bugün

vajina dudaklı pis dişilerdir.*

edit: ühüü ben açmamıştım, başlık başa kalmış. eksilemeyin abiler ablalar. ayrıca ilk entry'e çok güzel şekilde bi cevaptı bu. ama tek başına okununca kötü birşey demişim gibi durmaktadır.
azmış olmak zorunda olmayan kızlardır. O rengi kendine yakıştırandır. Kızları öyle gören tipin açtığı başlıktır. Maldır hem de tam mal.
sakal uzatarak kendilerini kıllı bir erkek jenital bölgesine benzetmeye çalışan erkeklerin başka şeylere benzettiği kızlardır.

oysa yakışıyor. çok tatlı oluyor hatta.
bengü nün klibindeki dondurma yalarken dudağına çilek sosu bulaşmış halidir...
normal bir insanı hiç alakadar etmemesi gereken kızlardır. insan nasıl mutlu oluyorsa öyle takılsındır. neticede o kızın kırmızı ruj sürmesi, benim özgürlüğüme hiç bir kısıtlama getirmemektedir. o, o kızın derdi ya da zevkidir.
yakışmıyosa or.pu , yakışıyosa taş gibi olurlar.
bu kadar dert olmasının nedeni kafa karışıklığından kaynaklanan kızlardır (canlarım benim).
öncelikle, doğadaki her canlı gibi bizler de türünün devamını en önemli görevi sayan canlılarız. bunun için de cinsel ilişkiye girmek gerekiyor. üstüne üstlük cinsel ilişki zevkli de bir şey. genç insanlar da hormonal gelişimleri ve cinselliği yeni keşfetmiş olmanın getirdiği heyecanla, cinselliğe yönelik hareketler yapıyor. buraya kadar anormal, günah, ayıp ya da namussuz bir şey yok. her genç cinsel ilişkiye girmek istiyor.
kadınların (ve aslında erkeklerin de), sevişmeyi düşündüklerinde yanaklarına ve dudaklarına kan yürüdüğünü duymuştum bir zamanlar. sevişmeyi düşünen kadın imgesi erkeği heyecanlandırdığından ve karşılarındaki kadına ilgilierini artırdığından kadınlar da ver ediyor allık'ı, ruju.
toplumumuzda cinselliğin genel olarak kapalı yaşandığı söylenir (ben de inanırım buna). birbirlerinin cinsel organlarını hiç görmeden yaşayan binlerce çift var, anadolu'nun dibinden istanbul'ın gökdelenlerine kadar her bölgede yaşayan. böyle bir ortamda da kadınların cinsellikle alakalı herhangi bir beklentilerini, herhangi bir şekilde ifade etmeleri direkt "orospuluk" oluyor haliyle. kadınlar da, sürekli bastırılmanın getirdiği hırçınlıkla, kendilerini savunmaya çekiyor ve "namussuz" bilinmemek adına, cinsel isteklerini bırakın ifade etmeyi bir de reddediyor. saçma sapan bir durum.
kırmızı ruj da -artık köylü işi görülse de- allık da başımızın tacıdır. kadınların erkekleri çekmek için kullandıkları hilelerden biridir. aynı, kimi zehirli bitkilerin çok güzel renklerde olmaları, çok güzel kokular yaymaları gibi. zehirli sarmaşıklar siziii!
(bkz: ayağına ayakkabı giyen insan)
dudaklarına masum öpücükler kondurulası kızlardır. *
normal kızlardır.
(bkz: bir sakıncası mı var)
cinsiyetinin gereği iyi gözükmeye çalışan normal kızlardır. *
siyah giyindikleri zaman hoş duran kızlardır.
gwen stefani en güzel örnektir, pek de yakışır buna.

(bkz: http://upload.moldova.org...rie/94/gwen_stefani_5.jpg)
elma şekeri

sevgilim kızma sakın
ve lütfen yanlış anlama
kırmızı rujunu sürünce
paramın yetmediği
elma şekerleri
geliyor aklıma

sunay akın

bir de gülce başer in "makyaj dediğin ne ki.." diye bir dizesi olan şiiri vardır ki sırdır her yere yazılmaz.
gayet normal bir durumdur.yakıştıktan sonra sürülmesinde mahsuru olmayan ruj rengidir ve hoştur, güzeldir, aladır.
kendisine neyin yakistigini bilen kizlardir. * sekssiiiii
(bkz: sen de benim kadar gerçekleri görüyorsun)
sonya scarlet'in icinde bulundugu gruptur. **
http://pics2.vampirefreak...T/TD/TDV/TDV/11348714.jpg
beyaz tenli ve siyah saçlıysa mükemmel görünen hatunlardır.

(bkz: merve boluğur)
Dudakları normal boyutlarda olduktan sonra sürmesinde sakınca olmayan kızlardır. Ama sen gidip o löp löp etli dudağına sürersen... Yapma, etme.
bazılarının çok çekici olduğu olaydır.
o ruj giydiği kıyafetlere de uymuşsa tadından yenmeyecek kızlardır. *
beyaz tenliyse, dudakları haddinden fazla ince değilse çok da güzel olacak kızdır.
esmerse bir kezban çıkar ortaya, orası ayrı.
Beyaz ten, kırmızı elbise ve kırmızı ruj çok daha uyumlu olacaktır.