bugün

ellerin buruşana kadar banyoda kaldığının göstergesidir. vitra sanırım buğulanmayanlarını da üretmişti.kendisinden sonra duşa girecek sevgilisine not bırakanlar için değerlendirilebilecek bir alan.ekmeğini yersiniz benden demesi.
ben dokunmuyorum o buğuya. buğulu bir şekilde kendime saniyenin 5'de 1'i kadar süre bakıp çıkıyorum.
imam hatipler kapatılsın.

Üç harflilere bir mesaj, bir ikaz olsun diye yazıyorum.
(bkz: bill)
amk resmen yıllardır alışkanlık oldu ya gidip hattori hanzoya bir kılıç yaptırmak mümkün olsa onu da yapacam.

görsel
Banyodaki aynaya yazı yazmak yerine anlamsız şekil yapıyorum, böyle daha çok hoşuma giden bir eylemdir
Ben yazı yazarsam annem kızıyor leke oluyor diye .bi kez seni çok seviyorum annem yazmıştım .
"hohohayt tipe bak la" yazısıdır.
Kağıt kalem alıp hayra birşey yazmayız zaten, nerde duvar, tuvalet kapısı, buğulu cam var oraya yazarız.
duşa girerken banyo kapısının altına stop yazılı minik takozu, sağ ayak serçe parmağımla hafiften dokunarak yerleştiririm. kapı açık kaldığından, buhar banyo içerisinde kalmaz ve buğu da olmaz.
(bkz: i know what you did last summer)

gören bu ne be sen mi yazdın bunu?! diyor genelde jfgdsh.
beni yıkama, bana yıkanmayı öğret.
#hayır.
ben saç kurutma makinesi tutuyorum buğuya.
söz uçar, yazı kalır.
comolokko.
S22m22ceme.
Boşver, affet, değişme..
Ben direk elimle silip kendime bakıyorum.
come to me satan.
Küçükken kime aşıksam onun ismini yazardım. Şimdi ise Yazacak oluyorum tam la çocuk musun işine gücüne bak diyip elimle siliyorum öyle Yani düz.