bugün

istemeyin lan. böyle sahte gülücüklerle dolu insan yığınlarıya nasıl mutlu olabiliyorsunuz. Siz istemeyinki bizde bu işkenceye katlanmak zorunda kalmayalım. Zamanımızdan çalmayın. Doğduysan doğmuşun mk. Kaç sene önceki mevzu bitmiş gitmiş her sene seni piremses mi ilan edicez mk. Birde yetmezmiş gibi hediye alıyoruz. Hem cebe masraf hem insana işkence. Verdiğiniz pastalarda bok gibi mk.
Benden habersiz surpriz hazirlayin ve beni sasirtin demek istiyordur.
Çok acayiptirr. 1 gün de olsa özel hisset kendini ama demi.
o gunden 3 gun face dondurulur hatırlayanin telden ulasması saglanır hatırladılarsa bırak kutlasınlar.
artık önemi kalmadığını bilen insandır. sosyal medya üzerinde facebook'a bakıp değersizce kutlanmasının bir anlamı kalmadığını bilen kişidir. gerek yok yani.
Bana yapmacık yapmacık davranan kisileri cagirmak zorunda kalmasam kutlicam kendi kendime mutlu yillar diom bende bi garibim ya... Hele 30 uma geldiğimde asla kutlamam her seferinde orta yas krizine bi adim yaklasmanin nesi guzel ki... (Allahtan tiyneycırız da daha çok var...)
yaş itibari ile heyecanı kalmayan insandır.
"iyi ki doğdun" şarkısına ismi uymuyordur.
o benim işte
hatırla gel iyi ki varsın de canımı ye
ama elinde mumlarla teey allahım ya istemez kalsın

bizim inancımızda bu yok zaten.
kalabalık ve sahte arkadaşlardan değil de can dostlardan ve sevdicekten kutlama isteyen insandır.
yoksa benim doğum günümde en çok annemin elini öpmem icap eder. sağ olsun var olsun beni bu yaşıma getirmiş.
ha onun dışında da sevdiceğim iyi ki varsın desin bana. çiçeğimi gönderdin ofise, 1 hafta misler gibi koksun odam yeterdir.

geri kalan yok parti yapalım, yok içelim dağıtalım türünden şeyler şımarıklıktan başka bir şey değil.
ha doğum günüm her sene yaz tatiline denk gelir, o esnada tatildeysem eğlencenin dibine vururum orası da ayrı tabi. onun dışında ofiste selam vermediğim adam pasta parasına 3 tl vermiş ortak olmuş geyiklerine giremem ben.
kendi doğum günlerinin, yaşlandığını hatırlatmasından ibaret olduğunu düşünendir. *
masrafları kendisi karşılayacak olan babadır. girmeyin masrafa olayıdır.
Haklı yazar beyanıdır. insanın sevdikleri olsa yeter.
saçmalaşmaya başlıyor giderek.
bazen keşke kendim dahi unutabilsem diyorum.
dikkatlerin üzerine yönelmesinden hoşlanmayan insandır. biz doğum gününü sevmiyık anam.
hiç kutlama yapmadım. kimse de sürpriz bir kutlama hazırlamadı.

galiba beni kimse sevmiyor. facebook twitter vb zaten yok. geçen doğum günümde Arayıp kutlayan kişiler ise şimdi hesapladım 12. on iki. evet ailem dışında kutlayan kişi sayısı ise 3. yazıyla üç. ama bu 3'ün 1'i arayıp konuşmadı dakikalarca. yani aslında 2 oluyor. başka biride 1 hafta sonra kutladı. onu saymadım ya evet. aslında 4 ama 3. toplamda 15 kişi. konuşmayan kişiyi de sayarsak 16. ama saymayacağım.
Doğum günü kutlaması çocuklara yakışır..gerisi komik oluyor..
benimdir. ne saçma ne gereksiz bişeydir o. iyiki doğmuşssun demek istiyorsan niye belli bir günü bekliyesin ki o an söyle gitsin.
o günü kutlanmaya değer olarak görmüyordur.
Hala istemem. Ha bir de bunun türevi vardır. Doğum günü partisi veren insan. Hehe canım benim. Güzel insan.
O helyum balonlarıyla bi uçup gitmediniz mk.
10 kasimda dogmustur.
Ben isterim. 30 u devirdim bu yaşa kadar gün görmedim belki bundan sonra güzel yaşlar görürüm. Sözlük alarm kur 16 aralıkta parti istiyorum, lütfen
etrafımın çok kalabalık olduğu yıllarda o insan bendim. şimdi çevrem ve samimi olduğum insanlar gittikçe sayıca azalıyor. bununla mı ilgisi oldu bilemiyorum ancak artık doğum günlerimi hatırlayan insanlar beni mutlu etmeye başladı.