bugün

Öğrenci evine alındıysa, sabun, yüzey temizleyici, tuvalete yapılanın kokusunu bastırmak için koku, bulaşık deterjanı olarak da kullanılan şeydir evet cidden 'şey'dir.
çeşitli harika kokularıyla duştan sonra kendinize hayran kalmanızı sağlayan, kendi kokunuzla sizi mest eden güzel sıvı sabun.
kansere yol açan sıvıdır.saf sabunun yerini hiçbirşey tutmaz.
en kötü buluşlardan. başıma bir iş gelmeyecekse sevmediğimdir. diğerleri için;
(bkz: sıvı sabun)
(bkz: emre aydın)
uygun süngerle kullanılmadığında hiçbir halta yaramayan kozmetik ürünü.
ben gibi sabunla köpürtmeyi beceremeyenler için kurtarıcıdır. en sevdiğim temizlik maddesidir. güzel güzel köpürür beni de mutlu eder.
nivea nın şeftalisi ve axe dark temptation ile benim adıma zirveye ulaşmış kozmetik ürünüdür.
body shopta birbirinden güzel aromaları bulunan kozmetik ürünü.

(bkz: body shop)
yağlı ciltlerde sivilce sorunu yapabilen ürün.
yıkanmak için sabundan daha ideal ürün. cildi kurutmuyor en önemlisi bu.

"Sabun yapımında kullanılan sodyum hidroksit sabuna yüksek ph özelliği kazandırmaktadır. insan cildinin ph ı 5-6 arasında olduğu için sabunlar insan cildini kuruturlar. Duş jelleri uygun ph ları ve içeriklerindeki nemlendirici maddeler sayesinde insan cildinde alerji yapmazlar. Tabi bu duş jellerinin alerji yapmayacağı anlamına gelmez çünkü duş jellerinin içerisinde bulunan sls (sodium laureth sulfate) gibi sülfatlı maddeler ile cocamide dea, paraben, formaldehit gibi maddeler alerji yapabilmektedirler."
durulanmamışlık hissi verir.
bir hacışakir değildir.
vücudu büyük oranda tahriş eden kimyevi maddedir.
ben de etki ediyor olabilir o yüzden kullanmıyorum.

(bkz: arap sabunu)
bir arap sabunu değildir.
duru safir tavsiye edilir.

görsel
sabun yerine kullanmaya başladım ve harika bir kokusu var duştan sonra bile alıyorum kokusunu.

edit: duş jeli markam axe dark temptation oluyormuş.
Yves Saint Laurent markasının kahvelisini ürettiği bilinmektedir, hayran olmamak elde değil.
köpürtme eylemini tarihe karıştırmıştır.
sevişirken kullanılması elzemdir.
Bayanlarda istenmeyen tüy oluşumunu artırdığı söylenen kozmetik ürün.
Sabuna oranla daha zayıf bir temizleme etkisi bulunur.
Özellikle yaz aylarında sabun ve duş jeli arasındaki fark rahatlıkla anlaşılabilir.
Sabun kullanımı sonrasında çok çabuk terlemezsiniz.
Fakat duş jeli koku açısından üstün nitelikli kozmetik ürünüdür.
Pahalıdır.
Çok pahalı olan güzel kokma aracıdır.
asla bir yeşil sabun değildir. hem sağlık açısından hem de temizleme açısından.
ciltte bıraktığı kayganlık hissi ve koku banyo yapmayı çok zevkli bir eyleme dönüştürmektedir.

çikolata tutkusu insanı kendinden geçirir.
palmolive ve duru markasını önerdigim hede.
ciltte bıraktığı kayganlık hissi nedeniyle bir türlü alışamadığım hede. alcan hacı şakiri vurcan vücuda. biz böyle gördük. erkek adam sabun kokar.