bugün

Mantı manita matina üçlüsünü karıştıran yazar.*
bunu ne zaman nick altımda ya da açtığım başlıkta bana laf sokarken görsem, aklıma levent üzümcü geliyor. levent üzümcü üstadımın kendisine saldıranlara verdiği tepkiler yani.

şimdi bu ilginç ve de ilgi isteyen yazarımız, belirli aralıklarla nick altımda nefretini kusar. ama eleştiriden anladığı şey de belden aşağı vurmaktır zaten. ve fakat ben bu ilginç yazarımızın derdini anladım silik olduğu günlerde. onun için kendisine ısrarla cevap vermemeye çalıştım. çünkü böyleleri sadece negatif şeyleri görür, olumlu şeyleri göremez gözleri. bir kere kapanmıştır çünkü o gözler.

şimdi gelmiş yine ayar vermeye çalışıyor bana. sözlüğün içine eden yazara sanki tek ben tepki göstermişim gibi gelip nick altıma yazmış yine. modlar bana prim veriyormuş, öyle diyor. yahu sen önce eleştirmeyi öğren, ondan sonra gel kezbanlara laf ettiğimde bana ders ver.

bak bu kadar uzun bir nick altında sadece eleştiri var, belden aşağı vurmak yok.

selametle.

ekleme: adam kendisini nimetten sanıyor. vallahi helal olsun. bana durmadan sataşan kendisi, cevap alınca dellenen yine kendisi. ne diyelim, allah hepimize akıl sağlığı versin.
Ligde dıriimın'ın Takımının penaltıdan attığından fazlasını (!) demba tek başına atmıştır. ehehehehe
Takımı ligde halen Beşiktaş'ın gerisindedir, muhtemelen de sezonu öyle tamamlayacaktır.
ayrıca kendisinin 3 forvetinin toplamda atamadığı golü tek başına atan demba ba'yı kıskanmaktadır.
ehehehehe
galatasaray hakkındaki kırıcı çıkışlarını uzun süredir büyük bir üzüntüyle takip ettiğim yazar. kendisini donuza eklerken sözlüğe donuz butonunu kazandıran zall' a bu vesileyle teşekkür ederim. diliyorum değerli yazarımız bir gün futbolun sadece iki renkten ibaret olmadığını anlar ve futbolu tüm renkleriyle sevmeye başlar.
Fenerbahçeliymiş kendisi.
Üzülmemesini, dünyada kendisinden daha acınası durumda milyarlarca insan olduğunu hatırlatıp yanaklarından öpüyorum. ehehehe
Bu arada kulübü Beşiktaş'a cevap yazayım derken ilkokul öğrencisine metin hazırlatmıştır.
-olom soz ovropodo köy tokomondon 5 gol yodonzsaeizszaiebszaiebsz..
Tenksyu...
Takımı 4. yıldızı takan yazar (2030 yılından gelen entry).
gehen gehen gehen
görsel
Neyden utandiysa artik nik değişikliğine gitmiş saklanma ihtiyacı duymuş.sonra Beşiktaş lilara saldirmaya başlamış nickaltindan.
kendi yarı çapında yaptığı yalan transfer haberleriyle sözlükte eğlenen ilginç bir kardeşimiz. evet.
fazla gerekli bir yazar.. o kadar önemli ve ciddi bilgiler veriyor ki aman silmeyin..
Enteresan bir arkadaş. Yalan transfer haberi uydurunca nasıl eğlenebiliyor merak konusu.

Bildiğin işsizlik.
tinerle beşiktaşla kafayı bozmuş yazar. nefes al biraz kardeşim nedir bu kuyruk acısı. on entryden dokuzu beşiktaş.
Elveda diyen yazar.

Güle güle sözlük.