bugün

Az kazandırmış .
3 ayda 500 bin TL kazandırmış.

https://www.posta.com.tr/...t&utm_campaign=gundem
Dibini bulan varsa söylesin.
bildiğin arabesk-pop. bir ara tripkolik vardı, onun keko şarkılarının aynısı işte.

bizim kendini entel zanneden kesimde böyle bir hastalık var.

arabesk dinlemeyi, arabesk pop dinlemeyi kroluk olarak görüp kendilerine yakıştıramıyorlar ama ambalajı düzgün biri biraz allayıp pulladıktan, işi legal hale getirdikten sonra hepsi müptelası oluyor.

mesela yıldız tilbe dinlemeye utanıyorlar ama yarak kürek bir cihangir enteli bu şarkıyı coverlayınca hepsi hastası oluyor "alternatif müzük ağbee" diye.

lan arabesk kanınızda var işte. ne kasıyorsunuz siktiğimin davar köpekleri.
küçük ve kaygan bir delikten bahsedilen bir şarkı. ya da ben öyle yorumluyorum.
görsel
sağda solda bu kadar populer olmasına inatla şarkıyı dinlemedim, adeta direndim. Ve bugün, dolmuşta kulaklığımı evde unutmuş olmam sonucunda bu şarkıya maruz kaldım. Eve geldim Barış Manço dinledim de kendime geldim. müzik zevki olarak zaman geçtikçe gelişmemiz gerekiyor ancak biz maalesef maymuna doğru bir yol izliyoruz. keza Barış manço-cem karaca-erkin koray-sezen aksu-ajda pekkan lardan serdar ortaç-demet akalın-aleyna tilki-alper erözer düzeyine düşmemizin başka bir açıklaması yok.
Aleyna Tilki'den aşırı derece de nefret ettiğimi herkes bilir ama yiğidi öldür hakkını yeme şarkı çok güzel amk.
Sensin benim dipsiz kuyum, bu da benim en kötü huyum.

Ben de şarkı yazacağım artık.
sözleri emrah karaduman ve mevlana'ya ait şarkıymış.

asdfgh.

uzun zamandır daha absürt bir bilgiyle karşılaşmamıştım.
Söyleyenin de, aranjesini yapanın da, varsa klibini çekenin de, dijital ortamlara yükleyenin de Allah evine ateşler salsın şarkısı...

Son yıllarda dinlediğim en iğrenç şarkı ve her apaçi arabasında son ses çalıyor. Duymak istemiyorum artık amk.
hala spotify da olmayan şarkı.
Edit: gelmiş artık. Farketmemişim.
hala dinlemedim ve dinlemeye de niyetim yok.
edit: dinledim ve maalesef şarkı beynime dolandı.
Neden eleştirildiğini anlamadığım gayet hoş şarkı.
Ciddiyim.
Aleynanın klipte bir içim su olduğu şarkı.
girişi, twitter komikli blogların efkarlı sözleri gibi olmuş sanki. mevlana' ya bu arada tam olarak neresi ait belirtselerdi keşke. *
Dibini bulan varsa söylesin.
bergenin sağken çıkardığı son albüme adını veren yıllar affetmezden arak şarkıdır.
Aleynanın Klipleri kendisi yönetmeyi bırakması lazım. Olmuyor işte neyine zorluyorsun şu klip sıfır hiç bir anlamı yok. Şarkı da kötü sırf izlenmesi artsın diye izleyen mallar var çok afedersiniz sanki dünya bizimle gurur duyacak.
Bu șarkı için çalinti falan diyorlar, bir yorum yapamicam çünkü hiç dinlemedim dinlememde.
Güzel bir aleyna şarkısı. Dağılabilirsiniz.
Tv’de denk geldim şarkı diye yutturulan işkence. Bu kızın sesi güzel ama o Emrah denen herif mahvedecek kızı. Evet.
ilk başta sevimsiz bir nağme gelse de kulaklara, ritmi dilde dolanıyor. Klip? Lavabo temalı kızıl çağrışım lar...
bergenden arakdır.
internetteki sözlerin birleşmesiyle oluşan bir şarkı gibi duruyor.