bugün

Namaz kılmaktan pantolonları aşınan bir nesil yetiştiğini gösterir.
ahlaken uygun buluyorum. Bu pantolonlar sayesinde artık kizlarimiz erkekler tuvaletinde diz ustune cokmekten igrenecektir. Saygılar.
sanırım bu sene moda olan pantolonlardır. aşırı yırtık dağılmış olanlarını pek yakıştıramıyorum.
Yeni nesil amele yanıklarının çıkmasına vesile olmuş pantolondur *

görsel
ozentilikten baska bir sey goremedigim pantolanlardir.
kızların, havaların ısınması ile amale yanıklarını önlemek amaçlı içe giyilen içlik ile, şambreli gözüken toplara benzeten pantolondur.

görsel
bir ülkedeki tüm kızlar dizi yırtık pantolon giyiyormuş. sonra kapı çalmış. kim gelmiş? GıNA. HA HA HAEHAE
herkes giydiği için giymediğim pantolon.
benim tarzım herkesin giydiğini giymemek.
gerçekten artık gına getirmiştir. şahsen bi model kıyafetin sınırlı sayıda üretilmesi taraftarıyım. bize de acıyın lan!
ülkemizde mini şortların bile yırtık olanlarını gördükten sonra acil olarak durdurulması gereken moda akımının ürettiği bir pantolondur. canım pantolonların yırtılmadık yeri kalmadığını görünce insanın içini acıtan şeydir.
insanlar moda olan bir şeyi takip etmeyi seviyor. açıkçası yolda çoğu kişiyle bahsedilen pantolonu giymiş bir şekilde karşılaşıyorum. ben işin güzelliği yahut rüküşlüğünde değilim, bundan bana ne zaten. ama şunu demek istiyorum: neden biri de çıkıp atıyorum parmağına yahut koluna bağladığı dandik bir iple moda yaratmıyor ki? yani kendi modanı kendin de yaratabilirsin bir yandan. neyse bağlayamayacağım. ben bu işlerden bir bok anlamıyorum deyip burada bitireyim.
Evden işe işten eve gidip geldiğim için son zamanlarda görmediğim moda.
ilgi çekmek saçmalığı uğruna modayı alet olarak kullanmaktan başka bir şey değildir.

- kızım o diz ne öyle?
- moda babacığım moda.

al moda.
Bi anda moda olan pantolonlardir. Bu modanin bi an önce gecmesini beklemekteyim.
diz kapağından üst baldır seviyesine kadar yırtıklı taytın birinci derece akrabasıdır.

wtf diyenleri duyar gibiyim, evet bugün gördüm mahallede.. içim de gitmedi değil hani yaz gününe lan. yapmayın şöyle modaları, dikkat dağıtıyorsunuz.
Biz çocukken pantolonumuzun dizleri yırtıldığında annemiz evden çıkmamıza izin vermezdi. Şimdi millet bu pantolonlara para verip alıyor... Bileydik atmazdık dizleri yırtılan pantolonlarımızı, yediğimiz dayaklar da cabası...

Son modadır. Yazık...
sevgili kızlar, bizler erkek olarak meme dekoltesi istiyoruz, şekilli popolar istiyoruz. güzel bacaklar istiyoruz. diz istemiyoruz diz bizde de var istemiyoruz diz. diz kapağı yırtık pantol görünce tamam açıkta bir şey mi var diye ilk gördüğümüzde bakıyoruz erkek olmak bunu gerektirir, allah bizi böyle programladı. ama sonra açıkta olan yerin sadece diz olduğunu görüyoruz ve üzülüyoruz. bizi üzmeye ne hakkınız var?
Dizleri yırtık olarak stilize edilmiş pantolondur.

Diz kapağı yırtık panantolon nedir yaa; Ortopedi - Travmatoloji mi üretti bunları amk?
Akıllara tamda bunu getirir.
(bkz: halı kenarında araba süren nesil)
Erkeklerin istediği yırtık diz değil , yırtık göğüs dekoltesi falan.
Sizi sapiklar sizi...
Yıllar önce bir tanesine istemeden sahip olduğum pantolon. Çok çok slim hatta dar bir kot pantolonum vardı boyumu uzun gösteriyor diye severek giyiyordum. Yine böyle severek giymek istediğim bir gün ayakkabımın bağcığını bağlamak için apartman içinde ki merdivenlere oturdum. Ama ne oturmak caaaaaaart diye ses. O çok sevdiğim çok çok slim hatta dar kot pantolonum iki diz kapağından yırtıldı. O günden beridir slim giymiyorum.
Olum bu ne ya asdfggh
görsel