bugün

galatasaray taraftarıdır

ben 5 tane alacağım. bütün aileye..
drogba yazmasada formanın fiyatının 119 tl olduğunu bilmeyen cahilden iyidir.
(bkz: kıskançlık) başka tek kelime söylemeye gerek yok.
guiza için o kadar para bayılan takımın taraftarının birsey söylemeye hakkı olmayan konudur.

(bkz: siz gidin kumda oynayın)
selçuk şahinin formasının bile 100 lira olduğu yerde gayet olağandır.
başbakan'ın uçağına laf etmektedir. hadi o yinme uçak alıyor o kadar para basıp. bir tişörte(herbir takım için geçerlidir) o kadar para verilir mi lan?
Drogbaya vasatın altında diyen biri futbol adına konuşması komik.

(bkz: tipik fenerbahçe taraftarı)

(bkz: tipik beşiktaş taraftarı)
arkadaşları ile drogbanın gelip gelmeyecegine dair iddaaya girip kaybeden bir fenerbahçe taraftarıdır.

(bkz: based on a true story)
takımında orhan şam bulunan bir fanatiğin çok iddalı bir önermesine konu olan taraftar.
bekir irtegün formasına 119 tl veren kadar keriz değildir.
Adam hem parÇalı hem fil siz neyin kafasındasınız genÇler aÇılın.
adam isterse 50 yaşında olsun sonuçta drogba dır. sahaya çıksa hiçbi şey yapmadan dursa bile yararı olur o adamın. psikolojik baskı meselesi.
yani düşünsene senin üsründe drogba forması var, adamda bekir forması var. bekir la bekir! bekir!!!
isterse 100 kat fiyat farkı olsun drogba yazmasını tercih ederim.
emre nin formasına o parayı veren enayiden daha akıllı olduğu muhtemeldir.
göt korkusu ve ezikliğin nelere yol açabileceğinin kanıtıdır.
o formayı alıp sabri'de yazdırsan hemen hemen aynı parayı veriyorsun, drogba yazısına mı veriyorsun parayı dangalak, renklere veriyorsun, markaya veriyorsun.
ayrıca siktirgit 5 liraya çakma fener ve bjk forması al çok zoruna gidiyorsa, bu ibnelere inat forma alamayan galatasaray lı kalmasın, çifter çifter bir drogba, bir sneijder .
drogba'ya vasat altı diyen birinin futbol hakkında konuşması yasaklanmalıdır.
2 lira verip radyo almak yerine guiza'nın 100 liralık formasını alan kadar keriz değildir.
fenerbahçeliyim. abi tespitlerimizi güzel yapalım. rakip takıma geliyor diye drogba'yı küçümsemek nereden aklınıza geliyor? yok formasını alınca keriz damgası vurmalar filan.. adamın parasını da mı takip eder oduk? drogba fenerbahçe'ye gelse imkanında varsa sen de bayılırdın. drogba'yı türkiye de izlemek istiyorum. kıskançlığımızı bu şekilde açığa vurmayalım. adamlar harbi transfer yaptılar.
not: artı oy filan atmayın. hemen tepkiler geldi. objektif olmakta suç.
keriz değildir. parasını istediği gibi kullanan insandır.
aynı paraya sabri forması almamış kişidir. Bu yüzden saygıyı hak eder.
119 değil 140 liradır.
(bkz: o paraya öküz alırız)

endüstriyel futbol midemi bulandırsa da "yarışmacı takım" isteyen taraftarın elini cebine atmasını isteyen mantığı anlayabiliyorum (hak vermiyorum ama anlıyorum) fakat bu düpedüz adam sikmek birader...
Kendi takımlarında olsa bütün fenerliler.
daha ucuza dansöz kıyafeti satan yer bulmalı.
öyle bir keriz yoktur. abi ne salaksınız siz ya. bu durumda siz maça da gitmeyin, konserlere de gitmeyin, ağzım tatlasın diye pasta falan da almayın. ulan galatasaraylı olsam ilk işim formasını alıp imzalatmak olur, fenerbahçeliyim benim ilk işim de arkadaşımdan aldığım chelsea formasını imzalatmak olacak.
Hasan Ali Kaldırımın formasına 100 lira veren kerizden iyidir.