bugün

bundan hoşlanan erkek vurduruyordur.
allah gibi güzel hatun. kezolar ve meriçler kıskançlıktan kıvranadursun.
görsel
Götüne yastıkları tıkayıp poz veren velet. Güzel değildir ayrıca. Evet.
Vücuduyla ön plana çıkan insandır ve bizim ulucular ağzından salya akıta akıta fotoğraflarının içine düşmektedir.

Ancak yolda görseler orospu, yollu diye küfür edeceklerdir.
işte kadın olmak budur.. işte dişillik budur..

keşke bütün kuru götlü kezbanları o muazzam poponun altına doldurup boğarak öldürebilrsek.
görsel
Giysileri yokken görmeye tahammül edilemeyecek çirkinlikte olduğunu düşündüğüm göt primcisi.
Overrated.
Nefessiz giberim.

Sabaha kadar çakarım.

Güzel hatun.
bu kadın neden yılan gibi poz veriyor lan fazla kasıyor kendini.
"The" göt.
Bravo tebrik ediyorum kendisini. Gayet guzel büyütmüş.
Parali kanallarda show yapsa baya para kazanir.
Denize düşse bogulmaz. Saglam hava yastigi var.
Burayı okuyorsa söyliyim çok varoşsun bacım. Evdeki fotolar falan çok yani. Biraz dış çekim falan yap.
Şimdiden bakıldığında gelecekte 2 erkek tarafından aynı anda becerildiği videolarının twitterlarda dolaşacağını düşündüğüm sıkıştırılmış basen ve butlarıyla tarakları üzerine çeken 13 20 yaş arası erkeklerin malzemesi. (bkz: birde sen onu çıplakken gör)ıyk.
laik kemalist bir "kız". evet.
totosunu göstermek için semt oturuşu yapan kadın.
isteyen istediği fotoğrafı atsın da biraz estetik be kardeşim. fotoğraf çekildiğin ortamı bi değiştir bi özen.
götüyle tanınmaya çalışan karı..

yerli kim kardashian olacak inaniyorum..
Götüyle 5 metre havaya uçurur amına koyim.
dergimize konuştu || götümle gündeme gelmek istemiyorum!.( bu sırada domalıyor)
hiçbir vasfı olmadan fenomen olan bir başkası daha. fakat bu o kadar vasıfsız ki oturmaktan göt büyütmüş.
görsel

Lan bu kızın psikolojik sorunları yoksa ben de adam değilim. Bir insan niye böyle bir harabede erotik poz verir ki? 80'lerin türk erotik film yellozu gibi çıkmış. Ne demek istiyor? Gel beni bu harabede ... mi demek istiyor?
Bi yıl önce kızlar soruyorda takipçi kasmak için sürekli "fiziğim nasıl, kızlar benden daha güzel olanınız var mı, inanmazsanız instagramıma bakın" vs dien kız.

Resmen biri gelsinde keşfetsin şu fakirlikten kurtulayım diyor.
Tipsiz koca popolu bir varoş. Buram buram sakillik ve basitlik kokuyor. Bazı insanlar ne kadar zevksiz..
Geçen de yaZmıştım yine yazıyorum. Varoşsun bacım varoş. O yorgan yanında, inşaatta fotolarla falan olmaz o işler. Hele bu fizikle türkiyede hiç olmaz. Yukarıda biri yazmış katılıyorum tek amacı bir keşfetsin de reklam dizi derken kurtulayım şu hayattan.

Gel gör ki bu da olası değil. Bu ülkede sosyal medyadan parayı bulan tipler ya çok güzel, ya çok zeki, ya çok komik veya 4. Sınıf tipler( cumali ceber tayfası gibi). Ama sende bunların hiçbiri yok. Anca böyle inşaatlarda, yorgan diplerinde, surata yakın plan göZyaşlı fotolar paylaşarak kendi coğrafyanın 5. Sınıf abazalarının yorum ve takdirlerini alır fanTazilerini süslersin.
herkes kafayı varoşluğuna takmış. yok harabede fotoğraf çektirmişmiş yok inşaat da. en azından dürüst amk. kendi ortamında fotoğraflar atacak kadar dürüst. dilan gibi olupta 5 yılıdızlı otellerde foto çektirenler daha kötü. dilan gibilerden korkmayın, dilan gibi olupta çıktığı yeri beğenmeyenlerden korkun. ulen o değilde sanki dilanın babasaıymışım gibi ne savundum kızı he. evet amk dilan dere gibileri yedirmeyiz. herkes haddini bilecek. *