bugün

yanlış düşünen ateisttir, saygı duyuyorum dediği şey, kendisinin öldürülmesini talep ediyor, buna tabii olan insanlar ise, ölüm sonrası ödüllendirilme beklentisi ile ateisti öldürmek için fırsat kollar,

ben uydurmuyorum, din hakkında bilgi sahibi olan herkes bunları bilebilir, başlayan savaşlarda ilk kimler öldürülüyor ? olay ile alakaları olmadığı halde ateistler, bunu bize suriye ırak afganistan pakistan ve iran gösterdi.

Tevbe/5:
"Haram aylar çıktığında artık inanmayanları bulduğunuz yerde öldürün, onları yakalayıp hapsedin"

Tevbe/11:
"Müslümanlar allah yolunda savaşırlar, öldürür ve ölürler, allah bunu kuranda incild eve tevrattı bildirmiştir"

9/TEVBE-123: "Ey inananlar! Yakininizda bulunan inkarcıları öldürün, ki sizi kendilerine karsi sert bulsunlar"

bunlarda kelimenin tam anlamıyla tanrı isteği adı altında sunulan katliam emirleri,

bu da faliyete geçmiş hali
http://gazetekarinca.com/...ldugu-icin-idam-edilecek/

eminim bu idam edilen de dine saygı duyuyordu.
Olmasını gerekeni yapan ateisttir. Bütün gün inanmadığı şey hakkında yorum yapacak kadar gerizekalı değildir.
Dine saygı duymak başka , o dine inanma hakkına saygı duymak başka. Ateizm bir dindir bana göre. Akla ve zekaya tapar. ibadet yeri laboratuardır .