bugün

artık işin iyice sapkınlığa ve pisliğe döndüğünün kanıtı olan bayandır. büyük ihtimalle -genellemeye karşıyım sadece tahmin bu- laikçi, başı açık ve dul olma ihtimali yüksek olan bayandır. dolmuşta onca yer olmasına rağmen laikçi şoförün de uyarı yapmaması yüzünden günaha doğru ilerleyen kadındır. bu gözler ne dolmuşlar ne erkek yanına oturan günahkar bayanlar gördü bir bilseniz ağzınız açık kalırdı.

işte bu bayanın amacı ortadadır "aranmak". geçenlerde yine bir dolmuştayım dolmuş tarla gibi bomboş bir bayan bindi benim yanımda da bi koltuk boş. hemen izin almadan oturdu birden irkildim "sayın laikçi başı açık bayan ne yapıyorsunuz siz? sizde hiç utanma haya edeb yok mu? hemen kalkın allah rızası için yoksa size fiili livata yapmak zorunda kalacağım" dedim birden kalktı dolmuşu terk etti gitti. dua ettim durmadan dua ettim allah seni cehennemine bile koymasın arafta sıkışıp kalasın dedim gençlerimiz işte bu gibi tipler yüzünden günden güne laikçiliğe, alkolizme, seksisizme sürükleniyor diye düşündüm. dolmuştann indim bi sigara yaktım. mp3 playerımdan abdurrahman önülümü dinleye dinleye yürüdüm gittim...
bu tip düşünceleri eğer hissetse idi söyleyeceği tek bir söz olabilir. bende seni adam zannetmiştim.
sadece oturmaktır amacı dolmuş boyunca yalı kazığı gibi ayakta durmamaktır mesala.
sürekli kızların* art niyetli olduklarını açığa vurmaya çalışan yazarın aklından geçenlerin gramı yoktur aklında yoluna gitmektir amacı. bu yüzden de erkek yanı mı kadın yanımı umursamaz, oturur ve gider.
amacı, bir kadının bir erkeğin yanına oturmasında sakınca görmek gibi anlamsız düşüncelerle dolu bir beyne sahip olan erkeklerin kafasını karıştırıp o anlamsız beyni sikmektir. bundan mutluluk duyar ve hatta garip bir zevk alır.

(bkz: şimdi sakin ol ve yavaşça o beyni yere bırak)
erkeğin kucağına oturmadığına göre tek amacı vardır, yol yürümemek.
evine gitmek olabilir.
evine gitmektir amacı. Fesatlık yok.
dolmuşa verecek parası yoktur ve bir keriz aranan garıdır.
muhtemelen yanına oturduğu şahsın cinsiyetinin bile farkında değildir sadece gitmek istediği yere gitmektir amacıdır.

ha şimdi gelelim başlığı açan düz beyinli yazara. yazarcık sen oksijen tükettiğinden emin misin? ergen misin? abazan mısın? yaşını bilemem ama akıl yaşın 10-11 gibi.
demek ki sen dolmuşta bir bayanın yanına oturduğunda aklından bunlar geçiyor.

kişiyi nasıl bilirsin? kendim gibi olgusunun en mükemmel örneği olmuş başlık tanım ve yazarıdır.
benim gözüm görmüyor yavrııııım, şu telefondan, ahmet yazıyor rehberde, onu bir bul da arayıver heleeee."

aha teyzemin amacı buydu.

gerçi o bir teyze, bayan değil değil mi?

pardon dostum, ben çok yanlış gelmişim. zaten pazar günü kilisede de yoktum.
tek boş yer orasıdır belki bu olabilir mi ? her şeyin altında da bir şey aramayın be.
(bkz: her şeyin altında bir şey aramak) hımm..
Bayana özel amaçtır. o değil de yazıyı okuyun tam. Eğlenceli bayağı.
sol framede dakikalarca gözüme takılmasına rağmen zahmet edipte başlığın içeriğini okumadım açık açık ben trolum aha da başlığım bu diyor.

özet geçmek gerekirse belkide bu dünya başka bir gezegenin ahiretidir bu tür yazarlar da ne cennete ne de cehenneme gidenlerdir ki ortada kalmışlardır. bilinir ki akli dengesi yerinde olmayanlar cennet ve cehenneme giremez şimdilik kendi halinde bırakın.
a noktasından b noktasına ulaşmaktır.
Oturacak başka yer yoksa yaptığı gayet normaldir. Toplu taşıma aracında bile oturma düzenine göre sapkın düşüncelere dalıp hayaller kuranlar kınanmalıdır. Ve onlar büyük bir gunaha doğru gitmektedir.
dokunmak, sürtünmek, eve o erkekle beraber gidip ayıp şeyler yapmaktır kesin.
dolmuşa zaten sırf erkek yanına oturmak için biniyor dimi ? o dolmuşla belki okula belki eve belki başka bir yere (neresi olduğu seni s*km kadar ilgilendirmez)yolculuk etmeye hakkı yoktur zaten o bahsettiğin ''başı açık laikçi (o nasıl olyosa) kadının. insanın fikri neyse zikri de o olur diye boşuna dememişler arkadaş. yanımıza oturan her bayan bize iş atıyosa aranmak için biniyosa yani sen böyle bi mantık(sızlık) kurabildiysen bana yanına oturan erkeğin gay olmadığını seni tavlamamak için binmediğini kanıtlayabilir misin ?
(bkz: acaba nedir nedir)
başka bir kadının çenesini dinlemek istemiyor olabilir. Kadın doğru düzgün oturur, bacaklarını 1 metre açarak oturan erkeklerdir. Birine kötü bir imada bulunacaksanız gidin erkeklere söyleyin.
kasıt aranmaması gereken tespittir.
o değil de, otobüse binip, erkek şoförün yanında dikilip, akbili o yuvaya yerleştirip, dilülülüg dilülülüg bağırtmaktaki asıl amaç nedir önce bunun araştırılması gerekmektedir.
ulan freud bir çorap örmüşsün gitmişsin insanoğlunun başına çıkamadı daha kimse işin içinden tüü allah seni napmasın.

tanımsa tanım: daha sonra irdelenmesi gereken bir amaçtır.
nasılsa yanımdaki kadın, diye rahat bir şekilde yayılarak oturan kadınlarla kol kola, bacak bacağa, kıç kıça gitmekten bıkmıştır. erkekler, kadının yanında otururken daha bir usturuplu otururlar ve kadınlardan daha az temas etmeye çalışırlar, yanlış anlaşılmaktan korkup. bu yüzden, yol boyunca biri üstüne oturmadan yolculuğunu yapabilir kadın kişi. bunu aranmak sanan kişiler, bir gün kadın kılığına girip yol boyunca cep telefonunu kullanarak mesajlaşan bir ergen veya günden dönen kilolu teyzeyle oturmayı deneyebilirler.
oturacak başka yer bulamadığından mecburiyetten oturmuş bayandır. amaç oturmaktır yani başka bişey değil.
1 çok sıkıldım.
2 yerim çok dar.
3 senden çok var.
ooooooooo...
diye diye şarkı söylemek; çalkalamak ve her bir çalkalayışında seni dinden imandan çıkarmak olabilir.
hem belki erkektir? ne biliyon?