bugün

Digiturk un Premier ligi almasiyla birlikte benim de satın aldığım uygulama.

Sadece sporextra paketini tabi ki.. koymuşum Türkiye ligine.
Fenerbahçe taraftar paketine sahip olduğum uygulama. ilgilenenler dm le fiyat alabilir. Teşekkür ederim.
gs-csk maçı ile kesinlikle kullanılmayan sitedir euroleague üyeliği için aldığım ve boşa giden bir 14 lirayla sonuçlanan maceramızdır.

tavsiye etmiyorum alacak arkadaşlar boşuna alıp heveslendiğiniz maçları kaçırıp boşa sinir krizlerine hiç gerek yok.
2016 10. Ay itibarı ile siteyi tamamen yenilemişler fil tarihinden kalan filmleri kaldırıp son bir kaç yılda çıkan ve popüler olan bütün filmleri ücretsiz olarak eklemişler. O neydi lan öyle baba 2 filmini izlemek için kredi kartından 1 tl istemek aman aman çok büyük saçmalıktı.
Extra olarak bu filmler ve canlı tv için 5 tl istediler olsun en azından her gün 2 film izliyorum ve kaliteli filmler var.
ilk ay ücretsiz demiş üye oldum. istediğiniz zaman çıkabilirsiniz yazmışlar. ücretsiz olan ilk ayı kullanıp sonra hemen üyeliğimi iptal etmeyi düşünüyorum. aynı şekilde turktelekommuzik'in de ücretsiz olan ilk ayını kullanıp daha sonra üyeliğimi iptal etmiştim.
Yarin ki derbiyi almayi düşünüyorum.
ligin ikinci devresi uye olmayı düşündüğüm sistem.

kullananlar görüntü kalitesi hız konusunda filan bilgi verirlerse sevinirim...
valla abi tivibu'dan kat kat iyi... aylık 5 ₺'ye ulusal kanalları istersen standart istersen hd kalitede izletiyor. tivibu napıyor? akn'yi aşsanız bile illa hd yayını zorla izletiyor. ayrıca yayını 5 saat geri sarabiliyorsun. bir de tivibu gibi işe yaramaz filmler yerine güncel filmler koyuyor. verdiğiniz 5 ₺'nin hakkını fazlasıyla veriyor...

digiturk gibi bir platformdan beklenmedik bir çıkış olmuş.
lig başlayacak hala yeni sezon fiyatı açıklanmamış platform. neyi bekliyorlar merak ediyorum.
kazığı yağlamakla meşguller neyi bekleyecekler.
Çok pahalı az daha versem kombine alırım.
fener maçını izlemeyecek ve sevaba girmeye meraklı biri varsa yeşillendirirse sevinirim:)
katarlılar türkiyeden çekilecek diyorlar, o yüzden lig paketi alanın elinde patlayabilecek platformdur. beklemede kalın. zaten 500 liraya yakın paraya taraftar paketi satıyorlar, çok pahalı, millete 100 tl indirim kodu gönderiyorlarmış, kod gelmeden ve çekilme işi netlik kazanmadan, davranmayın...
önceden fiyatları uygun iken şimdi ciddi anlamda fiyat artışı yapmış olan uygulama. süper lig paketi alıyordum son 4 sezondur. sanırım bu yıl korsana kayacağım. hayır eski üyeyim bana indirim filan yapsana. paragözler.
şuan kendisine ulaşamıyorum. yazıklar olsun.