bugün

http://galeri.uludagsozlu...m/r/didier-zokora-250817/
şu görüntüden sonra emre'nin elini sıkmazsa kendi komik duruma düşer. bize ne.
çok severiz kendilerini efem.
ayağının kırılmasını canı gönülden dilediğim futbolcu. emre'nin ilk maçta yaptığını savunmadım, savunmam. ama bu saatten sonra benim gözümde insan değildir.
zenci sevenlerin pek bir savunduğu adamdır.
adamın hasıdır. uçan tekme ustasıdır. ayağı dert görmesin. ırkçılara iyi ders vermişti.
en masumu bile sırası gelince cellat kesilir...
en azından ırkçı bir piç değildir.
beyazlara karşı beslediği ırkçı duygularını fiiliyata dökmüştür. ırkçıdır.
emre belözoğlu'na çok büyük götlük yapmıştır, kimse iki yüzlülük yapmasın. evet sümüğümü emre belözoğlu'dan daha çok seviyorum ama bu futbol denen oyunun anasını sikilmesini alkışlamamızı göstermez. bu ne lan? adam diyor ki "oh iyi oldu emre'ye", e amına koyim sahaya tabancayla falan girsin futbolcular bundan sonra. ben sana sahada dövülesi yüz tane futbolcu sayarım, listeyi de vereyim, gidin yok edin hamunagoym alayını. ulan nerelere getirdiler şu siktiğimin oyununu...
futbol kasabı. emre ne demişse az demiş bu adama.
sünnetin farz olmasından mütevellit emre'ye iyilik yapmıştır.
Emre'ye en sonunda hakettiği hareketi 40 maç bitiminde yapan kişidir. Herkese diklenen ana bacı din dil ırk avrat soy sop kafa göz saydıran Emre'nin artık daha sakin bir hayat geçirmesini temenni ediyoruz.
tüpçünÜn vermediği cezayı kendi vermiştir emre ırkcısına. Adamın dibidir ayrıca.
(bkz: adam king)

edit: evet pozisyonun tekrarını izledim yaptığı haraket yanlış adamın neresine vurmuş öldürmeye teşebbüs etmiş resmen bundan ötürü kınıyorum kendisini.
hayvanogluhayvanlik yapmistir. insan insana bunu yapar mi anasini satayim.

http://www.ligtv.com.tr/h...igi-karistiran-pozisyon-3

bu irkcilik meselesi zenciler icin iyi bi silah oldu aq.
emre nin eline 25 santimlik zenci aletini verse daha iyi etmiş olacaktı dediğimiz adamın karası.
aslında o kadar da masum olmadığını bizlere gösteren siyahi(!) adam! kadıköy'deki maç sonu röportajında ne kadar da masum bir şekilde "emre bana hede hödö dedi, böyle hede hödöler sahalarda olmamalı! bıdı bıdı bıdı!" diyordu! bugün yaptığı hareket dünyanın neresinde olursa olsun kırmızı karttır! insanlık dışıdır, yadırganasıdır! ayıp!
insan turnusoludur. ulan ayıp be ayıp bu adamın yaptığını haklı bulanlar var, cezayı kesecek olan zokora mı değil? evet sene başından beri türlü haksızlıklar oldu ama bir adama böyle tekme atmak ne demek? savaşta mıyız lan? futbol o futbol var ya hani eğlence aracı, hani halkı eğlendirmek amacıyla icat edilen oyun var ya bundan bahsediyorum. ha zokora'nın bu hareketi üzerine #piszencizokora'tı trend yapan taraftarların ve ulusal bir kanalda emre ırkçılık yaptıysa zokora haketmiştir diye konuşan tv yorumcumuzun da insan olduğu düşünülemez...

(bkz: rıdvan dilmen)
(bkz: emre belözoğlu)
(bkz: fenerbahçe taraftarı)
(bkz: trabzonspor taraftarı)
(bkz: türk futbolu)
(bkz: tff)
(bkz: yıldırım demirören)
emre'ye gelince "vay ırkçı" diye höykürenler, emre'ye olmadık lafları edenler, kin üstüne kin kusanlar, iş zokora'ya gelince utanmadan "helal olsun" çekiyorlar, tebrik yağdırıyorlar. hepsine bi zokora yarağı lazım bu dingillerin, herhalde tek seferde tümüyle alacak hepsi. maç 2-1'de kalaydı, yılmaz ozdil aka yozdil'den "two size" derdim ama üç oldu, iyi oldu.
yaptığı hareket kırmızı karttır. ama oyun içinde olabilecek bir durum, çünkü tüm hızıyla koşarak geliyor. peki ya hakeme ne demeli! biri eyyam yok mu dedi!
maçtan sonra açıklaması. ‎"Bir insan şerefi için yaşar şerefi için ter döker. Eğer ben Emre'nin elini sıksaydım şerefimi yok sayardım."
adam haklı.
insan olmadığını göstermişir.
bugün yaptıklarıyla ne kadar sevimli ve sıcakkanlı olduğunu kanıtlamıştır. ailecek seviyoruz.
bır anlık duygu orgazmı yaşamış futbolcudur efendim.
direkt kırmızı kartlık, hatta 2 kırmızı kartlık hareket yapmıştır. hakem de eyyamın kralını yapmıştır.
adaletin olmadığı bir düzen içerisinde bolca göreceğimiz hareketlerden biridir.

adalet derken sadece zokora'ya gösterilmesi gereken kırmızı karttan bahsetmiyorum.
fanatik galatasaray'lıyım... bilenler bilir... emre'den nefret de ederim...

çok açık söylüyorum insan değildir bu adam... emre'ye yaptığı hayvanlık kabul edilemez; en az emre kadar da suçludur ve aynı cezayı almalıdır...