bugün

digiturk web tv'nin yerine kurulmuş platformdur.
inşallah sadece ismi değişmemiştir, bir takım gelişmeler de olmuştur yayınlarıyla ilgili ama an itibariyle kağnı hızıyla çalışmakta.
http://www.digiturkplay.com.tr
Web tv nin yerine gelen ve maçın ortasında giriş yapmalısınınız diyerek sürekli uyarı veren insana hayatı zehir eden yeni lig tv uygulaması.
yıl olmuş 2012; 30-40 saniye geriden gelen canlı yayın.
artık ücretsiz olarak ntv ve ntvsporu izlettirmeyen platform. illa ki üyeliğimizi upgrade etmemiz gerekiyormuş.
yine müthüş taraftar kazıklama kampanyasına gitmiş oluşum. 119 tlye playoff paketi alınca bugünkü derbi hediyeymiş. üstelik 10 taksitmiş. var mı la buna 119 tl verecek mallar.

http://www.digiturkplay.c...uper-Lig/Play--Off-Paketi

büdüt: içimizde digiturk'ten ajanlar var galiba.
an itibariyle online ödemeyi kabul etmeyen platform. ulan para vercez diyoz almıyo adamlar. derbi maçı heyecanımızın içine etmek üzereler.
derbi öncesi yüklenme dolayısı ile açılmayan site. Dünyanın parasını alırsınız kıytırık bir site yapamazsınız alt yapı sağlayamazsınız.
kendilerine para kaptırdığım için utandığım site. allah belanızı versin. trilyonluk şirket bir web hizmetini veremiyor, ne diyim size.
şu an hâla mal gibiyim, maç öncesi abimler gelmiş ev kalabalık derbi maçı izletcem onlara sözde, maç da başladı süper gidiyo her şey, tak 19. saniye yayın gitti, sonra defalarca siteyi yenilemeler ama nafilee, maç bitti site tekrar açıldı. verdiğim paraya mı yanayım, sevdiklerime karşı olan mahcubiyetime mi bilemedim.
(#13737904).
derbi izlemek için giriş yapmaya çalıştığım ama açmak için tam 25 dakika uğraştığım digiturk platformu. şanslıydım ki maçı izleyebildim ama izleyememiş birçok insan biliyorum. alt yazıdan okuduğuma göre internet korsanları(?!) siteye saldırıda bulunmuş ve bu yüzden site o kadar ağırlaşmış. lig tv bu durumu karşılıksız bırakmayacakmış. aklıma paraları iade etmek dışında bir çözüm gelmiyor. onu yapacaklarını da sanmıyorum.
bu sezonun play-off dahil tüm maçları + gelecek sezonun play-off dahil tüm maçlarını 300 liraya satan platform. fakat 17 mart 2012 fenerbahçe galatasaray maçının 6. dakikasından 30. dakikasına kadar hiç bir şekilde ulaşılamamıştır. bu süre içinde digiturk telefonları da sürekli meşgul çalmıştır. sonra derler ki yasal yollardan izleyin. bundan daha yasal yol mu var ey digiturk ? sen parasını ödediğim bu maçı da bana izletmeyeceksen , ben sana telefonla ulaşamayacaksam senin reklamlarında dalga geçtiğin maçın ortasında yayın kesilen kaçak servislerden ne farkın kalır ?
(#14904663) beni haklı çıkaran kurum. var mı la buna 119 tl verecek mallar dediğimde eksileyenler olmuştu. al verdin de yine izleyemedin amk. ben de mis gibi arkadaş ortamında fenerli gsli karışık eğlenceli bi şekilde izledim. bu da millete bi ders olsun.
insanı sinir krizine sokan platformumsu. zaten şu iğrenç web arayüzüne bakarak bile bu adamların bu işi yapamayacaklarını anlamalıydık, ama bi umuttur dedik, paramızı ödedik, play off için 119 TL verenlere şimdiden geçmiş olsun diyorum, ben 29,99 TL kaptırdım, ona bile yanıyorum.

Ben maç başlamadan bir buçuk saat öncesinden yayını açtım, maça yarım saat kalıncaya kadar da hiç takılmadı. Hatta öyle titizim ki internet bağlantısı wireless.tan ethernete geçirdim, wireless.ta belki yeterince performans alamam diye düşündüm, ama nafile. maça yarım saat kala bağlantı gitti, sonra digiturk play.ın ana sayfası da gitti. bikaç dakika sonra ana sayfaya ulaştım, o da ne, benden tekrar kullanıcı adı şifre istiyor, hadi nalet olsun dedik onu da girdik, sonra maç yayını geldi, maçın başlamasına beş dakka kala gene gitti, yine aynı merasim, maçın başlama düdüğünü göremedik, maç sırasında da bu arızalar devam etti, üstelik maçın gerçek anıyla nerdeyse iki üç dakka geç geliyordu yayın..

Bu nasıl iş arkadaş, zilyon dolarlık şirket bir web hizmetini nasıl sunamıyor, hiç mi s...ne takmıyor bu para veren insanları. sonra millet korsan izleyince de yasal uyarı yapıyolar. ulan korsan siteler sizden daha kaliteli maç yayını yapıyor, bi de biz üstüne para veriyoruz. Hakan Balta.nın golünü bile göremedim nalet olsun sizin verdiğiniz web hizmetine..
internet üzerinden yasal lig maçlarını izleme sitesi. sakın almayın ben ettim siz etmeyin.
bir saat içinde üç kere tekrar giriş yaptıran site.
internet hızından dolayı sorun yaratabilen uygulama. yapılacak en mantıklı davranış evinde lig tv olan eşe, dosta gitmektir. buna verilen paranın yarısıyla bakkaldan kola, cips alınabilir. eli boş gitmek ayıp olur...
bu akşamki maçta çakılmaması için insanların stres içinde beklediği hede. ulan bi de misafir filan getircem eve, eğer çakılırsa yandık gitti.
çökmediği büyük bir maça şahit olmadım. justin falan büyük maçlarda daha kaliteli. derbi izlemek istiyorsanız sezonluk paketten uzak durunuz.
1mbit kotalı uydunet kullananların takılıyor dediği fasilite. bende 16mbit sınırsız var rahat rahat izliyorum hemde hd yayın. digiturk'e bok atmayın boşuna.
akşam saatlerinde çok büyük ihtimalle patlayacak olan zımbırtı. daha önce 90 dakika "kesintisiz" olarak derbi izleyebilen olmuş mu ki bu akşam olsun!
digiturk'ün internet üzerinden maç yayını yaptığı sistem. ilk kez 12 mayıs 2012 fenerbahçe galatasaray maçı'nda kullandığım ve memnun kaldığım hizmettir aynı zamanda. bundan sonra da bu şekilde olacaksa önemli maçları izlemek için ilk tercihim olacaktır.
''rahat rahat izliyorum'' yada ''çok güzel bir uygulama'' diye düşünenler ;
nba uygulaması olan nba league passi free olduğu dönemlerde izleyin bakalım ondan sonra digitürk'e ağız dolusu küfür ediyormusunuz etmiyormusunuz bir görelim.
ben böyle dandik bir web tv görmedim arkadaş. nba'i internet üzerinden yayınlayan adamlar tüm dünyaya mükemmel ötesi bir yayın sunuyor hatta arkadaşımın interneti 1mbit ve o bile harika seyrediyor nba uygulamasını.
ama bizim digitürkümüz sadece türkiyeye az birazda almanyaya kakaladığı web tv sini serverlarına ve altyapısına yatırım yapmadığı için berbat ötesi şekilde müşterisine sunmaktadır.
DOLANDIRICI BiR ŞiRKETTiR HALEN 80 LERDEN KALMA KÜÜK YAZI HAFiF UYARI YÖNTEMiYLE GÖZLERiNi CEBiNiZE DiKMiŞTiR.
digiturk webtv üzerinden yurtdışında kartla maçını satın alır rahatça seyredersin. ülkeye döndüğünde orda ödemiş olduğun parayla kalırsın neymiş o yurtdışıyla ilgili digiturk yayınıymış. bu arada bahsi geçen yurtdışında seyredilecek ülkeler listesinde afrika ülkeleri bile vardır ama yurtdışından döndüğünüzde aynı isim soyad, kredi kart ve laptopla aynı maçı türkiyede seyredemezsiniz. zorluk çıkarmakta üstüne olmayan şirket.