bugün

her şeyiyle berbat bir yerdir. aklınızdan bile geçirmeyin. yazık olur emeklerinize.
Okumaya çalıştığım üniversite. Sağlık Yerleşkesi Balçova da bulunup denize 5 dk uzaklıktadır.
Eğitim fakültesi gayet başarılı olduğu söylenen üniversite. Düşünme abi izmire gelicen boşver ulaşım falan burda ulaşım dert olmaz anadolu şehri ya da istanbul değil burası.
bu sene makine mühendisligine talip olduğum üniversitedir. bölüm hakkında veya genel olarak beni aydınlatmaları için okuyanlardan veya mezunlardan yardım beklemekteyim.
Universite tercihlerinin yapildigi su gunlerde ogrenci arkadaslarin kesinlikle listelerine eklememelerini tavsiye ettigim universitedir.
Sayet bu gune kadar okulda okuyupta memnun olan bir insana rastlanmamistir cok kucuk kasabalardan gelen ogrencileri ayri tutuyorum sen Izmir e gidiyorum diye gelirsin ama pekte oyle olmadigini sonra anlarsin hele de tinaztepe yerleskesinde isen. Ozetle ege universitesi ni yaz anadolu universitesini yaz ama dokuz eylul den uzak dur.
2012 de mezun olduğum okul...

tercih etmeyi düşünenlere kafasında soru işareti olanlara yardım edilir..

erkekler evet izmirin kızları güzel... sizi yeterince aydınlattım yazarsınız artık.

kızlar değişik saçma sapan sorularınızı bekliyorum.
Buca'da üç adet kampüsü bulunan üniversitedir (Tıp Fakültesi Narlıdere'dedir). Yıllardır tüm fakülteleri dağ başındaki Tınaztepe kampüsünde toplamaya çalıştığı söylense de henüz başaramamışlardır. Buca zaten çok kısır bir semttir, yapacak hiçbir şey yoktur. Görsellik açısından da hiçbir çekiciliği yoktur. Üniversitenin bulunduğu yeri geliştirmesi amaçlandığı durumu göz önüne alındığında, Dokuz Eylül'ün bu amacı gerçekleştiremediği aşikardır.
Üstüne üstlük Buca'daki her kampüs çok kötüdür. En kötüsü de Tınaztepe yerleşkesidir.

Eğitim konusunda ciddi şekilde başarılı olsa da yerleşke konusundaki sıkıntısını bir an önce gidermezse Ege üniversitesine kesinlikle yenik düşecek olan üniversitedir çünkü Ege'nin kampüsü Türkiye'deki üniversitelerin en güzellerindendir.
ege üniversitesi öğrencileri tarafından hakkında değişik rivayetler dönen üniversite.
(bkz: kampüste inekler geziyormuş) *
Sağlık Yerleşkesinin diğer üniversiteler ile alakasının olmadığı üniversite. Sağlık yerleşkesi Balçova da bulunup denize 5 dk uzaklıktadır.
Eğitimi kaliteli ve zor, kampusü yarr*k gibi olan üniversite. Koca kampüsün içine bi yurt bi süpermarket yada avm koymak bu kadar mı zordu be yetkililer.
Herşeye rağmen gidebiliyorsanız gidin gençler şirinyerden ev tutarsınız pahalı gelirse buca kooptan tutarsınız.
Sonuçta ülkenin en rahat şehrinde yaşayacaksınız sınırsız özgürlüğü ileride bulamazsınız gidin aklınızın dibini çıkarın.
tanım:izmirin ikinci devlet üniversitesidir.
ayrıca 47411 mf-4 sıralamamla geçen sene 47000 ile kapatan makine mühendisliğine girebilme ihtimalimi merak ettiğim okuldur. düşüncesi olan yazarlara bir mesaj kadar uzağım.
söylenene göre eğitimi ağır olan okul. ayrıca seneye eğitim fakültesinde ingilizce öğretmenliği okuyacağım okul olur kendisi. eğitim dersleri bile ingilizceymiş. babalara geldim sözlük

bir de sıralamada geçen seneye göre neredeyse 600 kişi atarak ve 455'ten 440'a kadar düşerek beni şaşırtmıştır.
yaz okulu derslerinin sabah sekizde baslayip aksam sekizde bitiren okul.
yatay geçiş sonuçlarını vaktinde ilan etmeyen üniversitedir.
Bugün beni deli etmiş üniversitedir. Öğrenci işleri değil başka bir şey...
pişmanlıktır. etrafınızda yazmak isteyen varsa yazdırmayın. yada en azından bi git gör öyle yaz deyin.
Makine mühendisliği kaliteli olan üniversite.
tüekiye'de okumayı düşünen birçok öğrencinin hayalini en az bir kez kurduğu üniversitedir.
an itibariyle kürtçü öğrenciler tarafından resmen işgal edilmiş üniversite. ülkücü gurtlar kapıdan ötüp duruyor. siz dua edin de kapıda polis tutuyor bizimkileri!
Kampüs beş para etmez, eğitim kalitesi üst düzey kesinlikle ve sonuçta buca da olsa izmir de ve rahat bir okul hazırlık okurken çok sıkıntılar çekebilirsiniz şimdiden 'hazırlıklı' olun.
kampüsü ciddi anlamda kötü olan üniversite. kampüs kampüstür diyip geçilmemesi gereken bir kampüs tınaztepe. her yer yokuş her yer dağ tepe. bölümler arası mesafe çok fazla bundan dolayı herhangi bir ortamı hissedemiyorsunuz. dersiniz bitince okuldan ayrılma isteği duyuyorsunuz.

eğitim ile ilgili konuşmam gerekirse en azından okuduğum bölüm için söyleyeyim eğitimi zor, gayet ciddi, öğrenciden atılım bekleyen bir anlayışa sahip. öyle derslere geleyim, okula uğrayayım derseniz mümkün değil hiçbir şey yapamazsınız. yani okula gelmeden önce iyi bir dinlenme şart. ders çalışmayı sevmek lazım bu okulda okuyorsanız.
Web Sitesi tasarımı çok boktan olan üniversite. Sanki evde ben yapmışım gibi görünüyor.
hukuk fakültesinin gediz üniversitesinin hukuk fakültesiyle karılaştırıldıgında avantaj ve dezavantajlarını merak ettiğim üniversitedir.
ingilizce işletme-ingilizce iktisat-turizm işletmeciliği-uluslarlarası ilişkiler-(kısacası işletme fakültesi) - inşaat mühendisliği konusunda isteyen arkadaşlara bilgi verebilirim.
güzel üniversite yazın burayı.