bugün

türk futbolu sıfıra doğru hızla ilerliyorsa bunun en büyük sorumlusu olan şirket.
Taahhüt adı altında insanlara abonelik uzatan, sonra sormadan paket içeriği değiştirip zam yapıp insanları mağdur eden kuruluş. Bu kuruluşun söylediklerine inanırsanız zarara uğrarsınız.
üye olmak için başvurduğunuzda 30 saniye sonra karşınıza müşteri temsilcisi çıkaran, üyeliği iptal etmek istediğinizde ise 18 dakikadır sizi hatta bekleten osuruktan platform.

tek güzel yanı numarayı çevirdiğiniz zaman 212 alan kodunu kullanabiliyorsunuz.

her yöne beleş oğlum, sabaha kadar bekleyecem lan bağlanmanızı!
kaliteli yayın anlayışını kendisine düstur edinmiş dijital platform. fiyatları avrupa standartlarına göre oldukça uygun, maçların yayın kalitesi oldukça yüksektir. en ucuz maç biletinin 100 tl olduğu ülkede aylık 50 liraya tüm lig maçlarını izleyebiliyorsunuz. bence muhteşem.
Defalarca abone olmayı düşündüğüm ama sözlükteki olumsuz yorumlara bakarak tammamen caydığım kuruluş. ben de bi zamanlar dsmart abonesiydim ve iptal işlemini şak diye gerçekleştirdim, ki çok zorlu süreçler bekliyordum, ama digiturk öyle değil sanırım. nasıl bi zihniyet kardeşim, sen önce müşteriye güven ver, adam abone olunca baştan sona ne ödeyeceğini bilsin ve istediği an abonelikten çıkabilsin ki içi rahat olsun.. şimdi ben bu kadar kötü tecrübeyi okuduktan sonra hangi mantıkla abone olayım, ya bi gün çıkmak istersem kimlik fotokopisi mi çektircem, ulan adliyede bile öyle prosedür yok amk.
sorduğun herhangi bir soruya kendilerine ezberletilen paragrafı söyleyen bir çağrı merkezi olan kuruluştur.
sen ne sorarsan sor, onlar sadece kampanyaları anlatır. ne anlatıklarını da anlamamak mallıktan değildir. zira, anlatan kişiler konularına hakim değil.
"üniversite kazanılır * 2-3 arkadaş bulunur eve çıkılır x/3 oranının ne kadar makul olduğu kanısı uyandırır o dönem insana. hemen lig tv alınır eve, evinize en yakın stadyum salondur artık." gibi kullanıcı yorumuna sahip kuruluştur kendileri.

şöyle de bir ayrılış öyküsü vardır ki üye olmaz olaydım dedirtir.

ev taşınır, bütün eşyalar satılır. yeni bir eve çıkılır ancak lap-toplar televizyonu aratmaz...

bir telefon.. digiturk müşteri hizmetleri..

+ merhaba faruk bey ben digiturk üyeliğinizin iptali için rahatsız etmiştim. zamanınınız var mı görüşebilir miyiz?
- tabi buyrun nedir sorun?
+ neden iptal ettiniz üyeliğinizi memnun kalmadığınız mı hizmetimizden?
- hayır gayet iyi ancak bulunduğumuz evden taşındık ve artık televizyon kullanmıyoruz.
+ anladım. tekrar hizmetimizden yararlanmak ister misiniz? bilgilerinizi saklayalım mı?
- hayır teşekkürler. kullanmayı düşündüğümde ben iletişime geçerim teşekkürler.
+ ben teşekkür ederim. iyi günler.

2. arama:

+ merhaba faruk bey ben digiturk üyeliğinizin iptali için rahatsız etmiştim. zamanınınız var mı görüşebilir miyiz?
- tabi buyrun nedir sorun?
+ neden iptal ettiniz üyeliğinizi memnun kalmadığınız mı hizmetimizden?
- hayır gayet iyi ancak bulunduğumuz evden taşındık ve artık televizyon kullanmıyoruz.
+ peki. zamanınızı ayırdığınız için teşekkür ederiz iyi günler.

3. arama:

-televizyonum yok amk yeter artık! çanağı nereye lnb'yi nereye, receiver'ı nereye jack'ı nereye takacaksınız. bi düşünün lan, her bokta ortak havuzunuz var şu konuşmaları da havuz yapsanıza. (çat telefon kapatılır)

not: özet geçtim bu konuşmayı 10 defa copy-paste şeklinde yaşadım. son radde artık. *
hakaret etmemek için kendimi zor tutuyorum çünkü eğer hakaret edersem sinirli olduğumdan abarttığımı düşünen insanlar yazacaklarımı okuduğunda belki inanmazlar diye. Gelelim olayımıza;

Yeni taşındığım evde hangi yayın platformunu alsak diye düşünürken aklımıza digitürk geldi, internet google search digitürk sıralamasıyla:

http://www.digiturk.com.t...panyalari/kampanya9-2c99/

Bu kampanyayı bulduk, neyse geldiler bağladılar ettiler.. akşam beşiktaş maçını izlicez sözde, neyse aradım diyorum işte böyle böyle internette taahütünüz var. Yok diyo size biz öyle bişey taahüt etmedik.

Be mnagdğm internet sitesini biz arkadaşlarla kendi aramızdamı yaptık.

Şu ortamda digitürk bağlatıyorum, şike cart curt davası dönerken ipnelerin yaptığına bak.

Kovdum ula siktir, çıh.
Yıllarca milleti Futbol izletmek için sömüren yayın kuruluşu.
bugünkü fenerbahçe - galatasaray derbisi için taraftarları sevindirecek yayın kuruluşu. (bkz: http://gid.io/bdgiv)
ttnet bunun yanında melek kalır. böyle paragöz böyle çirkef bir kuruluş daha görmedim ben. nedenleri de şunlar;

1) internette terör estiriyorlar, sadece 1 maçın özetini koyan siteyi bile komple kapattırıyorlar. sansür=digiturk olmuş.

2) ligi satın almış havasındalar. maç özetlerini trt dışında hiçbir kanala vermiyorlar, özet izlemek için ya lig tv'niz olacak ya da lig tv'nin sitesinden izleyeceksiniz.

3) üyelerinin de yazdığı gibi, üyelerine nerden kazığı çaksam diye düşünüyorlar, daha fazla para için yapmadıkları çirkeflik kalmıyor.

4) maçları yayınlarken reklama boğuyorlar, maçın ortasında sağdan soldan reklamlar çıkıyor sinir bozuyor.

5) şike iddiaları çıktığında federasyonla el ele verip, temiz futbol için değil de kendi paraları gitmesin diye mücadele ettiler. sırf bunlar için play-off çıktı. yayıncı kuruluş hakları diyerek şikenin üzerine gidilmesine karşı çıktılar.
süper lig maçlarını izlemek isteyenlerin başvurduğu oluşum. yok ki başka bir seçenek gidip oraya yazılalım. ya ayda bilmemkaç lira verip üye olacaksın ya da maçları izlemeyeceksin.
her ay dünyanın parası ödenen dijital platform.
incisözlüğün kapanma nedeni olan tv kanal yayın kuruluşu. az önce incinin anasayfasında okudum, ama şuan erişemiyorum artık siteye. malum kapandı demiştim ya.
müşteri sikme odaklı şirketler ligi'nin 4 büyüğünden biridir.

diğer büyükler için;

(bkz: türkcell)

(bkz: citibank)

(bkz: tüvturk)

özellikle otomatik ödemeyle fatura ödeyenler çok dikkatli olmalıdır.
erotik kanalların yayın süresini bir saat kadar kısalttı bu puştlar. önceden 23:00 - 05:00 arasıydı, şimdi 00:00 - 05:00 arası. bu bana çok koydu şahsen. beni en çok üzen tavrı bu oldu.
12.yıl hediyesi diye kayıtlı olduğum telefondan mesaj atmama rağmen, hem 1 lira mesaj gönderim bedeli hem de üye olurken kayıt olduğum telefon numarası için, numaranız kayıtlı değildir lütfen müşteri hizmetlerini arayarak kayıt ettirip tekrar deneyiniz diye mesaj yollayan şirket. şaka gibidir kısacası. hediye diye söyledikleri* şeyi verecekken bile para sömürüyorlar, aklım almıyor.
insanı sinir eden oluşum. her hangi bir kanalını izlerken tv'nin tam ortasında 3-5 karakterli bir şifre beliriyor. maç izlerken falan iyice sinir ediyor adamı. bu yazı kayboluncaya kadar kumanda devre dışı kalıyor. hay vereceğiniz hizmete...
futbolun statüsünü sırf rating almak uğruna play off gibi sikik bir şekle getirerek rezil rüsva edecek güce sahip dijital yayın platformu.

'türk futbolunun en büyük maddi kaynağı, destekçisi' zırvalarıyla kurduğu tekelin altında kalmıştır, inşallah daha da beter olacaklardır. ulan sen babanın hayrına mı veriyorsun o parayı? halktan topladığın paranın senin ettiğin kardan kalanını ulaştırmıyor musun sadece? sen olmasan başkası yapmayacak mıydı bunu? ha digiturk olmuş ha digirus; yaptığın tek şey paranın aktığı kanal olmak değil mi? futbolu el altından yönetip, istediği takıma psikolojik şampiyonluk rüzgarları estirip bu ülkenin aczinden faydalanmıyor musun 10 yıldır?

şimdi 100 milyon dolarlık gelirin yok olduğunu söyleyip mahkemeye gideceklermiş. eşeğin sikini alırlar o mahkemenin salonunda; aldıkları ihalenin şartnamesinde ligden kimin düşeceğine bağlı bir ödeme yok, o şartnamede yayınlanacak ulusal turnuvanın tüm kurallarını futbol federasyonunun belirleyeceği ve bu belirlenmiş şeklin özerk futbol federasyonu tarafından uygulanacağı kabak gibi yazıyor. ama bu vampirler bir şekilde bunu istediği hale getirip kendine göre yontacaktır; bu cahil halka düşen vazife ise hangi takım taraftarı olduğunu gözetmeksizin artık tepkisini koyma gerekliliğidir. toki başkanı saçmaladığında galatsaray'a destek olan fenerbahçe taraftarı, fenerbahçe taraftarı maça alınmadığında protesto eden beşiktaş kapalısı ne yaptıysa bugün yapılması gereken tek şey kayıtsız şartsız tribün dayanışmasıyla başlayacak ulusal bir protestodur.

memleketi siyasetin yönettiğini zannetmeye devam ediyoruz, iş adamları puro tüttürüp emirler yağdırırken. hiç değilse futbolu kimlerin katlettiğini, futbol rantının kimi hükümdar yaptığını görelim artık; görelim ki bahçesinde devrim yapılacak sarayın adresi-beşiği belli olsun.
iki gün önce avukatları vasıtası ile ödeme emri çıkarttıran ödeme yapılmadığı taktirde icra gönderileceğini belirten bir yazı göndererek beni dumur etmiş digital platform hedesi.

efendim olay nasıl olmuş bir bakalım isterseniz:

yıl 2001 bu digital hedeye o zamanki kampanya ile aylık 8 milyon tl'ye üye oldum.iki üç ay seyrettikten sonra vermiş oldukları yayınların bir kısmı kapandı müşteri hizmetleri aradık ve sebebini sorduk.efendim yeni kanallar açtıklarını ve kapanan kanalların bu kanallara aktarıldığını ve bunlarında extra ücrete tabi olduğunu belirterek 16 milyon tl istediler.bizde film kanalları ve belgesel kanalların yüzü hürmetine kabul ettik.aradan yanlış hatırlamıyorsam 5 veya 6 ay geçtikten sonra aynı naneyi yeniden yaptılar ve 24 milyon gibi bir rakam istediler ve doğal olarakta bende ha sktir diyip üyeliği kapattırdım.tabi bu işlemler bir hayli uzun sürdü.tüm ödenmemiş faturalar ve diğer birtakım üyelik iptali adı altında paralar ödedim ve nihayetinde iptal işlemi gerçekleşti.2 gün sonra müşteri hizmetleri cep telefonumdan arayarak evimize servis göndereceğini ve resever,lnb,çanakantenin kendilerine iade edilmesi gerektiğini bildirdiler bende kabul ettim.servis de dedikleri gün geldi ve tüm herşeyi aldı götürdü.bizde rahat bir nefes aldık.taki 2 gün öncesine kadar.aradan geçen 10 yıl içerisinde bir kere bile arayıp haber vermemiş bulunan digitürk birden bire bana faizleri ile birlikte avukatlık ücretleri hariç 224 tl bir ödeme emri gönderdi.gelen yazıyı okuyunca ayrıca şoke oldum.çünkü yazı ödeme emrinden ziyade sanki bir tehdit mektubu gibi yedi gün içerisinde bu miktarları ödememi ödemediğim taktirde faizlerin katlanarak tarafımına yansıtılacağı ve icra gönderileceği yazıyordu.hemen müşteri ilişkilerini aradım.karşıma bir bay çıktı durumu izah edip benim böyle bir borcumun olmadığını ilettim.kendileride durumla ilgileneceklerini ve en kısa sürede tekrar benimle iletişime geçeklerini belirterek görüşmeyi sonlandırdı.ertesi gün müşteri hizmetleri hukuk depertmanından ismini hatırlamadığım bir bayan bana telefon açıp sert bir şekilde ödenmeyen faturaların bir an önce ödenmesini aksi taktirde icra yolu ile alacaklarını tahsil edeceklerini bildirdi.bende: kardeşim madem benim borcum var dı(ki yok böyle birşey) 10 yıldır neden beklediniz?her ota boka mesaj atarsınızda borç için neden herhangi bir mesaj veya tebliğat veya telefon bildirisi aradan geçen bu kadar süre zarfında yapmadınız diye sorduğumda ise verilen cevap işte türkiye gerçeği dedirten cinsten.efendim tüm haklarımız saklıdır ne zaman istersek o zaman bildiririz.

yani bu kadar olur ve buda ancak böyle bir hedenin yapacağı davranış olur.şimdi bende bunları mahkemeye vereceğim.bakalım o zaman ne oluyor.

diyeceğim şuki sakın bulaşmayın.uzağından yakından bile geçmeyin.

edit:imla
zarar ediyorlarmış. beter olsunlar. bir "kim girsin, kim çıksın?" anketi de mahkemede yaparlar artık.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/19492311.asp
zarar ediyorlarmış, ederler tabi ki.
insanlar artık bıkmışlar fatura oyunlarından, bir de bu millete her an her faaliyette paragöz olduğunuzu belli ederseniz kimse yanaşmaz. Git incisözlükle uğraş, videoları sildir ordan burdan ama kendi sitende bok gibi browserden izlemeye mahkum et insanları.
Süper Ligin yayıncı kuruluşu, şike soruşturmasıyla başlayan abonelik iptalleri ve dolar kurundaki aşırı artış nedeniyle 100 milyon dolar zarar etti. Digiturk, TFF ve kulüpler ihale bedelinin düşürülmesini kabul etmezse mahkemeye gideceğini açıkladı.
en kısa zamanda batmasını ve türk futbolundan elini ayağını çekmesini istediğimiz kuruluş. türk futbolu bugün mafyanın eline düşüp şikecilerin esiri haline gelmişse bunun müsebbibi bu kuruluştur. hz. allah c.c., daha da beter etsin inşallah.
http://www.sikayetvar.com/

http://www.sikayetim.com/

yazın bu sitelere sorununuzu, hiç müşteri temsilcileri ile uğraşmayın.
anında sizi arıyorlar...

tekel olmanın verdiği rahatlıkla olayın iyice suyunu çıkartmışlardır.