bugün

beğenenin çok beğendiği, beğenmeyenin hiç beğenmediği yıldız.
örneğin hiç '' eh fena değil '' diyen birine rastlamadım.
şahsen yüz güzelliği, karın düzlüğü, fizik düzgünlüğü olarak güzel kadın anlayışıma uyuyor. ayrıca buğulu ve yumuşak sesi de çok çekici geliyor.
görsel
dualarımız sizinle...
yapılan araştırmaya göre yüzü altın orana uygun olan tatlı suratlı, düzgün fizikli hem de normalden uzun boylu, hoş vokale sahip şarkıcı.
zaten birinden hoşlandığımızda onun altın orana uygunluğu ilk dikkatimizi çekenmiş. öyle okudum.
bi harika bi varoş geliyor. anlayamadığım bir görünüş.
Selam ve dua lipa ile.
bu hatun hayvan olsa jaguar olurdu kesin.

görsel
Guzel bi aurasi , harika bi sesi, sahane sarkilari ve en cokomellisi de kocaman da bir gotu var.

Tek eksisi bayik bakislari.. bayik bakinca kendini cool hissediyo sanirim.
Taylor Swift daha iyi.
melez güzeli, çok tatlı bir suratı olan şarkıcı.
Sarı kısa saç hiç yakışmıyor bu karıya. Uzun koyu saçlı doğal haliyle bin kat daha güzel. Çok seksi bir vücudu var aynı zamanda.
zaten arnavut kökenliydi diye biliyorum.
arnavutluk vatandaşlığı almış.
görsel

herşeyin para olmadığını göstermesi nedeniyle saygı duyduğum şarkıcı.
Saç kesimi ve tarz olarak lady gagadan esinleniyor gibi, ama lipa daha güzel.
yüzüne daha önce laf atmıştım. özür diliyorum. yüzü de çok çekici. (güzel olmasa da)
Yüzü olmasa çok güzel kız.
Diyarbakırlı diolardi kavede. (bkz: erecto entry tarzı)
Havalı ergen tipi olan ünlü.
https://www.mynet.com/dua...sov-yapti-7940498-myvideo
instagram’da çok rahat pozları olan 26 yaşındaki şarkıcı. Yüzü altın orana uygundur.
ismi çok anlamlıdır. dua ve lipa. lip dudak. -a da yön bildiren bir ektir. "dua dudaklara". yani "dua eden dudaklara...." allah bu hanım kızımızı islamla şereflendirsin.

not: şuan baktım kızın müslüman olduğu söyleniyor, ailesi de müslüman kökenliymiş. ismi de bildiğimiz duaymış ve arapça kökenliymiş. amk ne sallasam tutuyor lan. lip de gerçekten dudak anlamında mı acaba.
Bana göre Yaşayan en güzel kadındır kendisi.
görsel
Soyadı bile lip ile başlıyor.