bugün

(bkz: su veren itfaiyenin hortumunu sikeyim)
Hacı sen sat, biz alıcıyız.
Olmayan şeyi nasıl satalım ay sonunu zor getiriyoruz adam dolar sat diyor. Ayrıca bizim dolar satmamız çok birşeyi değiştirmez ama ayakkabı kutusundaki dolarların satılması çok şey değiştirir.
15 temmuzda gerçek darbe olsa ülke daha az zarar görürdü mantığını savunan biri olarak; o gün sokağa çıkanlar kefen giyenler akp liler bozdursun.. ben yattığım yerden kazanıyorum arabamı da sattım min. vergi max. sükunet ile beklemedeyim.
isterse devlet batsın 1 dolarimi bile bozdurmam su süreçte. Ekonominin anasını sikerken kime sorduysaniz gidin o bozsun dolarlarini.
desteklediğim kampanya. satan varsa 3.30 dan alabilirim. maksat bizim de kampanyaya katkımız olsun.
bu gidişle donumuzu satsak kurtarmayacak.
Neden açıldığını merak etmek istediğim kampanya.

Benim bildiğim ekonomimiz çok iyiydi de. Yani fiyatlar falan yükselmeye başladı iyice ama ben açıkçası a haber izleyince ikna oluyorum.

Yoksa ekonomik kriz falan var da bizden mi saklıyorsunuz? Yok canım hiç olur mu öyle şey.
görsel
Yakında "Türkiye'nin gitmesini istemiyorsanız akp yi desteklemelisiniz" kampanyasına dönüştürecekler işi.

Kendi davalarını sanki herkesin davası gibi gösterip tüm milleti kendi arkalarına toparlayacaklar. inanmayın.
Cebindeki yüz dolarla dünya ekonomisini etkileyeceğini düşünen vatandaş hayali.
nakitte olan bağış yapsın, evi bahçesi olan satıp savıp hükümete göndersin.

elbirliğiyle güzel günlere!

diye yapılacak kampanyanın yakın olduğunu gösteren istek.

üstadın söylediği gibi : su veren itfaiyenin...
norm reisin güzel bi sözü vardı yaşlılar bilmez :

dövize yüklenin dolar azdıkça, bende azıyorum ama yazdıkça.
çek bi nefes hadi boşta vites, işte bu ortam sizi 5'e katlar..

büyüksün reis, keşke bırakmasaydın rap ı.
Dolarımız varda sanki.
cumhurbaşkanınızın akıl sağlığı iyi değil. sonra böyle kampanyalar da kurtaramaz adamı valla.

sen dünyaya posta koyarken iyi, ama şemsiye girince neden açılmadı bu şimdi.

açılmaz sayın cumhurbaşkanı açılmaz. dünya senin marabalarına benzemez. çeker adamın fişini öyle faiz lobisi dediğin adamlara ricacı olursun. saçma sapan laflar geveler durursun altın maltın gibi peeeeeeh.

bonus; https://galeri.uludagsozl...estekleyen-kitle-1252184/