bugün

bir sözlük yazarı. adettendir hoşgelmiştir. fanatik beşiktaşlılığı ile tanınır.
johhny deepe olan benzerliği ile tanınır kalitesini zamanla ispatlayacaktır.panelci kardeşimizdir.
kendisine dünyanın en hayalperest,en sempatik,en cesur,en akıllı delisi olan don kişot'un ismini koyduğu için buradan saygılarımı sunduğum yazar.
hayatımda nadir tanıyacağım insanlardan bi tanesi. onu tanıdığım için kendimi çok şanslı hissettiğim yazar. panelci kardeşim..
gündelik hayatta fuzuli kahramanlığa soyunan insanlara verilen ünvan.
liseden beri aynı üni de okumak istediğimiz ve bunu gerçekleştirebildiğim tek dostum .
özel mesajlarına hiç bakmayan yazar.
(#173670) nolu entrysinden sonra son dakikada bobo'nun gol atmasıyla Beşiktaş'ın berabere bitirdiği maçı bilen medyum yazar.
pablo picasso'nun bir tablosu.

don kişot nickiyle sözlüğe giriş yapmış, kendine özgü tarzıyla kalabalıklardan sıyrılmış, çay suyu koyma konusunda ehil kişilik.çay bahane seninle muhabbet şahane. ***
vizelerin bitmesi ve okuldaki son iki ayı olması sebebiyle kendini derslere adayacak zavallı yazar.* *
kendilerine okulu biteceği için üzüldüğüm yazar.aynı zamanda kendisini fazla iddaya kaptırmamasını tavsiye ettiğim müneccimlikte yetenekli bir arkadaştır...*
sozlukle alakali,candan,sohbeti hos,ve iyi yazan yazarlarimizdan.
iyi bir santrafor oyuncusudur kendileri,halı saha zirvelerinin olmazsa olmazıdır.
her gün uludag sözlükte gorerek beni kıskandıran, bu adamdan kesinlikle daha iyi olmam gerekir diye bana hırs veren, son seneyi bos gecsede her sene birileriyle kavga eden * johnny depp deilde johnny deep olan cakma ama eli opulesi yazar. *swh~ ~
uludag sozluk bursa hali saha zirvesinde beşiktaş takımında mücadele eden, yasak bölgesine top gelmesine rağmen gerekli pansumanı yaptırıp maça tekrar giren, canla başla savaşan ruhlu kişilik.
(bkz: ruhumuz yeter)
8 temmuz 2006 uludag sozluk tv makinasi zirvesinde yanımda oturan, akabindeki halı saha macındaki futboluyla takımına büyük destek katmıs cengaver yazar. *
sanılanın aksine işi gücü yeldeğirmenlerine savaş açmak olan biri değildir don kişot**,kitabın 15-20 sayfayı geçmeyen bi bölümünde değirmenlerle savaşmış geri kalan kısmanda sevgilisini kötü büyücü(!) Freston'dan kurtarmaya çalışmıştır.
gün itibariyle tv de gördüğüm bir arkadaşımdır. galiba saçını kestirmiştir
bir sonraki tv makinası'na katıldığımızda farklı bir oturma düzenini seçmek istediğimi söylemek istiyorum öncelikle. * *
en kısa zamanda defansımızda görmek istediğim yazar kardeşim. *
ozlenen mahlukattır kendileri. ah burda olsa da bi siktir git rigsmaer *dese nasıl ozlemisim onu deyisine bile.
(bkz: yel mi değirmen mi)
tarihte ilk korsanı basılan kitap olma özelliğine sahiptir..
Cesur bir masal kahramanı.Aynı zamanda yazarmış.
uludağ sözlük e kaydolmamı tetikleyen iyi içici yılların eskitemediği dostum.
1. yılın kutlu olsun yazarı.