bugün

şukelada rastladığım beşinci nesil silik.

muhtemelen okumuyordur hala ama şişeye mektup yazıp denize atar gibi bi not bırakmak istedim yine de.

notum şöyle;

tam dokuz yıl önce yazdığın şu entryde hala kendini bulabilen birileri var. (#3851033)
ayrıca sevmeme rağmen o şeyin adının kaleydoskop olduğunu bilmiyordum. sayende öğrenmiş oldum. ^^
umarım mutlu ve sağlıklı bir hayatın vardır.
melek diye diye ciddi ciddi kanatlanıp uçmuş silik yazar.
silik oldugunu simdi farkettiğim yazar.
iyi de neden silik oldugunu kendisi de bilmiyormus .
ee neden ?
tek bir subjektif entry girerek 7 gün çaylak yapılan şanslı bir yazar. oha lan diyorum burdan sevgili moderasyona sanırım birileri çekemiyor yoksa bu kadar saçma sapan cezalar verilmezdi hemde 7 gün yok artık lebron james.
(bkz: ya ben lan neyse bisey demiyorum)
ben bir edebiyatçı olarak duymakistemiyorum'u nasıl tanımlayabilirim. heralde işi pek fazla uzatmadan murathan mungan ve cezmi ersöz okuru, ikinci yeni'den edip cansever, turgut uyar, ülkü tamer, bunların dışında attila ilhan ve aziz nesin takipçisi, der köşeye çekilirim. bana okuduğun şairi söyle sana kim olduğunu söyleyeyim, diye bir anlayış varsa ki var, bu sözlük yazarı daha ziyade sol tandans şairleri takip eder. e takip etsin tabi...
ironiyi, kadını ve şiiri seviyor. kısa yazıyor. keşke daha uzun yazsa, daha uzun uzun onu tanıyabilsek.
keyifle okunabilir, okuduktan sonra okurda ondan ne kalır, pek de bişey kalmaz, çünkü o kendine yazıyor...
(bkz: duymak istiyorum)
200. entrysini bana yazarak ne kadar da iyi biri olduğunu yine belli eden yazar. * melek vallahi melek..
duysun, duymasın hiç fark etmez. sözlükte kalsın biz müridlerine o da yeter dediğim yazar. *
edebiyat ve tahammül yazmışım, espriyi unutmuşum. espri ve latifeleri ile insanı gece gece gülümseten yazar. bunu da biliyor efendim. *
hala ne zaman duymak istedigini merak ediyoruz.
sözlükte ki$iyi anlayabilen nadir insanlarin basini ceker . bir konu konusursun sonra o konu geyiğe döner akabinde ciddilesir falan. kisa bir süre sonra da '' lan biz ne diyorduk ' diye afalarsin. kisinin bütün savunma gücünü infilak eder. muhabbet edilesidir.
edebiyatının ve tahammülünün gerçekten de güçlü olduğunu düşündüğüm yazar. o biliyor efendim. *
hakkımda ne dilediğini gayet iyi bildiğim ve mesaj, ileti vasıtasıyla sohbet etme fırsatı bulduğum için pek bi sevindiğim yazar.
tescilli saovm. elleri dert gormesin.*
bol keseden artı oy dağıtan kanatsız melek.sevilesi yazar.artı oyların hiç tükenmesin denilesi kişilik.ayrıca nesildaş yazar.beşinci nesildir kendisi.
çaylaklıktan kurtulmuş, ihtişamlı şekilde geri dönmüş yazar.

geçmiş olsun.
birisi bunun nick altına caylaklıktan kurtulmuş, yazar olmuş, geri dönmüş felan yazsın. kimse mi sevmiyor beni, kimse farkımda degil mi? valla bak silecem bunu da, biri yazsın.
çaylaklığın tadını çıkaran yazar. ama az yemiş gelir bir iki güne nefsi müdafaa dan yırtmış hadi gene iyisin. aksdhfalskdfh
sohbetin ortasında kaybolup uçan giden yazar. ayrıca fena şiir kaynağı var bunda bildiğin gibi değil valla bak, ayrıca çok alıngan, sohbeti hoş bir yazar.
iki sevgili arasında
e : erkek
k : kız

k : bana bunu nasıl yaparsın ????!!!!!
e : ...
k : bir de susuyorsun yani tebrik ederim
e : ...
k : ay sen nasıl bir kişiliksin yaa hemen bir açıklama istiyorum senden
e : hayatım evet açıklayabili..
k : sussss duymak istemiyorum !!!!
e : humm peki ...

bu ikilemeyi duyunca aklıma böyle bir diyalog geliyor bu konuşma anne çocuk ya da iki normal arkadaş arasında da geçebilir.bu ikileme söylendikten sonra ortamdan kaçarak uzaklaşılması önerilir çünkü karşı taraf her an herşeyi yapabilecek durumdadır.
şiirlere ilgisi olduğu apaçık belli olan yazar. çok güzel şiirleri sözlüğe taşıyarak keyifli anlar yaşatıyor.

(bkz: sağ ol)
edit olayından zerre hazzetmeyen yazar kişisidir. mecbur kalmadıkça asla entrylerini düzenlemez.
(bkz: #3752160) doğum günü partisi iptal olmus yazar arkadasimizdir. an itibari ile üzelerek söylüyorum ki ajdar yan cizmiştir. telefon acip '' ahmetcim acilen barcelona'ya gidiyorum . nou campstadinda 80 bin ispanyola kanser vereceğim '' dedi. ben bu cocuğu bir adam edemedim ki . neyse sağlik olsun . ama ben demiştim kylie minogue getirelim diye .
dogum gununun son saatlerini yasayan yazardır. kutlaması beklenen er kişi halen kutlamamıstır ne yazık ki,
ve burdan kendisine sesleniyorum;

sayın zall, kutla su cocugun dogum gununu yahu, yazık bak bitap düştü zavallı bilgisayar basında kutlamanı beklemekten.. sevgiler..
(bkz: #3752160) ajdar anik saat 23:00 sularinda doğum günü icin parti alanina tesrif edecektir ayrica.