bugün

istenmedigi yerde durmayi gururuna yedirebilen insan.
sabri'nin laneti asdhsdsd.
'istifa' kısmı eksik olan başlıktır.
istifa kelimesine karşı olarak doğmuş kişi.
Juventus-Barcelona hazırlık maçına giden iki Galatasaray taraftarı, stat önünde Dursun Özbek istifa pankartı açtı.

görsel
Hortlatmayın şu başlığı sinirim bozuluyor, bak tüylerim diken diken oldu.

Seni galatasarayın başına bela edenin Allah bin belasını versin.
Bilgisiz, yeteneksiz, onursuz, şahsiyetsiz, basiretsiz , beceriksiz futbol cahili herif.
görsel

ne yapmaya çalışıyor lan?*
Özbek değildir.
diyelim istifa etti. kulübe şuan oyunculara verdiği bonservisler ve maaş ücretleriyle bindirdiği yükten sonra kimse kolay kolay başkan olmak istemez o kulübe.

riva riva dediler aha riva da satıldı. bundan sonra kulübü teneşir de paklamaz.
istifa.
gordugum en rezil galatasaray'in baskanidir.
Kulağı, suratı yada karizması bizi ilgilendirmez sonuçta Allah yaratmış fakat gerçekten bir galatasaraylı olup olmadığı tartışmaya açıktır. Sayesinde Bizim apartman galatasaray dan iyi yönetiliyor son 2 dönem kara geçti maşallah.
Gizli bir Fenerbahçeli olduğunu düşünüyorum. Aziz yıldırım Galatasaray'ın başına geçse ancak bu kadar zarar verebilirdi.
Sabah sabah moral motivasyon bırakmayan adam.

istifa etmesi dileğiyle.
dürüst, güvenilir, yiğit, akıllı, aklı selim adam gibi başkan.

en az 10 yıl daha takımın başında kalmalı.
inşallah şuan harcadığı büyük paralar göte kaçmaz.
Dursun eger osmanliya milli cocuklari verdiysen diyecek laf edecek beddua bulamiyorum. Bu kadar zarar verilemez bir kulube. Yeter artik.
Adam daha dün gitti lucescuyla birebir gmrüştü olumlu geçti desi luce bu gün milli takıma hoca oldu. Şu an ne hissediyor merak ediyorum doğrusu.
Şaka gibi adam. Keşke yanında tercüman götürseydi.

Bu arada imparator yönetime değil armaya bakar. ilk teklifte koşa koşa gelip tüm sesleri kesmesi dileği ile.
varoş mahallelerde köşe başında torbacılık yapan çocukların vizyonu bu adamın vizyonundan geniştir.

öyle kımıl zararlısı bir tip!
Hocam napıyosun ayıptır sorması? Transfer yapıosun iyi güzel de ffp ayağına uefa yine men ederse seneye bu kadar adamı akhisar deplasmanında götümüze mi sokacağız?

inşallah vardır bi bildiğin.

Uçaklar iniyor inmesine de eğer dediğim gibi bir olay olursa taraftarınki de sana kalkar bilesin.
Ya bu orospu çocuğunu kim başımıza musallat ettiyse onun ben amk.

Yavşak götveren. Durmadan boş boş para harcıyor. Ne zaman bizim klüp bu kadar zengin oldu onu da anlamadım gitti.
Çocuklarıma bu dönemi anlatırken onlarla ilk kez küfürlü konuşuyor olacağım.

istifa et lan istifa et artık.
iyi niyetli değil, kesinlikle iyi niyetli değil.

osmanlıspor'da 500bin euro'ya oynayan adamı galatasaray'a getirip 2.750.000 euro+prim ödemek akıl alır gibi değil.

ndiaye'ye 1.5 milyon euro verselerdi gelmeyecekmiydi yani galatsaray'a?

9 milyon euro da bonservis.

bu adam bizi bitirecek, acilen birilerinin bir şey yapması gerek.

o saçtığın babanın parası mı lan terbiyesiz herif!!!
Lucescu'yu milli takıma getirmek için Romanya'ya giden koca yürekli adam. Evet.