bugün

bakteri doludur . bakteri severleri cezb eder . pislik yiyorlar adeta .

edit : midem bulandı lan .
Bakteri yuvasi yalani da nasil yerlesmis beyninize. Vahsi domuz yemiyoruz amk. Pinky pie yiyoruz.

Bak domuz besleyen biri olarak soyluyorum:

Yattagi yere sicmaz, yemek yedigi yere yatmaz. Hayvanin tek istedigi camur lan.
özellikle süt domuzunun kaburgasını yemeyen kaburga yedim demesin! yiyebileceğiniz en mükemmel kaburga lezzetidir. şinitzel olsun, bacon olsun, sosis olsun gayet başarılıdır!

edit : midem bulandı lan .

aklınca doktorları yalancı çıkaracak enayi .
zararlı diyorsak zararlı dır . zararlı olduğu için haram kılındı .

https://www.youtube.com/watch?v=OCawpY-hAeE
domuzun metabolizması vucutta üretilen ve vucuda giren birçok toksik maddeyi vucut dışına atamadığı içi bu toksisiteyi kaslarda (et) depoladığı söylenir.
Domuz eti de bir hayli ucuzdur işin aslında. Bu eti yalnızca tadını sevenler ve fakirler yer. Hiç bir zaman büyük ve küçük baş hayvanların yerini tutamaz.
Buradan da anlaşılacağı gibi islam dini haram kıldığı diğer birçok şeydeki gibi inananları zarardan korumaya çalışmıştır.
bir kaç alevi olduğunu bildiğim kişiyi yerken gördüğüm et. demek ki alevilerin yediği bir et onlar için sakıncası yok. evet.
inancım gereği tercih etmesem de çok aç kalırsam kesinlikle affetmeyeceğim gıdadır.
dana etine göre çok daha yağlı ve tuzlu olan leziz bir et. inançlar size yarar sağlamaz, engeller. en yakın zamanda deneyiniz kimse çarpılmıyor.

çünkü allah mallah yok.
Igrenc kokar.
domuzlardan elde edilen bir et çeşidi.
Oldukca lezzetli olan et.

Sosisi oldukca basarili olur.
islamiyet ve Musevilikte yenilmesi haram olan hayvanın etidir.
Kokusu efsanedir (bkz: leş)
numarası olmayan et. bir daha veya kuzu eti değildir.

yanlış anlamayın, dini hassasiyetlerden dolayı bunu söylemiyorum. ateist bir insanım. ama domuz etini gerçekten sevmiyorum. belki küçüklükten alışkın olmadığım içindir. belki 20 defa yemek durumunda kalmışımdır. hepsinde de sevmeye sevmeye yedim.
Haram diyorlar kime göre neye göre şimdi içki de haram bu da millet içkiye gelince bişey yok buna gelince hoaydaaa domuz eti yiyor bu müslüman mı?
tadı da kokusu da ton balığına benziyor. Ya da bana öyle geldi bilemedim.
bu etin bir ulkenin mutfaginda kapladigi yerle o ulkenin yakin gecmiste cektigi fakirlik arasinda ters oranti vardir.

mesela hollanda, almanya gibi ulkelerde insanlar afiyetle domuz yerken ve baska et aramazken, ingiltere'de dana eti populerdir; sadece luks restoranlarin degil turistik olmayan pek cok orta halli restoranin bile menusunde domuz yoktur.

tabii her ulkede et yemegi kulturu ayni olmadigi icin her ulkede farkli yansimalar olabilir. polonya gibi domuzu bile bulamamis bazi ulkelerde ise cekilen fakirlik mutfaga patates-sogan olarak yansimistir, halen daha restoranlarinda sadece patatesten olusan yemekler ve sogan salatasi vardir, yemekten de sıkılmazlar.

Hakkında bilinen en komik şey; yiyenler tarafından değil, yemeyenler tarafından sürekli olarak bahsedilmesidir.
domuz eti değil başka bir şey yemiştir komşunuz.
dana etine göre fazlaca yağlı ve tuzlu olan, çiğken kısmen kötü kokan piştiğinde ise dünyanın en lezzetli etlerinden biri olan leziz et.

işin bir de dini boyutu vardır ancak nerdeyse her gün zina yapan müslümanlar için sorun yok, ancak mesele domuz etine gelince laf ediyorlar ve cidden komik. *
dana etine göre tuzlu ve fazla yağlı, çiğken kısmen kötü kokan ancak pişince dünyanın en leziz şeyine dönüşen müthiş et.

m*slümanlar yemese de olur. o kadar zina yap sıkıntı yok, ama domuz eti haram.. allah yakar...
Dünyanın en çok domuz eti üreticisi ve tüketicisi çinmiş.
haram olmasının sebebi, domuzlar ne bulursa yer. bok, çöp hatta kendi çocuklarını bile yerler. eğer sizde böyle biriyseniz domuz etini yemeniz normaldir.
* daha fazla hastalık barındırabilen,
* doymuş yağ oranı çok yüksek olan,
* yağında sutoksin denen zehirli maddeyi barındıran (insanlarda lenf iltihabına neden olur),
* domuz tenyası, halkalı solucan gibi parazitler barındıran,
* insanlarda gastroenterit hastalığına neden olan yersinia enterocolitica adı verilen ve sadece domuzlarda bulunan bir bakteriye sahip olan,
* belirli bir derece sıcaklıkta ve sürede pişirilmediğinde kesinlikle bu bakteri ve parazitleri vücudumuza taşıyan,
* nipah virüsü ve menangle virüslerini barındırır.