bugün

ıssız acun kaldı mu sorunsalını beraberinde getirir.
ülkücülerin ezana mix yaptığından dolayı öldürdükleri söylenir.
(bkz: dj akman bitmiş)
dj akman öldi mü ıssız ajun kaldı mu.
yaşıyor kurana mix yapacakmış.
Kendini 2pac sandigi aciktir ama gerisi muammadır. Olduyse tanri rahmet eylesin.
Her yıl ölüyodu ben ergenken, bi yıl kokainden, bi yıl alkolden, , en son askerden geldikten sonra bi altın vuruş yaptı grup seks yaparken öldü yerine arsız bela geldi dediler, ama keşke gelmeseydi dedim bi kere dinledikten sonra,
Dj Akman iyiydi ama keşke ölmeseydide arsız belalar türemeseydi.
Yıl oldu 2015 cevabını hâlâ bilmediğim sorudur.
(bkz: derdini sikeyim butonu)
Turntablea bir kere dokunmadan kendini dj ilan eden adam bence ölmeyi de beceremez. Yaşıyordur bir yerlerde.
Geleneksel "alper tunga öldi mu" esprisi şenliği bu sene de renkli sahnelere tanık oldu.
(bkz: öldü)
hahah yıllardır ortalıkta dolanan soru hatta şöyle bir hikaye duymuştum dj akman ateist olmuş babası da silahla vurmuş onu . teşekkürler
Ezana remix yapma fikrini nasil bulduysa olumsuzlugu de bulmustur diye dusunuyorum. hatta bence farkli uzayli canlilar bulmus aralarina gizli ajan olarak katilmis bile olabilir. aksini ispat etmeniz im kan sız.
Ezan mix yaptıktan sonra çarpıldığına dair söylentiler duydum ama kesin bilgi yok bu zamana kadar.
(bkz: rapler öksüz kaldı)

--bonus--

(bkz: cem uzan a hapis şoku)
'' abi ezanı remix yapmış ölmüş diyolar '' gibi şehir efsanelerine dönen sorunsaldır.
Hayır olmedi
Kalbimizde yaşıyor.