bugün

çaylaklıktan kurtulsa da yazdıklarını görebilsek dediğim yeni yetme yazar.
çaylaklıktan kurtulmuştur artık. yazdılarını görebiliyoruz yaşasındır. iyi yazardır. ama neden diablodur? 7 nedir? nedendir? bu soruların cevaplarını kendisinden istememe rağmen vermemiştir. kalbimi kırmıştır, küstümdür. padişahın kızı olsan da küstümdür, latif'tir, doğan'dır..
diablo7_ ispanyolca bi kelimedir anlamı çok merak ediliyorsa araştırılıp bulunabilir.. *
akardia nın ölüm listesindeki yazarlardandır.(#320843),(#320860) gibi entrylerde adı geçen kişidir.
nickinin manası şeytan olsa da; akardia, iki ayağını bir pabuca sokup diğer pabucunu akardia nın şifresi adlı filmde obje olarak kullanmıştır.
kendisi bir konuşma anında;

-olm aslında ben lisedeyken çok yakışıklıydım!

demiş ve etraftakilere;

- ya şimdi?? muahahah!

dedirtmiş yazardır...
yaklaşık 50 metrekarelik bir alanda öksürüğünden tahlil edebileceğiniz töngürdek yazardır, doğal hayatı koruma vakfı* kapsamındadır.
çöp tenekesine gece yarısı çektiği muhteşem ucan tekme hareketi ile çöpü yıkmış ve bütün arkadaşlarının hayranlığını bir gecede yeniden kazanmış kişidir..
bu hareketin ardından da ''olm tam hareketi çekemedim aslında'' diyip bir kez daha hayran kitlesini refresh etmiştir. sabah kater alkışladık yemin ediyomdur..hem de ayakta..
süveterin üstüne atlet giyen insan modelidir.*
o kadar meşgul ve haşır neşir olacak ki msnyle; sanırım buraya ayıracak vakti olmayan sözlük yazarımsı. (#558070)
v yerine w kullanan bir sözlük yazarıdır.* * *
(bkz: ikinci nesil silik)