bir şey sokmuş insanların hayatına.
%50si su, kalanı sentetik köpük, eser miktarda da koku verici. Al sana paket program kapitalizm ürünü.
Reklamları çok lüks bir şeymiş gibi, kullanınca çok güzel olacakmışsınız, erkekler/kadınlar sizden vazgeçemeyecekmiş gibi bir algı yaratmak için yapılır. insanın özünde günahkar olmasını, sürekli temiz olma hayali taşımasını fırsata çevirmiş reklamcılar bilinç altına temizlik hissini de iyi yayarlar.
Bir de kokusu kalıcı olan makbul gibi davrananlar var. Bol toksik bileşenle olan bir şey bu. Yararı değil zararı var. Temiz kokmak ayrı, sentetik koku yaymak ayrı, pis kokmak apayrı şeyler.
görsel
Jel falan bunlar traş şeyler, güzel bir lif alıp bunuda içine bırakıp keselenmedikçe ben temizim dememelisiniz. Bu sabun bu işin son noktası.