bugün

bir sözlük yazarının zall'a çağrısıdır. zall'cım mümkünse donuzladığımız kişilerin açtığı başlıklar sol frame'de görünmesin. sana zahmet düzelt ve mesaj at.
oldu amk. o başlığı görmeyeceksin ama donuzlamadıkların o başlığa yazarsa ne olacak. diğer insanların yazdıklarını göremeyeceksin. akıllı bir şeyle gelin yapalım. saçmalamaktır.
Bu şekilde bir seçenek olmasını istediğimdir. Moderasyon işini görmüyorsa bari kendimiz bunu yapabilelim.

Diğer kişilerin yazdıklarının da görünmemesi ile ilgili;

Zaten böyle bi seçenek olsa diyoruz. Donuz butonu artık bu işlevi görsün demiyoruz.
bunun yerine başlık kaldırma yeni tasarımda çalışmıyor onu düzeltse bence güzel olur. eğer çalışıyorsa da bana biri çalıştığı yeri gösterirse memnun olurum. bilip de söylemiyorsanız da alacağınız olsun.
tam bir hanım evladı isteği.

bu kadar tahammülsüz olmamak lazım bence.
Katıldığım önerme. Ben bu ibneleri hayatımdan silmek istiyorum.
tekrar gündeme getirdiğim önerme.
o gozukmesin bu gozukmesin sonu nereye varacak dedigim istektir. lan acma basligi o zaman.
Olmaması gerekendir. Hani özgürlük mözgürlük ? Bırakınız yazsınlar zaten siz başlığa yazı yazmazsanız kaybolur gider.
kesinlikle olması gerekendir. mis gibi tertemiz bir sol frame görmek hepimizin hakkı.
artık olması gerekendir. O kadar atatürkçü donuzladım yine de saçma saçma başlıklar sol taraftan akıyor.
açtığı başlıkları geçtim ben adamların her türlü entry'sini görüyorum amk.
bir gereklilik. mesela aslolan fenerbahce dir donuz listemde ama galatasaray aleyhine bir başlık açınca hala görüyorum. ama bunu istemiyorum ki... buna bir düzenleme getirilmesi gerekir.
Her yazar istediği halde neden yapılmadığı açıklansın.
HAKLI isyandır kim ne derse desin.
sözlük kalitesini dramatik bir şekilde arttırabilecek fonksiyonun kampanyası.

her gün dile getirilse yeridir.
Sözlüğün ihtiyacı olan öneri. inşallah dikkate alınır.
kesinlikle gelmeli ama ekşi sözlükte bile böyle bir özellik yok burda hiç olmaz.