bugün

https://twitter.com/Muter...tatus/1140240680112947201

hakkındaki en güzel yorum bu herhalde.

çakma milliyetçi.
Seçim sürecinde "mursi kim amk. 35 şehit verdik 2 ayda." Bile demedi.
Bahçeli: Teröristbaşının mektubu HDP'nin sapmasına tepkisidir.

Yani bu mektup, HDP'nin seçim söylemlerine tepkiymiş. Bu kimin işine yarar? Tabii ki de AKP'nin. AKP ve Bahçeli, resmen APO'ya hak vermeye başladılar.

Ne oldu şimdi? APo'yu savunuyorlar artık. Kimse bana bekadan falan söz etmesin, beka diye bağıranların kimlerle birlik yaptığını görüyoruz.
Alparslan Türkeş çok yanlış kişiye teslim etti partiyi,kurt postu giymiş leş çakalları.
(bkz: Devlet vahçeli).
Kürdistan söylemi, Barzani ziyareti ve cumhurbaşkanının aponun sözcülüğünü yapması gibi olaylar vatan hainliği değil de, CHP nin yasal bir parti olan HDP ile ortak hareket etmesimi vatan hainliği sormak isterim kendisine doğrusu.
buna kalsa ocalan hapisten cıkarılsın hdp'nin basına gecsin diyecek. abi ne yedirip icirdiler sana nedir bu rezalet?
gücünü çay ve püskevitten alarak voltranı oluşturan reyiz.

bu aralar çok sessiz, demek bekamıza daha bir şey olmamış.

uzun adam kürtlerle neredeyse halay çekecek

başgan da tıkırtı yok.
Son mektup olaylarından sonra resmen hdp li seçmene;

Bakın aponun sözünü dinleyin,

Demektedir.

Düşünsene milliyetçi bir partinin lideri, bir teröristin sözleriyle aynı düşüncede ve

Hdp hizaya gelsin apo bile öyle söylüyor diyebiliyor.

Vay amk.
Siyaseten bitikti, şimdi milli olarak da bitti.

Dünyada sol terör örgütü lideriyle aynı fikirde olan tek milliyetçi liderdir kendisi.
bahçeli düşürmüş diyorlar.

görsel
bebek katili, bölücü terör örgütü pkk lideri apo ile aynı safta yer alan milliyetçi ülkücü lider.
memleketin beka meselesi diye yola çıktı, bir baktı ki pkk ile aynı safta. şimdi kafasını kaşıyordur.
Foyası ortaya çıkmıştır.

Yıllar boyunca bu planın içinde olduğu düşüncesine hak vermeye başladım. Yoksa normal bir insanın, çok kısa bir süre içinde, böylesine bir zihniyet değişimi yaşaması imkânsız.

Kendisi yüzünden ülkücülük kavramına da çamur atıldı, yani kurunun yanında yanan yaş olayı oldu. Bu sözlerinden sonra parti tabanında ona destek verecek olanlar varsa ne ülkücü, ne Türk milliyetçisidirler. Olsa olsa çakal sürüsüdürler. Bu kadar net konuşuyorum.

Hassas değerlere dil uzatan, bu değerleri çocuk oyuncağıymış gibi eğip büken bu zihniyetin MHP bünyesinden defolup gitmesi gerekmektedir.
nerde lan o imamoğluna laf yapan yavşaklar azıcık onurunuz varsa aynı eleştiriyi cumhur ittifakınada yaparsınız.
dava nasıl satılır. exe dosyasını çalıştırıyorum ----> loading :

1- türk milliyetçiliğini ayaklar altına alanlar, megri megriciler ile ittifak kuruldu.
2- milyonlarca arap ülkeye dolduruldu. türk insanı işsiz bırakıldı. milyarlarca dolar harca : işlem tamamlandı.
3- şerefsiz erdoğan sıfatı sayın erdoğan olarak güncellendi. veri kaydediliyor.

yalakalık mode ---> active on

4- apo ile kankalık kuruldu ----> system error(?)
5- seks kasedi için tarama başlatılıyor : bir adet veri bulundu ! mevcut kasedi izlemek istediğinize emin misiniz ?
kendisi son derece saygi duydugum ülkücü hareketi soylemleriyle cok ama cok ciddi yaralamıştır. başbuğun kemiklerini sizlatmistir desek yeri. on binlerin katili olan kisiyi, terorist başıni, ellerinden mehmetcigimizin kani damlayan apoyu -lider- olarak tanimlamistir, mesru bir kimlik kazandirmistir. bir belediye secimiydi ya altı ustu. buna deger miydi? tum samimiyetimle cok uzuldum bu talihsiz soylemlere.
tanim: cumhur ittifakini destekleyenlerin oy vermeden once birkez daha düşünmesini zaruri kilan soylemlerin sahibi.
https://twitter.com/iyili.../1141974369423515648?s=21
milliyetçi hareket partisi genel başkanı , bu entrynin girildiği tarihlerde cumhur ittifakının iki kolundan biri.

yaşı sebebiyle bir takım bilinç kayıpları mı yaşamakta bilemiyorum ama söyledikleri ve yaptıkları bilinçliyse rahmetli olunca nasıl hesap vereceğini iyi düşünmüştür umarım.

politika molitika derken elleri kanlı terörist övmeye başladılar keza.
Siyasetin ne kadar adi pis ş olduğunu bize ispat eden kişi.
istanbul seçiminde apo ile birlikte HDP seçmeni konusunda aynı fikirde olan devlet bahçeli.
Şu istanbul büyükşehir belediye başkanlığı nelere kadirmiş yarabbim?

Eğer HDP seçmeni imamoğlu'na oy atarsa seçimden sonra apo ve bahçeli söylemine bakın ne demek istediğimi anlayın.
Her ikisi de HDP Kürt seçmeni ihanetle suçlarsa...
Neyse, ibretlik durum yaşanıyor Türk siyasetinde ve tarih bunları yazarken ülkücüler bunu nasıl izah ediyor şaşırıyorum.

Ülkü ocakları bu konuda neden suskun?
Beka dedigi bekaa vadisiymiş ya lan bunun.
Sevim koş vahçeli de apocu çıktı.
devlet yok, bahçe tarümar.
Siyasi kariyeri artık bitmiştir.
(bkz: yok hükmünde)
(bkz: kula kulluk edene yazıklar olsun)
Yarın cumhur ittifakının fişini çekecektir. Ahaha.