bugün

geçici veya kalıcı olarak dudakları dolgunlaştırma işlemi.hiyaluronik asit veya kollajenle yapılır.
YAPAYLIK..
yapmacık durandır. hele erkeklerdeki iyice maymunun götüne çevirir insanın suratını.
3 saat evvel üst dudağıma yaptırdığım ve sonucundan memnun olduğum uygulama.
collagen ile yaptırın yaptıracaksanız.
yalnız bir taraf mutlaka daha fazla şişiyor, aman diyeyim dikkat edin.
Ağzım küçük durduğundan dolayı yaptırmak istediğim işlem.enlemesine küçük dudaklarım Ama acısı çok var mı patlama ihtimali yüksek mi küçük ağızda nasıl durur hiçbi fikrim yok.
Böyle duracak olan dudaklardır. iyi mi kötü mü sen karar ver.
çok riskli , bülent ersoy gibi olmayın sonra .
Ne denli başarılı yapılmış olursa olsun, sahte duran, yüze samimiyetsiz hatta ucuz görünüm katan dolgudur.
Ayda bir yaptırırım. Yo yo hiç bağımlılık yapmıyor.
bunun dereceleri varmış sanırım 1 ölçek 2 ölçek gibi bir şey. en az derecesinde yaptırırsan öyle şiş bir görüntün olmaz sanırım.
ama yine de gereksiz bir işlem .
Kimisinin dudaklarını maymun götüne çeviren estetik işlem.
Estetik kaygılarla dolu insanların başvurduğu. mutasyona uğramış bir çernobil gazisi gibi gözükmuyorsanız ne gerek var.zaten ölceniz aq.yaşlancaksınız otuzunuzda çökmeye başlarsınız falan.biraz ruhlarımızı güzelleştirelim kimsenin umrunda olmasada içimiz.
bir kere yaptirdim hayatimda bir daha da yaptirmam. abartmadiginiz sürece görüntü olarak güzel duruyor sonrasinda ancak benimki sinire geldiginden felaket acimisti baya morluk olmustu insan icine cikamadim bir süre. bu tarz riskleri göze alabiliyorsan yaptir, cekecegin aciyi da elbette. zaten ondan sonra soguyorsun.

daha pratik bir yöntem olarak 1 paket tuzlu cekirdek tüketmenizi öneririm.
öpüşürken ağzınızda kalabilme ihtimali olan şey .
çok istediğim dolgudur. benim yerimede yaptırın sayın yazarlar.
üst dudağın tam sıradağlar olduğu bölgenin ortasında uçuk çıkarsa gerek kalmayan şeydir.
Ben de yaptirmak istiyorum ama korkuyorum.
Şoyle hafif dolgunlasirmak istiyorum dogal durucak bicimde abartili degil.
https://www.instagram.com/p/7VeFrpn9S1/

Yaptirmak isteyenler icin bunu buraya birakiyorum...
memelerde dolgumu?
Dudak yapısı küçük olan kişilerin yaptırdığı şeydir. Gerekli hijyen şartları sağlanmazsa eğer, estetik bir görünüm yerine kabus meydana gelebilir. Uzman kişiler eliyle yapılmalıdır.
Kalin dudaklilarin "dogal olun ya dudak dolgusu ne ya :s :s" tarzi salak yorumlar yaptigi islem. Arkadaslar dogmadan once bize "kalin dudak mi istersiniz ince mi" diye sorulmadi. Boyle yasamak istemiyorlarsa birakin yaptirsinlar. Siz gidin dogal olun onlar dogal olmak istemiyorlar amk.
Saçmalıktır, gereksizdir, yapaycılıktır. Sağlık için gerekli bir şey değilse yapılmamalıdır. Pişman olursunuz sonra.
Azsa sorun yok.
iğrenç duran bir şeydir..
dudak dolgusu yaptıran kadınlardan oldum olası hep tiksinmişimdir.. kızlar kusura bakmayın ama dudaklarınız aynı şempaze götüne benziyor.
Hani nerdeyse her üç kişiden, beş kişinin yaptırdığı en popüler lakin en irite eden dolgu çeşidi.

Hayır yani vantuz gibi dudakların olacak da ne olacak?!
Ne umuyorsun?!

Bak hepiniz deli kızın çeyizi gibi bir örnek oldunuz, ne karekteristik özelliğiniz ne doğallığınız kaldı.
Vitrin mankenlerine döndünüz more!