bugün

olsaydı, yazsaydı, iyiydi yazarı.
Çok iyi bir yazarmış, ama silik yemesi üzücü.
Keşke konuşabilsem yazarı.gelsin.
(bkz: üçüncü nesil silik)
cahit sıtkı tarancı başlığını mesken edinmiş yazar. belki de cahit sıtkı, kim bilir? http://www.uludagsozluk.c...B1-taranc%C4%B1/@diyonsos
rötuş isteğine riayet etmeyerek, yaptığı yazım yanlışını düzeltmeyen ve bu hareketi sebebiyle kınadığım yazar.

(bkz: türkiye nin en iyi üniversiteleri/#2133059)
nickini inşallah espri amaçlı yanlış yazmıştır dediğim, genel kültürünün geniş olduğuna inandığım, hakkında haklı olmayı umduğum yazar.
(bkz: #581281)iftiranın sınırlarını zorlamış yazar.
(bkz: kadına yan gözle bakanın kellesi gidiyo lan)
yanlış çıkarımlar yapan bir yazar(dı)(mış).

ancak arayıp arayıp bulamadığım 'cevr' kelimesinin anlamını kendi girdisinden öğrendim. sağolsun.

(bkz: cevr)
zeus ve ölümlü prensesin oğlu mitolojik şarap tanrısı.
e fazlaydı bu sözlüğe tabii ki gidecekti ne bekliyorduk ki yani? gönderilen ve kendi isteğiyle ne haliniz varsa görün diye bırakıp giden onlarca bu "sözlüğe" fazla gelmiş yazar gibi. ekşi semalarında da görülmemiştir daha, orda olsa ilk ben söylerim merak etmeyin-böyle de ispiyoncu bi kişiliğimdir*-
o değil de şu nicki görmeyi özledik be kuzu cidden, nooldu cover olayı da mı sarmadı coşamadın bi türlü?*
neyse burdan kendisine bir şarkı göndermek istiyorum ben şimdiki halini süpper anlatan-okursun elbette burayı bebek biliyorum ben:
(bkz: bir zamanlar fırtınalar estirirdim)
dersimliler'i savunmuş fakat savunmasının sadece bir kaç satırı tahminimce çoğu asimilasyonu seven yazarlar tarafından okunmuş ve ardından ekşilenmiş olması muhtemel yazardır.
bir sürü gereksiz adam burda dururken gereksiz yere silinmiş, özleten yazar...
keşke burda olsaydı dediğim silik yazar. olmalıydı!!
demokrasiden anlamayan ve demokrasiye saygı göstermeyen demokrat (!) yazar.

(bkz: #638478)
(bkz: kan uykusu/#1315648)

"nereden de biliyorsa kulaklarinin filan kesildigini, bizzat kendisi de bulundu herhalde oralarda, ya da belgeseli izlerken, bildigin ayi ininden kurtarilmis olan pkk li militanin nasil korundugu ve de bakildigina sahit olmamis herhalde, ya da sahit olmak istememistir !" dedigim silik yazar.
gittikten sonra ayar verilmeye çalışılan yazar. * *
hepimiz hala ermeniyiz başlığını açarak ne kadar hümanist ne kadar insan sevgilisi bir kişi olduğunu vurgulamış yazardır. ha bu arada 2 gün önce 13 asker şehit edildi acaba "hepimiz bu ülkenin evladıyız" diyebilmiş midir kendisi, yoksa halen daha "hepimiz ermeniyiz" sloganına takılıp kalmış mıdır halen daha merak konusu! tamam tamam sen ermenisin anladık.

edit: silikmiş. boşa gitti lafım. neyse okuyorsunudur sen bunu!
3 ay önce yazdığı entry yüzünden silik yiyen yazar arkadaşım. neredeydiniz bugüne kadar, madem yanlış birşeyler yazdı 3 ay sonra mı anladınız?
büyük ihtimal türkçülere laf attığı için silinen yazar. hayır sözlük, ulu sözlük değil de uluyan sözlük ya da ulkucu sözlük olacaksa biz de durmayalım. ülkücüler burada takılsın, plan yapsınlar. kim bilir belki ozan arif sözlük için şiir yazar, türüt'te okur, ülkücü yazarlarımız da klip çeker. sonra ünlü olur sözlük.
yanlış anlaşılmış silinmiş yazar. ben yine de inanıyorum ve güveniyorum kendisine. burdan çekemeyenlere selam olsun.
üçüncü nesil silik yazar..
hakkında girilen 132 etrynin 20 tanesi desifreolmusdisiuuser tarafından girilmiş yazar.

diyonsos/@desifreolmusdisiuuser
anlayışlı yazar kişilerinin en önde gideni. senin canın sıkkın anlaşılan ben gideyim deyip gidenlerden. öperim.
ömür törpüsü olmakla ömre ömür katma gibi iki tezat özelliği bünyesinde barındıran yurdumun * en sevilesi insanı.